Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Familja që vjedh banka People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Familja që vjedh banka People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familja që vjedh banka

2 posters

Shko poshtë

Familja që vjedh banka Empty Familja që vjedh banka

Mesazh nga Alberti Mon 18 Mar 2013 - 6:19

Familja që vjedh banka

Policia amerikane ka kapur një burrë dhe një grua – që ishin skuadër e vjedhjes së bankave, të cilët me vete kishin marrë edhe fëmijët e tyre.
Çifti është kapur pas një vjedhjeje në Tooele të Utah, ndërsa dy fëmijët të moshave pesë dhe dy vjeç, qëndronin ulur në automjetin me të cilin ata po iknin.

Sipas Salt Lake Tribune, çifti i ka thënë policisë se e ka vjedhur bankën sepse rrezikonin të dëboheshin nga shtëpia dhe për shkak të rritjes së faturave mjekësore.

Punëtorët e bankës kanë treguar se gruaja kishte hyrë në bankë dhe e kishte treguar një letër përmes së cilës kërkonte para dhe më pas së bashku me paratë ka ikur drejt automjetit që e voziste burri dhe ku gjendeshin fëmijët.

Policia në automjet e ka gjetur edhe letrën edhe paratë e vjedhura.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Familja që vjedh banka Empty Re: Familja që vjedh banka

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:28

ehhhhh na qujn shqiptarve hajduta jo se amerikanet mbajn rekorde per tilla gjerash

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi