Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt e fshehin dashurine ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt e fshehin dashurine ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse meshkujt e fshehin dashurine ?

2 posters

Shko poshtë

Pse meshkujt e fshehin dashurine ? Empty Pse meshkujt e fshehin dashurine ?

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:47

Meshkujt nuk jane si femrat ne disa fusha, por mbi te gjitha ne ate te dashurise.
Shumica e tyre , dhe ne brendesi te nje marredhenieje ne cift nuk dine ti shprehin ndjenjat dhe kjo nuk ndodh vetem me fjale.

Per pjesen me te madhe te femrave eshte me e thjeshte: sic eshte e veshtire te fshehim lotet dhe emocionet, kurse per disa te tjera eshte gati e pamundur te fshehin dashurine.
Ne kete rast per nje femer qe takon nje burre qe ia arrin shume mire te fshehi ndjenjat atehere kjo behet nje lufte e vertet.

Jane shume motivet qe shtyjen burrat te fshehin dashurine. Shume prej tyre jane thjesht te turpshem: ketu kjo ceshtje mund te zgjidhet, por duhet nje pune vertet e gjate.
Cdo burre duhet te ndihet i mire me vetveten, ashtu sic bejne ato qe jane ne nje raport ne cift.Marredheniet kerkojne shume vepra per te rimarre qe gjithcka te shkoj mire :nuk eshte si nje llotari qe se keni bileten, gervishtet dhe fitohet.
POr duhet vullnet derisa potenciali i marredhenies te behet realitet.

Megjithate, shume meshkujt mendojne qe te shfaqesh ndjenjat hapur jane gjera femrash: gjithcka per te treguar qe nuk kane asnje pikedobesie, qe ne te vertet nuk eshte keshtu. Keto lloj meshkujsh duhet kuptojne ( ose ti besh te kuptojne) , se nese shfaqni ndjenjat e juaja nuk eshte dobesi, por ne te kundert duhet te keni kkurajo te hapni zemren tuaj.

Por ekzistojne dhe burrat te pasigurte, qe mendojne qe po nuk shfaqen ndjenjat hapur do jete me thjesht te mos zhgenjehen nga nje marredhenie. Ketu vlen nje shprehje filozofike qe vlen dhe per dashurine: " nuk ka humbes, nese provon ka vetem gjithcka qe do fitoni".
Meshkujt jane qenie njerezore dhe te gjithe mund te kene pasiguri dhe ndoshta celesi eshte te tregosh te tuat me perpara.
Burimi: femra
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt e fshehin dashurine ? Empty Re: Pse meshkujt e fshehin dashurine ?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:07

sepse skan guxim ta thon ate qka ndjejn ose kan frik nga refuzimi dashuris se nje femre

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi