Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mundohet te vjedh banken me lug! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mundohet te vjedh banken me lug! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mundohet te vjedh banken me lug!

2 posters

Shko poshtë

Mundohet te vjedh banken me lug! Empty Mundohet te vjedh banken me lug!

Mesazh nga Aristogata Sun 3 Jan 2010 - 3:44

Stafi i një banke ka refuzuar të japë paratë kur një vjedhës i kishte kërcënuar ata me një... lugë.

Një grabitës ka hyrë në një bankë në Lublin të Polonisë duke bërtitur se po e grabiste bankën.

Stafi i bankës dhe klientët ishin shtrirë përtokë derisa kanë kuptuar se ‘arma’ e tij ishte thjesht një lugë çeliku.

Pasi të gjithë kuptuan se vjedhësi nuk ishte i armatosur ai iku i përcjellë me të qeshurat e ‘viktimave’ të tij.

Sido që të jetë policia ka thënë se ‘grabitësi’ e ka thyer ligjin dhe tani është në kërkim.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mundohet te vjedh banken me lug! Empty Re: Mundohet te vjedh banken me lug!

Mesazh nga Anakonda Sat 21 Apr 2012 - 6:32

aahaahhahaha sa shakaxhi paska qene
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi