Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrembehet per t'u bere prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrembehet per t'u bere prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrembehet per t'u bere prostitute

3 posters

Shko poshtë

Rrembehet per t'u bere prostitute Empty Rrembehet per t'u bere prostitute

Mesazh nga WebMaster Thu 28 Feb 2013 - 12:26

Artan Cena

MILANO - Nje aventure te frikshme ka perjetuar nje vajze shqiptare 25-vjecare. Emigrante ne Itali, ajo eshte rrembyer nga dy bashkekombes te saj, me qellim qe te behej prostitute. Por dhe pse eshte mbajtur per disa dite e mbyllur dhe eshte perdhunuar, ka mundur qe te dale ne dritare qe ta shikonin njerezit, te cilet me pas kane lajmeruar policine. E keta te fundit kane vene ne pranga dy shqiptaret, Nikolin Myrto 33 vjec dhe Florenc Myftaraj 25 vjec, emigrante shqiptare ne Itali. Dy shqiptaret i jane afruar vajzes 25-vjecare me qellim qe ta rrembejne. Por ata nuk jane mjaftuar me kaq. Pasi e kane futur ne makine ata jane nisur per ne Milano dhe e kane futur ne apartamentin e tyre.

Banesa ndodhej ne zonen e Ticinese. Ne kete banese, vajza eshte perdhunuar per dite me radhe nga Myrto dhe Myftaraj, te cilet mendohet se jane te lidhur me rrjetet e prostitucionit ne Itali. Por vec perdhunimit, vajza eshte mbajtur e mbyllur nen dhune te perhershme dhe e kercenuar qe te mos bente denoncim. Drejtuesit e Policise se Milanos, kane bere te ditur se, qellimi i dy shqiptareve te arrestuar ka qene qe te rene ta nxirrnin ne rruge, qe te prostituonte per ta. 25-vjecarja kishte 11 vite qe jetonte ne Itali dhe ishte me dokumente te rregullta. Ne kohen kur ajo eshte arrestuar, punonte si guvernante ne disa banesa ne zonen ku ajo jetonte, ne Mangenta. Kreu i policise, Francesko Mesina, ka deklaruar gjate dites se djeshme se, "takimi vajzes me dy shqiptaret kishte ndodhur ne nje bar. Njeri nga shqiptaret vetem e kishte pyetur se, nga cila pjese e Shqiperise ishte. Me pas ata jane interesuar ne lidhje me ate, punen qe bente, zakonet qe kishte dhe familjen. Keshtu pak dite me pare ajo eshte rrembyer dhe kercenuar, deri dhe se do t'i vrisnin femijen qe kishte ne Shqiperi, nese denonconte ne polici".

Por me ardhjen e klientit te pare, ajo i kishte treguar per dhunen dhe detyrimin per te prostituuar. Ajo e kishte bindur ate qe ta conte ne shtepi. Me friken se mos i benin keq familjes se saj, 25-vjecarja nuk ka bere asnje denoncim. "Dhe ky ka qene gabimi fatal i vajzes" sipas Mesinas. Ajo eshte rrembyer serish. Por kete radhe nuk e kane nxjerre ne rruge qe te bente prostituten. Myrto dhe Myftaraj pasi e kane rrembyer ne Magenta, e kane cuar ate ne rrugen "Bordighera" ne Milano, ku kane ushtruar dhune seksuale ndaj saj. Sipas policise, per te pakten 24 ore ajo ka qene nen terrorin e dy emigranteve shqiptare. Ajo ka bere sikur kishte pranuar kerkesat e tyre, qe te dilte dhe te shiste trupin ne rruge. Ne kete moment dy te rinjte e kane lene te qete. Ne kete gjendje, ajo ka dale ne ballkon ku ka bertitur. Nje grua qe ka qene duke kaluar rastesisht aty ka degjuar ate dhe ka njoftuar policine. Me pas, karabinieret e Milanos kane liruar vajzen e re. Ajo ka treguar gjithcka qe i kishte ndodhur. Pas kesaj, policia ka vene ne pranga dy rrembyesit, duke i vene nen disa akuza.

Shqiptaret, precedente per dhunimin e vajzave

Arrestimi i dy shqiptareve, Nikolin Myrto 33 vjec dhe Florenc Myftaraj 25 vjec, eshte bere pasi agjentet e policise, i kane pritur ata deri ne momentin kur jane kthyer ne banese. Sipas policise, Myrto dhe Myftaraj ishin dy emigrante klandestine. Ata njiheshin nga policia dhe me pare, pasi ishin ndaluar per vepra te ndryshme penale. Karabinieret thane se, ata kane precedente te shumte, sidomos ne shfrytezimin e vajzave per prostitucion.

2 shqiptare

Jane vene ne prangat e policise italiane pasi akuzohen se, kane rrembyer nje vajze shqiptare dhe e kane detyruar ate, qe te dale te shese trupin e saj ne rruge. Por 25-vjecarja ka gjetur rastin dhe ka bere denoncimin ne polici.

1 vajze

Eshte mbajtur per disa dite e mbyllur ne nje banese. Ne kete vend ajo eshte perdhunuar dhe rrahur nga dy shqiptare, te cilet kerkonin qe ajo te dilte te prostituonte. Policia tha se, ata e kishin kercenuar vajzen me vdekje, nese denonconte.

Gabimi

Por me ardhjen e klientit te pare, ajo i kishte treguar per dhunen dhe detyrimin per te prostituuar. Me friken se mos i benin keq familjes se saj, 25-vjecarja nuk ka bere asnje denoncim. Dhe ky ka qene gabimi fatal i vajzes.
Rrembehet per t'u bere prostitute 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rrembehet per t'u bere prostitute 30l12rc Pytje & Përgjigje Rrembehet per t'u bere prostitute 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrembehet per t'u bere prostitute Empty Re: Rrembehet per t'u bere prostitute

Mesazh nga Malsori Thu 28 Feb 2013 - 22:05

Turp eshte kjo te Dhunohet nje bashkombase dhe te mundohet te hidhet ne rrug si nje Prostitut kjo eshte poeshtersi ata duhet ta marrin nje denim te kohes se Enverit turp turp
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrembehet per t'u bere prostitute Empty Re: Rrembehet per t'u bere prostitute

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:12

esht edhe turp por edhe per te te ardh keq ne tnjejten koh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrembehet per t'u bere prostitute Empty Re: Rrembehet per t'u bere prostitute

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi