Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes.

2 posters

Shko poshtë

Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes. Empty Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes.

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Mar 2013 - 11:42

Duhet ti kesh perjetuar te dyja qe te ndjesh peshen qe ze brenda teje njera apo tjetra.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes. Empty Re: Perjetesia e shpirtit apo llogjika e jetes.

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:35

Urtesia shkruajti:Duhet ti kesh perjetuar te dyja qe te ndjesh peshen qe ze brenda teje njera apo tjetra.
nrm qe po i kam perjetuuuuuu po me shum llogjika ime llogjika jetes sesa perjetsia shpirtit pasi shpirti mbasi vdes njeriu nuk jeton po perjetsimin e shpirtit e kuptoj qe kur dikush vdes shpirti tij gjendet gjithnje tek njerzit e vet tdashur...sa per mu e di se neser me vdes askujt sdo i behet von per mu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi