Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme modeste People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme modeste People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teme modeste

+4
Klio
LaDescarada
WebMaster
Alberti
8 posters

Shko poshtë

Teme modeste Empty Teme modeste

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Mar 2013 - 8:17

Thuaj pse je me i mire se personi siper. Kshu eshte rregulli i kesaj lojes.
Meqe nuk ka shkrujt njeri siper meje po e filloj me nji dergese boshe.
Un jam me i mire se ai/ajo siper pasi jam shume cun simpatik dhe vajzat vdesim pas meje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Alberti Tue 12 Mar 2013 - 10:52

Un jam ma i mire edhe ma simpatik se ky lart, me aktiv ne forum edhe ma shum postime je farewww je farewww je farewww hahahahahah

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Mar 2013 - 10:53

Edhe un jam yv me i mir se keta te dy lart hahahahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Mar 2013 - 5:41

Un jam me i mire se kjo lart sepse kam shume leke ne banke.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Wed 13 Mar 2013 - 6:36

Un jam ma e mir se ky siper se sjam arogante
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Klio Wed 13 Mar 2013 - 6:40

Une jam me e mitre se te gjithe sepse kercej bukur [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Mar 2013 - 6:49

Hahaha un jam me e embel se keta siper Happy


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Klio Wed 13 Mar 2013 - 6:56

Iiiiiiiiiiiiii ja ka fut kot kjo lart se tashme e kan mesuar te gjithe qe une jam [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Mar 2013 - 3:24

Un jam me i mire se ju siper se kam mbaru 8 klas shkoll.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 14 Mar 2013 - 4:58

Une jam me e mire se ti se nuk jam e zeze[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Mar 2013 - 5:33

Єямєℓiиdå shkruajti:Une jam me e mire se ti se nuk jam e zezeTeme modeste 3784912568
E bukur kjo siper, duhet vene re.

Un jam me i mire se ty siper sepse jam i jashtezakonshem ne krevat dhe te jap 30 sekondat me te paharrueshme te jetes tende.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Mar 2013 - 6:44

Hahahahahahaha un jam me e bukur se ty sepse se tregoj se me kopjoni stilet hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:46

Une jam me e mire se ty se jam Best Mom HUGO


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 9:59

une jam ma e mire se ju se kam lind naten hahaha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:59

Une jam me e mire se ty se kam lind naten me perpara se ty hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:01

hahaha uen jam ma e mire se ti se flej gjat :P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 10:03

Une jam me e mire se ty se jam me puntore se ngrihem heret hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:04

une jam ma e mire se ti se shkoj ne fakultet huhuhu
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 10:06

Une jam me e mire se ty se kam bo me shume fakultete hihihi hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:09

une jam ma e mire se ti se ndegjoj muzik turke hhahah
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 10:10

Uuuuuu po une jam edhe me e mire moj se degjoj latine haHhahahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:12

hahahha oj ti mom po une ma e mire jam e pik hihihi se pervec turqisht qe ndegjon, ndegjoj dhe arabisht hahhah
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 10:14

Ehehehe une jam me e mire se ty se po haj ballakumen qe e kam bo vete..eeeeeee di me bo ballakume ti...joooooo hahahahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:16

hahahahah di me bo diqka tjeter....shpageta hihihi une jam ma e mir se ti se flas 3 gjuh te huja :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 10:18

Une jam poliglote se flas nga pak shume gjuhe te huaja hahahahahahahahaa hihihi hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 10:21

hihihi hihihi une jam ma e mir se di me knockoutu njerin hahahah
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Mar 2013 - 3:21

Un jam me i mire se juve sepse e ndjek gjithmon moden, ndersa juve visheni si katundar.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:34

un jam me aktive se ai qe ka hap temen

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:41

un jam me e mir se ai qe hapi temen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme modeste Empty Re: Teme modeste

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi