Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tjetër krim në Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë brenda një furgoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tjetër krim në Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë brenda një furgoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tjetër krim në Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë brenda një furgoni

Shko poshtë

Tjetër krim në Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë brenda një furgoni Empty Tjetër krim në Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë brenda një furgoni

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:14

TIRANË-Një krim i dytë i rëndë ka vënë në alarm policinë e Tiranës në këtë fillim viti pasi vrasjes së taksistit ditën e djeshme.

Një person është vrarë me plumb në kokë në orët e para të mëngjesit ndërsa trupi i pajetë është gjetur gjatë paradites brenda një automjeti Benz tip furgoni me targa italiane CY325SZ në fshatin Mazrek. Policia ka identifikuar viktimën si shtetasin Agron Dervishi, 40 vjeç.
Nga kqyrja e trupit mësohet se Dervishi ka gjetur vdekjen e menjëhershme si pasojë e një plumbi të marrë në kokë. Dyshohet se arma e përdorur ka qenë një pistoletë, ndërsa vrasja ka ndodhur në furgon, ku dhe u gjet trupi i viktimës.

Policia po heton në disa pista ku më kryesorja është ajo e mosmarrëveshjeve që Dervishi mund të ketë pasur me persona të tjerë.

Kjo është vrasja e dytë që ndodh në Tiranë brenda 24 orësh. Një ditë më parë, pranë spitalit pediatrik u gjet i vrarë me 3 plumba një taksist, ndërsa në pranga u vu autori, një nënoficer. Vrasja dyshohet se ndodhi për cështje morali.

(d.b/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi