Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt

2 posters

Shko poshtë

Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt Empty Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:49

Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës njoftoi se dy meshkuj në Obiliq janë zënë në flagrancë brenda një oborri duke tentuar të vjedhin.
Referuar raportit të Policisë, Policia ka arrestuar dy të dyshuarit, të cilët me urdhër të Prokurorit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt Empty Re: Kapen në flagrancë duke vjedhur, lirohen në procedurë të rregullt

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:58

ups ku ka me turp se ta marrin vesh shum njerez se je hajdut sa gje e ulet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi