Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teme e gjithaneshme

+6
Єямєℓiиdå
EMI
WebMaster
Arabela
T_o_n_i
Ariel
10 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Jul 2012 - 9:37

Te kjo tema ketu mund te me pyesni mua mbi te gjitha fushat ne jete dhe un ju jap pergjigje.

Psh mund te flasim per politike, gjirin persik, si te zjejme veze, ceshte seksuale, semundje virusale, probleme psikollogjike etj etj.

Pres pyetjet tuaja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Mon 16 Jul 2012 - 11:27

ore kam vrare mendjen shume...si quhet femra e karkalecit...dhe mashkulli i piliveses ... ose mashkulli i mizes dhe mushkonjes... j.i/.n


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga T_o_n_i Tue 17 Jul 2012 - 0:56

po peshku femer si quhet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Jul 2012 - 2:34

Ariel shkruajti:ore kam vrare mendjen shume...si quhet femra e karkalecit...dhe mashkulli i piliveses ... ose mashkulli i mizes dhe mushkonjes... Teme e gjithaneshme 246202100

Avash mi goce ti po me ngatarro mu me nanji natyralist. Bej nai pytje me te thjeshte si psh sa ben 1+1.O Toni,peshku femer quhet Peshkabuce.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 2:53

Ti pra mo thu m'pysni nga gjith fushat e jetes...ene une pyta .. iihhaa.

Po pres... fareleunghie

Se u kujtova kot tashi...
- Pse femrat i lyejne thonjte me manikyr dhe meshkujt jo... j.i/.n


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 2:56

Ariel shkruajti:Ti pra mo thu m'pysni nga gjith fushat e jetes...ene une pyta .. iihhaa.

Po pres... fareleunghie

Se u kujtova kot tashi...
- Pse femrat i lyejne thonjte me manikyr dhe meshkujt jo... j.i/.n
kjo esh njesoj si te pyesesh pse mbajne mjeker meshkujt dhe femrat jo,,,, juhjjjjj juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 2:57

Ncuk nuk esht njisoj...se ne dhe me dasht me majt nuk na dalin lesht je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:04

Ariel shkruajti:Ncuk nuk esht njisoj...se ne dhe me dasht me majt nuk na dalin lesht je farewww
jo ne kuptimin e vertet te fjales mbase ,,po nga ana figurative mund te parashtrohet ne te njejten menyre,,, mendoj une te pakten,,, HUGO
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:06

Sa sinrionze si na qeke sot mi nruje je farewww je farewww
Po ti e din mi qe une po se devijova i cik mhb per gallate nuk rri dot je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:08

Ariel shkruajti:Sa sinrionze si na qeke sot mi nruje je farewww je farewww
Po ti e din mi qe une po se devijova i cik mhb per gallate nuk rri dot je farewww je farewww
mire mi ,,,mendjen gallate e ke dhe ti,,,duhet et behemi dhe serioze nganjehere,,, :45477: juhjjjjj :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:10

Ehuuu po qe per serioze...kur t'bohet apeli une sjom ...jom smure je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:11

Ariel shkruajti:Ehuuu po qe per serioze...kur t'bohet apeli une sjom ...jom smure je farewww
mire se do ta veme mungese me arsye,,, juhjjjjj i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:13

Hahahahahaaa po po juhjjjjj PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:15

ky bregu qe ke vene ke firma esh i banueshem apo jo??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:17

Ehhhh kam qe vjet qe e enderroj te shkoj ne Maldive...sdi kur do ma bej zoti mbare juhjjjjj ...me u knoq e shof ktu ke firma je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:20

Ariel shkruajti:Ehhhh kam qe vjet qe e enderroj te shkoj ne Maldive...sdi kur do ma bej zoti mbare juhjjjjj ...me u knoq e shof ktu ke firma je farewww
je farewww je farewww je farewww je farewww po na kenaq dhe neve,,,,ne endrra po me dalin keto firmat e tua,,,, je farewww i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:23

I perzgjedh gjithmone me tipin tim dhe deshirat e mia je farewww
Ca me bo...i kam si frymezim per te ardhmen hahahahahahaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:24

Ariel shkruajti:I perzgjedh gjithmone me tipin tim dhe deshirat e mia je farewww
Ca me bo...i kam si frymezim per te ardhmen hahahahahahaaa
ska gje te keqe,,,te bejne te ndihesh mire,,,edhe une mendoj gjera qe me pelqejne dhe si kam realizuar akoma,,, :45477: i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:31

Si dihet...te realizohen ne te ardhmen...une i mbaj si piksynim juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:33

Ariel shkruajti:Si dihet...te realizohen ne te ardhmen...une i mbaj si piksynim juhjjjjj
jo mi se nuk merzitem une,,,une bej me te miren time e te tjerat i ka ne dore Ai i madhi,,,,cfrae u realizua u realizua,,,te tjerat shendoshe,,, PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC ,,,ato qe piksynim tu realizofshin tyja,,, i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 3:36

Rrofsh..edhe ty i.l.u PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arabela Tue 17 Jul 2012 - 3:37

Ariel shkruajti:Rrofsh..edhe ty i.l.u PUCC
falemindelit,,, i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Jul 2012 - 6:44

Ariel shkruajti:Ti pra mo thu m'pysni nga gjith fushat e jetes...ene une pyta .. Teme e gjithaneshme 2886052989

Po pres... Teme e gjithaneshme 2203927746

Se u kujtova kot tashi...
- Pse femrat i lyejne thonjte me manikyr dhe meshkujt jo... Teme e gjithaneshme 246202100Se meshkujt me manikyr quhen Gay.Pyetja tjeter?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 9:24

-Si quhet femra e karkalecit popcorn kot mu bo fiksim...Beson se ka ufo?[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Jul 2012 - 9:57

Karkalece.

Ufot egzistojne. Kjo eshte e vdekme. Plus qe e ke prej meje ket.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Jul 2012 - 10:25

Pse je i sigurt qe egzistojne ufot ilirziu


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 11:41

Meqe jemi dhe ke mhb i Gjirit Persik...si thua do ti vije radha dhe Iranit...

Flm per pergjigjet me siper presoro.. girly007


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Jul 2012 - 3:05

Rrushe shkruajti:Pse je i sigurt qe egzistojne ufot ilirziuNe psh jemi Ufo qe jetojme ne planetin Toke. Ka dhe ufo te tjere qe jetojne ne planete te tjera.Ariel,

Iranit nuk besoj ti vij rradha pasi Amerikes po i mbarohen leket.

Keni ndonje pyetje tjeter per mua ne lidhje me fusha te ndryshme te jetes?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 18 Jul 2012 - 9:26

Ore na kane friksuar me ate 21 dhjetorin...a thua do e festojme vitin e ri prape?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Jul 2012 - 9:31

Edhe kete e ke te garantuar prej meje. Mbas dates 21 Dhjetor do vij data 22 Dhjetor dhe te gjithe njerezit do jene te qete dhe do vazhdojne jeten e perditshme deri ne momentin kur te perplaset nji asteroid ne Toke i cili do jet komplet i paparashikuar nga shkenca dhe aparatet moderne.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 18 Jul 2012 - 9:32

Ueee...cthua mo....prape me frike do rrime neve...????


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Jul 2012 - 9:37

Jo jo, asnji nuk do ket frik pasi do vij papritur.

U lodha duke kerku per nai gjo interesante tek kjo zona e lire.
Keni ndonje pyetje tjeter per orakullin?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 18 Jul 2012 - 10:19

Po per ate eksperimenton e famshem ne zvicer ca u be...ndodhi perplasja apo u nderpre...se mos na behet ndonje vrime e zeze???


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Jul 2012 - 10:31

Hic akoma perplasin gjona ata por nuk po gjejne gjo. Germo Tare i thon kesaj pune. por i dit do e gjejne, kam besim.

Nqs me beni nji pytje shume te veshtire qe nuk e gjej dot, do ju jap dhurate nji fshese me korrent.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Jul 2012 - 10:37

Zona e Lire ilirziu eshte po thuajse chit chat ..Nuk eshte zon per diskutime nese don dicka te diskutosh i gjen tek Koktej Diskutimesh
Nga vjen fjala grrices se jam injorante edhe se di je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga T_o_n_i Wed 18 Jul 2012 - 22:08

NJE BURR DESHTE TE BLINTE NJE TELEVIZOR POR NUK KISH LEK DHE VENDOS TE
MARR LEK BORXH TE DY SHOKET E TIJ TELEVIZORI BENTE 50 MIJ LEK DHE KY U
MERR SHOKVE NGA 25 MIJ LEK BORXH KUR VETE TE BLEJ TELEVIZORIN SHIKON QE
KISH REN CMIMI ISHTE BER 45 MIJ LEK NGA 50 QE QE E BLEU TELEVIZORIN DHE I
NGELEN 5 MIJ LEK ME KTE 5 MIJ LEKSHE VENDOSI TE QERASTE SHOKET QE JU
MORI BORXHIN DHE PIN NGA NJE BIRR TE TRE KTI TANI I NGELEN DHE 2 MIJ LEK
ME KTE 2 MIJ LEKSHE VENDOSI TE ULTE PAK BORXHIN DHE JU JEP NGA 1 MIJ
LEK SHOKVE TANI U NGELET BORXH SHOKVE NGA 24 MIJ LEK >>>>
BEJM MBLEDHJEN 24+24=48 + 3 MIJ LEK BIRRAT =51 MIJ LEK ,,, SI KA MUNDESI
KY 50 MIJ LEK MORI BORXH
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Jul 2012 - 2:18

Rrushe shkruajti:Nga vjen fjala grrices se jam injorante edhe se di Teme e gjithaneshme 1644352394Fjala grrices vjen nga dashuria qe ke per nji njeri.o Toni,

keto "gjeagjeza" jan thene ne vitin 1980. Tani jena ne 2012. Na bej nai pytje me moderne.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Jul 2012 - 7:42

Pse shpesh here njerezit perdorin fjalen tengarllek [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Jul 2012 - 7:50

Ngaqe i vjen turp te perdorin fjalen pordhe.O Klea kom von re keto pytjet ne lidhje me "dashurite virtuale" neper forume dhe po pres qe te me pyesni mua per mendimin tim si kopetent qe jam ne te gjitha fushat. Jam dhe shume modest.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Thu 19 Jul 2012 - 21:29

E mire se une skam as fshese me korent.Ca mendimi ke per facebook?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi