Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013)

2 posters

Shko poshtë

Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013) Empty Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013)

Mesazh nga Alberti Mon 25 Feb 2013 - 11:49


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013) Empty Re: Kastro Zizo ft. Young Zerka - Samurai (2013)

Mesazh nga Erion N Tue 26 Feb 2013 - 5:11

Ky Kastroja eshte nje cope ..... se e kan vene qe jep ate emisionin Doktor Love ne NRG Radio dhe rastesisht e degjova dje dhe o isha un i pire apo ai se asgje nuk kuptova cfare tha haha i ka ik truri per lesh
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi