Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Dedikim..

+65
Sweetheart
Arian 123
Lolita
Zeshkane
Klio
Robi dashuris
Anila
Nella
leta
bobi 10
Malsori
Petriti
fioll
asja1
Ailin
Lazdrane
Esba
T_o_n_i
Xhan
Neta E
Sasha
Oni
mister.albania
Samuela
il conte
Medina
An0nim
avokati i erresires
*Sweety*
Emona
Space
Erii
Labja
Anakonda
Next
Dori_sweet
Shkembi
AlBora
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Durrsaku
tironse
Besa
Yll Qielli
EMI
Maksi
Arabela
Darius
anxhela@love
esmerina
Docteur
EpiKada
dajti modh
kasperi
aLbinna.
Aristogata
Єямєℓiиdå
Elisaaa
stralli
Alberti
pexha
leona
Shaban Cakolli
WebMaster
alketa-fr
69 posters

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:58

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 6:58

[smile_1] Ku te djeg ty zogu hahaha

Eshte gje qe nje mashkull qe te don nuk flet mbrapa shpine [smile_1]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 6:59

po e bera fotokopje
doe ngaterroj me rrokje
do mbetet tera e jote
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 7:11

do te behem cigare te me prekin buzet tua derisa ti zemer te kesh nevoj per mua por ti gjithmon zemer ma prish planin sa her behem cigare ti e le duhanin
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 7:19

te beheshe cigare
tjeter sdoja une
do mbaja ne buze
do te pija shume
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 7:28

Mos Prek Aty Ku Z'bon Aty Ku Shum Lendon
N'fillim T'doket Mir Po Me Koh e Kupton
Nese Ke Bo Diqka e Nuk e Din Per Qka
Pendohu Qe Ke Gabu Ma Shum Mos Hin N'gjynah
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 7:30

edhe te mos pushoja
as dite as nate
te renit ne dashuri
nuk me duket mekat
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 7:34

Te me duash mua eshte DENIM..Te me fitosh mua eshte LUFT...Te me kesh mua eshte PUSHTET...Te me humbesh mua eshte HUMBJE E VERTET
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga leona Mon 20 Sep 2010 - 7:35

Te me duash kur sme do askush se kur me duan te tjert ti je vec nji plus...
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 7:40

nese lot nuk me sheh ne sy mos kupto se nuk vuaj per ty se per ty qaj me lotet e zemres!!!! 😢
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 7:44

o mer vesh se sma nin per ty joooooooooooooooooo [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga leona Mon 20 Sep 2010 - 7:47

Let me die for u
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Sep 2010 - 7:47

nese bota do te shuhej,kjo per mua ska rendesi....se dashuria ime per ty do te jetonte,e bota ime do te ishe ti.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga pexha Mon 20 Sep 2010 - 9:11

po vuaje po ase kushe nuk me besone veqe zemra ime po loton
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Oct 2010 - 2:54

DUA

Dua të arratisem që këtu
Diku ku të mos më gjej njeri.
Nëse ty të merr malli për mua
Eja përmes shtegut që di ti.

Dua të gris me dhëmbë largësinë
Të thyej trishtimin që vetmisë mbarta.
Të braktis këngën e mundimit
E pabesë dita, tradhëtare nata.
Dua ti vidhem rrugës së vjetër
Perëndimin ta fshij si një iluzion.
Ëndrrën gënjeshtare kur mbi buzë më ulet
Ta gremis humnerës që nga gjumi më zgjon.
Dua të fshij gjurmët e pendimit
Dua të burgosem në një ndjenjë të re.
Ndjenjën ku ti linde si një përrallë e kaltër
Nën këmbë valë deti, mbi kokë qiell pa re.
S’do rrij më këtu të peshkoj yje
As dritën e hënës që mbi det binte.
Braktis gjithçka edhe nis mërgimin
Drejt asaj ndjenje që ti linde
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Alberti Sat 9 Oct 2010 - 3:42

Klea@Love shkruajti:DUA

Dua të arratisem që këtu
Diku ku të mos më gjej njeri.
Nëse ty të merr malli për mua
Eja përmes shtegut që di ti.

Dua të gris me dhëmbë largësinë
Të thyej trishtimin që vetmisë mbarta.
Të braktis këngën e mundimit
E pabesë dita, tradhëtare nata.
Dua ti vidhem rrugës së vjetër
Perëndimin ta fshij si një iluzion.
Ëndrrën gënjeshtare kur mbi buzë më ulet
Ta gremis humnerës që nga gjumi më zgjon.
Dua të fshij gjurmët e pendimit
Dua të burgosem në një ndjenjë të re.
Ndjenjën ku ti linde si një përrallë e kaltër
Nën këmbë valë deti, mbi kokë qiell pa re.
S’do rrij më këtu të peshkoj yje
As dritën e hënës që mbi det binte.
Braktis gjithçka edhe nis mërgimin
Drejt asaj ndjenje që ti linde

excited excited excited excited excited

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga stralli Tue 12 Oct 2010 - 3:53

Hyjneshë madhështore je për mua, ti o e shtrenjta ime....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Elisaaa Tue 12 Oct 2010 - 3:55

s´kam asnje te mesoi nga ju ndonje dedikim :shock: [smile_1]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga stralli Thu 14 Oct 2010 - 20:48

Dedikim për ty një lulkuqe pasi je larg atdheut tonë të dashur. fiori010

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 14 Oct 2010 - 23:11

Thuaj yjet janë zjarr..thuaj dielli u shua..thuaj jeta është varr..por mos thuaj që s’të dua.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga stralli Fri 15 Oct 2010 - 2:29

Mike mori mike,
yll më erdhe
diell më ike,
posi rreze u fanite...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aristogata Fri 15 Oct 2010 - 2:34

dashuria ime per ty eshte dashuria me e dashur qe padashur me eshte dashur te dashuroj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga stralli Fri 15 Oct 2010 - 3:05

Filozofi shumë e hollë dhe elastike...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 9:59

...ende te dua.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Oct 2010 - 10:07

Ti qe e perbuze dashurine time
gezimet mi trete ne hidherime
forte me lendove por kam vendosur
me te harruar, nje njeri me emrin
…… qe dikur te deshti forte
harroje se me asaj per ty nuk
intereson, me shpirt te deshti e
tash me zemer te mallkon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga pexha Fri 15 Oct 2010 - 10:08

nuk te harrova po toka te mbuloje
une prap duhet te jetoj
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 10:10

pexha shkruajti:nuk te harrova po toka te mbuloje
une prap duhet te jetoj

😢 😢 😢 😢
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga pexha Fri 15 Oct 2010 - 10:11

Ermelinda shkruajti:
pexha shkruajti:nuk te harrova po toka te mbuloje
une prap duhet te jetoj

😢 😢 😢 😢
kshtu esht
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 10:17

Po ashtu...me preke me ato fjale..................... :(
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga pexha Fri 15 Oct 2010 - 10:21

eshte e vertet
17 vite te prita pore ti nuk u ktheve
me le ne vemi nuk munde ase ate qe linde me prqafu tani nje jete tere duhe me fillu
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Oct 2010 - 9:43

Mendo nje dashuri edhe lumturi kur qasti ta lejon ta shijosh ate
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Alberti Sat 16 Oct 2010 - 10:55

dy pika lot per dashuri dy zemra qe ndodhen ende ne vetmi dy zemra re arta
,dy zemra te zjarrta e duan njera tjetren edhe pse jan te larta.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga aLbinna. Sat 16 Oct 2010 - 11:12

ooo : DUAAA te shofff te moooosss digjeeemm mall per tyy...e taaa dishh sa shumeee te duaa sdoo jetoje 1 minutt paaa muaa " omg omg omg 00027003 :( :(
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi Sun 17 Oct 2010 - 0:41

te kepus ty moj lule aromen ta shijoj
te me mbetesh ne zemer dhe kurr mos te harroj
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga stralli Sun 17 Oct 2010 - 23:16

Edhe pa ty jeta vazhdon,
ti më nuk je e dashur,
per ty zemra vajton,
ty,vetëm ty të dashuron.

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi Tue 19 Oct 2010 - 9:48

moj lule peje
e rritur nen nje hije
qe qendron pa keputur
qe te marre askush
per ty jame lutur
dora ime deshiroi te kepus
dhe ne zemren time brenda ta fus

dedikim lules se pejes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga pexha Wed 20 Oct 2010 - 7:41

kure une te doja ti me doje po tani ma nuk jemi bashke se dheu te mbuloje une mbeta duke priture qe ti te vishe per seri
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Dec 2010 - 7:26

Thuame qe me dashuron
ne dashuri njeriu nuk heziton
thuame c'dreq njeriu je ti
qe nje te tille ndjenje e refuzon ?

Une e kam aq guxim..
ta them ne sy,fare pa dyshim
te dua ty,o njeri,
qe me bere te rilind e te rritem ne nje dite...

Thuame qe me dashuron,
edhe per te me genjyer,
mjafton qe thirrjes time
te pakten i eshte pergjigjur nje njeri...
per te cilin ndjej kaq shume dashuri..."
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Jan 2011 - 9:29


Deshiron te me prekesh
por nuk mundesh dot
deshiron te me puthesh
por ste afrohem dot
se ike nga une
si Luan e terbuar
ju afrove tjetres
mua per te me lenduar
nuk me the as lamtumire
se te verboi pasuria
harrove puthjet dhe dashurine
por do te mallokoje perendia
do te kujtohen puthjet
e mia plot zjarr
kur me the te dua
dhe per ty kam mall
do te te kujtohen ledhatimet
dhe prekjet pa kufi
do te kujtohet njolla e gjakut
dhe kur me the se i pari je ti
por te gjitha keto
erdhen ne perfundim
dashuro ate tjetren
se tek une nuk ka me kthim 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Jan 2011 - 2:01

Ajo vajza e urte qe nuk i ndihet zeri, nderkohe qe shpirti i saj po shperthen.
Ajo vajza qe eshte e sjellshme me te gjithe pasi keshtu e kane edukuar prinderit, por qe kjo miresjellje i merret per dobesi.
Ajo vajza qe beson pernjehere tek te gjithe dhe me pas zhgenjehet; por perseri vazhdon te besoje.Ajo vajza qe i kujton te gjithe si vetja, por qe gabon!
Ajo eshte thjesht nje adoleshente qe jeta e ka rritur para kohe, qe arsyeton e mendon si nje e rritur dhe shoket e shoqet e saj nuk e kuptojne.
Ajo qe eshte mbushur me zhgenjime por perseri nuk heq dore nga idealet e saj.
Ajo qe dashuroi me gjithe shpirt dhe ne fund fitoi thjesht nje zhgenjim me shume ne jeten e saj.
Ajo qe besonte ne shoqerine e vertete, por qe u zhgenjye e u tradhtua pothuajse nga te gjithe.
Ajo qe nuk e shfaq kurre lumturine e saj, nga frika se mos trishtimi zgjohet dhe rrethon serisht boten e saj.
Ajo qe i ndihmon e keshillon te gjithe por nuk di te ndihmoje veten e saj...
Ajo qe duket e forte, por qe nga brenda eshte ende nje femije qe ka nevoje per shume dashuri e ngrohtesi...
Ajo qe i mungon AI; shoku i saj i ngushte qe e tradhetoi!
Ajo qe pavaresisht gjithe te keqijave qe i kane bere nuk mund te urreje askend. Zemra e saj eshte shume e brishte per te mbajtur ne te urrejtje...
AJo qe fali gabime te pafalshme dhe nuk u fal per gjera te kota.
Ajo qe enderron shume, por qe gjithashtu eshte e vetdijshme qe ato endrra s'do behen kurre realitet pavaresisht ggjithckaje.
Ajo qe kurre nuk i shfaq ndjenjat e saj te verteta; qe qan ne heshtjen e shpirtit dhe vuan perbrenda.
Ajo qe pak nga pak po rritet dhe duke u rritur vazhdon te kuptoje qe po jeton nje jete qe nuk duket si e saja. Nje jete te mbushur me frike e pasiguri, me paragjykimet e gjykimet e te tjereve, me zhgenjime nga njerezit e besuar, me largimin e njerezve te dashur.
Ajo qe duke u rritur po kupton qe ndonjehere "Mirupafshim" eshte pergjithmone, qe nuk ka kthim pas dhe qe mundesite e dyta nuk ekzistojne.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi