Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar

Shko poshtë

Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar Empty Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar

Mesazh nga Alberti Tue 5 Mar 2013 - 10:58

Gjendet i varur në pemë një 11-vjeçar

Një 11-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës me vetëvarje sot pasdite në fshatin Zenelaj të Sharrës, në periferi të Kombinatit, Tiranë.
Mediat në Tiranë bëjnë të ditur se trupi i fëmijës A.H është gjetur rreth orës 18:15 minuta nga familjarët, varur tek një pemë. Mësohet se varja është kryer me litarin e kalit që kishte familja e fëmijës.

Ata kanë zbritur me urgjencë trupin e të voglit dhe e kanë dërguar në ambientet e ambulancës së Kombinatit. Prej aty trupi u dërgua në QSUT për t'iu nënshtruar një autopsie që do të japë përgjigjen e saktë mbi shkaqet e vdekjes.

Paraprakisht Policia po heton në pistën e vetëvarjes. Janë familjarët që të përlotur po japin dhe dëshmitë e tyre mbi orët e fundit që kanë kaluar me të miturin.

Dyshohet se fëmija ka ndërmarre vendimin ekstrem pasi i kanë bërtitur prindërit. Por do te jene hetimet ato qe do te zbardhin plotësisht ngjarjen e rendë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi