Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Validation (filem i shkurter) per Smile People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Validation (filem i shkurter) per Smile People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Validation (filem i shkurter) per Smile

2 posters

Shko poshtë

Validation (filem i shkurter) per Smile Empty Validation (filem i shkurter) per Smile

Mesazh nga seriozi Wed 20 Mar 2013 - 11:12

seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Validation (filem i shkurter) per Smile Empty Re: Validation (filem i shkurter) per Smile

Mesazh nga LaDescarada Thu 21 Mar 2013 - 23:00

wow shuuum mka pelqy ....qe qka do me thon nje fjal e mire - ta sjell buzeqeshjen:D:D
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Validation (filem i shkurter) per Smile Empty Re: Validation (filem i shkurter) per Smile

Mesazh nga seriozi Fri 22 Mar 2013 - 6:49

Nuk kushton me pagese me than fjale te mira dhe me buzeqesh edhe nese je merzitur apo deshperuar.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Validation (filem i shkurter) per Smile Empty Re: Validation (filem i shkurter) per Smile

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi