Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka

Shko poshtë

Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka Empty Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Sat 27 Feb 2010 - 1:01

Shkatërron shtëpinë me buldozer për të mos ia marrë banka 122i58z


Ohio, 27 shkurt - Një amerikan nga Ohio shkatërroi me buldozer shtëpinë e tij me vlerë prej 350 000 dollarë, për të mos ia marrë banka.
Terry Hoskins nuk arriti të merret vesh me bankën për pagesën e borxhit dhe pasi që autoritetet tatimore konfiskuan dyqanin e tij të tepihëve, Hoskins thjesht me një buldozer rrafshoi shtëpinë me tokë, raporton AP.
Ai tha se ka shpenzuar shumë para për avokatët dhe në fund është zhgënjyer. Para dy javëve u ul në buldozer dhe shkatërroi shtëpinë në vendin Moscow, 40 km nga Cincinnati.
“Mendoj se bankat duhet të mendohen mirë para se të largojnë dikë nga shtëpia e tij, pasi, në të kundërtën pronarët e tyre mund të bëjnë të njëjtën gjë që kam bërë unë”, tha Hoskins.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi