Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

3 posters

Shko poshtë

 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? Empty Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Mesazh nga Nella Tue 12 Mar 2013 - 0:36

Nqs do ju vija pyetjen se kush femer ishte me e mire midis femres kohes shkuar dhe femres nga ditet tona ca do pergjigjeshit?
Ne kohen e kaluar, femra kishte me shume kujdes per femijet, per familjen, nuk kishte shume ne mendje te "humbte" kohe per veten e saj. Pra ishte nje njeri qe jetonte per burrin, per martesen, per femijet...Nuk e di se sa i kushtonte rendesi punes...aq kohe sa trungu i familjes ishte mashkulli, i cili duhet ta mirembante...
Sot, femra punon ne te njejtin nivel me mashkullin, me siguri ne rastet me te shumta familja ka ikur ne vend te 2, vendi i pare i ngel karieres dhe realizimit personal...Kurse per subjektin gatim...shume prej nesh as duam te digjojme ( pervec femrave qe me te vertet e kan pasion kuzhinent, te tjerat..si ti bien me shkurt).
Ne konkluzion, eshte nje gje e mire emancipimi femres...apo do ishte me mire qe gjerat te kishin ngelur sic kan qen dikur ( dihej kush kendonte ne familje)...
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? Empty Re: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Mar 2013 - 7:02

Varet secili ka nje jete te ndryshme Po them me mire te kaluaren pse jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? Empty Re: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:01

ajo e kaluares me mir se tsotshem jan ber mendjelehjta e injoranca u ka blloku syt saqe nuk shohin tgjorat

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Femra e te kaluares apo femra e sotcme? Empty Re: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi