Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Temë njishash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Temë njishash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temë njishash

+5
Neta E
Alberti
Ariel
An0nim
WebMaster
9 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Temë njishash Empty Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:00

Kjo eshte teme vetem per fituesat si puna ime dhe jo juve humbsave.

Te kjo tem nuk ka gjendje depresive mendore. Jo, kjo teme eshte e mbushur plot me optimizem dhe gjalleri.

Muzika ka plas rondshem, kemi dal gjys lakuriq dhe po pijme nji Martini ne akull.

Nqs nuk jeni humbsa, hyni ketu dhe shijojeni momentin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 11:01

Me qafsh mua ku i gjen nga te vin keto lloj idesh hahhahahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga An0nim Tue 8 Jan 2013 - 11:02

ilirziu shkruajti:Kjo eshte teme vetem per fituesat si puna ime dhe jo juve humbsave.

Te kjo tem nuk ka gjendje depresive mendore. Jo, kjo teme eshte e mbushur plot me optimizem dhe gjalleri.

Muzika ka plas rondshem, kemi dal gjys lakuriq dhe po pijme nji Martini ne akull.

Nqs nuk jeni humbsa, hyni ketu dhe shijojeni momentin.

Gjith keto qe the i perkufizove gjithcka ne nje Teme "njeshash"
Shpresoj te jete sa me argetuese per ty ! 8-d-
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:02

Ja miresenaerdhe Klea.

Do nai gjo me pi. Thuji atij kacurrelsit aty ke banaku.

Un po iki te hidhem nga avioni tani.

Do vish?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 11:04

Hahaha me parashute apo kshu te bie si thes nuk dua te vdes para kohe hahahhahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Tue 8 Jan 2013 - 11:05

Na morsh tligat se jom dhe vet fituse...ti je njish mas meje hahahahaa
Ja ku erdha dhe une me nji bacardi cola e tu kercy summer latin hihihi
Merzitjen e kena varros me kohe ne ri.... hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:06

Me parashute me parashute, por un nuk e caj shume koken nqs nuk hapet pasi jam njish.

Mua me kenaq momenti kur era me fryn ne fytyre dhe me kalon ne gjithe trupin. Dhe ai moment me ben te harroj fare parashuten.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:07

Ariel shkruajti:Na morsh tligat se jom dhe vet fituse...ti je njish mas meje hahahahaa
Ja ku erdha dhe une me nji bacardi cola e tu kercy summer latin Temë njishash 3784912568
Merzitjen e kena varros me kohe ne ri.... Temë njishash 3784912568Ooooo. Ja miresenaerdhe dhe ti. Gezuar festat dhe te rekomandoj te besh nji xhiro me ski ne det me ate motorskafin qe eshte parku aty ke shkembi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 11:08

Mome nashi e shikon ri kete si thot jam njish hahahhahahaha ai nuk e din se jemi ne para ti haha Temë njishash 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:10

Degjo ju vertet jeni fituese por un jam supercool. Jam i jashtezakonshem.

Si puna ime lindin 1 here ne 1000 vjet. Un jam i papam.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 11:11

A ka vend per dysha ketu se une sjam ma i miri hahaha je farewww ?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:13

Posi jo, hajde dhe ti.

Kjo jete per qef eshte.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 11:14

Hajt se erdha edhe une,s'po kerkoj Leje nga askush [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:16

Te kjo tem nuk ka roje ke dera.

Hyn kush te doje.

Hyn ai ose ajo qe do te jetoje momentin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 11:17

Hajde ka nje vodka redbull per te gjithe pra..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 11:18

ilirziu shkruajti:Te kjo tem nuk ka roje ke dera.

Hyn kush te doje.

Hyn ai ose ajo qe do te jetoje momentin.
Ok,te flm qe me pranove
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:19

Pse jo?

Megithese e urrej Rebullin, per ket rast do bej perjashtim dhe do e pi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:23

O lepro, nderroje i cik ate kompakt diskun o burr i dheut se na cave trapin ke 1 ore qe i bi fyellit ne nji vrim.

Na vej i cik ate kongen "O llac me vaj".

https://www.youtube.com/watch?v=8OB28fTKSds
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 11:26

Happy hihihi ninanona Temë njishash 167253520

me qafsh me temen jarebi Temë njishash 300953036


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 11:26

Me mire me House Music.. Happy Happy Happy


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Tue 8 Jan 2013 - 11:26

E ngatarrove ri se osht...o llaci boys hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:28

Kjo eshte teme e vecante Klea. Kjo teme iken me shpejtesi si nji makine me 200KM ne ore. Duhet te jesh shume e shpejte qe ta kapesh.

Por kur hyn pastaj je Mbret/Mretereshe e gjith botes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 11:34

ilirziu shkruajti:Kjo eshte teme e vecante Klea. Kjo teme iken me shpejtesi si nji makine me 200KM ne ore. Duhet te jesh shume e shpejte qe ta kapesh.

Por kur hyn pastaj je Mbret/Mretereshe e gjith botes.

Shume e vertete, un si Princ po ndihna, e Arielin e kam Princesh PUCC , na ka mungu kjo teme je farewww bravo!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Jan 2013 - 11:36

...vazhdoni pra se un po iki te hidhem nga trampolina dhe te zhytem me kok.NGRIJE MUZIKEN O LEPRO!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 11:52

Hahaha do ta kap do ta kap edhe un mos ki merak shppejtesin behet fjala eeeeeeeee hahaa hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Jan 2013 - 10:53

Po eci aq shpejt sa po kthehem mrapa ne kohe ti Klea.https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 10:55

Hahaha nuk eshte keq ilirziu haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Wed 9 Jan 2013 - 11:29

Jalla shofer jalla...ku je tuj shkue....
Se kta robt e shkrete lale, per lesh je tu i cue..

Shifni mer ca bohet...

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Malsori Wed 9 Jan 2013 - 11:32

Po vodhe nje buke, te rrasin ne burg, po vodhe 1 milion € te bejne deputet...
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Oni Wed 9 Jan 2013 - 12:46

Jan vetba gjithe njisha vallahin!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:21

Ariel shkruajti:Jalla shofer jalla...ku je tuj shkue....
Se kta robt e shkrete lale, per lesh je tu i cue..

Shifni mer ca bohet...

Temë njishash Shqiptar-e1347792047509Ky qeka NJISH. [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:32

Po po...cel...cinare...birr...sufllaqe. Napoloni i kohes tone hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:34

edhe eshte duke bere muhabet lekesh sic bejne te gjith ne Shqipri. Muhabet biznesi si me nxjerr nai lek.

Duke i dhon autobuzit dhe duke bertetit : "PO PSE NUK I THE GENCIT KE DOGANA MER BURR I DHEUT QE TE NA E FUSTE MALLIN ME TE LIRE"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:36

O shofero...fute mer marshin ene ec se u bo vone.
- prit me lale, nuk shef qe jom tu fol...ta ngecni n'fyt ta ngecni...a ke i cakmak?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:42

shpejt se u mush furgoni shpejt. shpejt se iku furgoni.

futesh mren, asnjeri mrena.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:46

Hajde per Durres...edhe nji se u mush... hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:46

Kush dystohet me honger ktu ka 1 milione dollar shperblim hihihi

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:47

LOL
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 9:51

Spo ta mban eeeee

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:53

MOS! Eshte ket ma bere?

Me ka puth nji none si puna e kesaj aty ne Dhermi ku mora i shpi me qira."O miresenaerdhe o te lumshin komet" Eshte me perqafo dhe me puth dhe me le 3 kile beshtym ne faqe.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temë njishash Empty Re: Temë njishash

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi