Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona, do të performojë për homoseksualët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona, do të performojë për homoseksualët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona, do të performojë për homoseksualët

3 posters

Shko poshtë

Bleona, do të performojë për homoseksualët Empty Bleona, do të performojë për homoseksualët

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Mar 2013 - 1:01

Bleona Qereti do të performojë në festën vjetore “White Party 2013″, ku pritet të sjellë si premierë këngën debutuese për SHBA..Do të jem në “White Party” që është festivali më i madh i homoseksualëve në Kaliforni. Më pëlqen të performoj përpara turmave homeseksuale, ata janë të gjithë të lidhur me anën e shkëlqyer të muzikës dance dhe unë gjithmonë mezi pres performimet përpara asaj turme, pasi që e di se të gjithë ne do të argëtohemi. Unë mund të garantoj se do të bëj shfaqjen më të mirë që kanë për të parë atje, sepse unë nuk mund të pranoj që kushdo tjetër të bëjë performancë më të mirë se unë”, ka thënë Bleona për britaniken “Female First”, duke shtuar:.Kam ndërmend të tejkalojë atë që kanë bërë në këtë festë se Gaga, Ke$ha dhe Mary J Blige . Pra, kjo është një synim i madh për mua të them kështu, por do të duhet të shohim se si shkojne gjërat më 30 mars.”
Bleona do të performojë krahas Carmen Electra, Ana Matronic nga “Scissor Sisters” dhe Alexis Jordan, që bëjnë pjesë në listën performuesëve në White Party, që do të mbahet nga 29 marsi deri më 1 prill në Palm Springs, në Kaliforni.
“White Party” është emërtim i një sërë organizimesh vjetore, dedikuar komunitetit LGBT. Emri vjen nga kodi I veshjes me ngjyrë të bardhë. Mbahen në vende të ndryshme të SHBA-ve, si ngjarje të ndara dhe kanë për qëllim mbledhjen e fondeve për luftimin e HIV/AIDS.
Ndersa te Djelen Bleona do jete e ftuar ne X Factor Albania. “Jam shumë e lumtur që do të performoj në “X Factor Albania 2” këtë javë. A jeni gati për mua” ka shkruar Bleona ne faqen zyrtare te saj ne FB
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona, do të performojë për homoseksualët Empty Re: Bleona, do të performojë për homoseksualët

Mesazh nga GANI TRUNI Sun 24 Mar 2013 - 6:42

bleona nuk perton kurre eshte gati per kedo qe e therret,mjafton te kete punuar shume te kete energji ? te kete aftesi te bashkoj njerez sepse leke nuk do ajo????? dhe asnjehere nuk i ngaterron leket me ndershmerine kurre kurre>>>?????pastaj bleona tani ka filluar te zhvishet me perpara nuk zhvishej??????? tani kane ndryshuar kohet jane rritur temperaturat etj etj.
GANI TRUNI
GANI TRUNI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : GR
Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : POLITIKA ,FUTBOLLI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona, do të performojë për homoseksualët Empty Re: Bleona, do të performojë për homoseksualët

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 21:14

OBBBOBOBOBOBO PUUPUU QKA FAL ZOTII
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona, do të performojë për homoseksualët Empty Re: Bleona, do të performojë për homoseksualët

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi