Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla

Shko poshtë

Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla Empty Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla

Mesazh nga Robi dashuris Fri 15 Mar 2013 - 14:06

Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla 112

Një 13 vjeçare në Pisano të Italisë është masakruar nga tre bashkëmoshataret e veta, pasi ka dalë nga shkolla.

Sipas mediave italiane, 13-vjeçarja është rrahur me shkelma dhe është tërhequr zvarrë, pasi sipas njërave prej vajzave dhunuese, ajo i kishte marrë të dashurin.
Për fat aty pranë është ndodhur një prind që kishte vajtur për të marrë fëmijën e vet nga shkolla, ndryshe pasojat mund të ishin më të rënda.
13-vjeçarja ka përfunduar në spital me plagë të rënda, ndërkohë që familjarët e saj kanë vendosur që të padisin tre agresoret e saj, me të cilat ka qenë shoqe.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi