Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..?

3 posters

Shko poshtë

 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? Empty Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..?

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:39

Kush "bertet" me shume tek ju: zemra apo mendja..?

Mendja i thote zemres:" Po ku e pate mendjen, moj e hutuar.. ?
Zemra i pergjigjet: "Po kush e la qe ta gjej une..?
Dhe keshtu vazhdojne.. çirren, therrasin, qajne.. pastaj bien dakord: "Se nuk i meritonte dhimbjet tona.. nuk kishte as mend, as zemer ai/ajo..!!


Arsyeja humbet me deshire dhe bejme zemren fajtore.. per çdo ndodhi qe na ndodh ne jete, ashtu si ne dashuri, shoqeri, apo gabime qe bejme me veten tone apo familjaret tane.. ke ndjejme me shume nga te dyja qe na "bertet" ne veten tone?

A nuk e kemi vete ne dore, kujt t'i japim perparesi..?
Mendja - zemra.. jane thjesht terma.. lufta eshte midis pasigurise qe kemi per te vendosur dhe sa te forte jemi te bejme ate qe duhet.. midis reflektimit te gabimeve tona dhe ndjenjes se keqardhjes perse i beme.. midis llogjikes per te ecur drejt pa kthyer koken pas dhe zemres e cila e mban akoma shtrenguar .. atje.. pas.. midis loteve te zemres qe flasin dhe fjaleve te mendjes qe qajne.. midis zemres qe "bertet" dhe mendjes qe i "shkul veshin"..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? Empty Re: Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..?

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 9:55

Goja do te thosha... iihhaa. j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? Empty Re: Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:03

mendsja se zemra veq ndashuri ka lidhje jo me tgjith boten qe na rrethon

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..? Empty Re: Kush "bertet" me shume: zemra apo mendja..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi