Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar!

Shko poshtë

Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar! Empty Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar!

Mesazh nga Robi dashuris Sat 6 Apr 2013 - 8:11

Të shokuar janë banorët e qytetit të Grevenas në Greqi, nga akti i katër studenteve!
Siç dhe pohuan vetë studentet, ato kryen marrëdhënie seksuale me një gomar, të cilin e kishte gjitoni i tyre, në shtëpinë ku banonin.
Natë vonë, prishën kyçin e portës së stallës të komshiut, duke detyruar gomarin të kryente… për të plotësuar etjet marramendëse të studenteve.Komshiu siç dhe ai deklaroi, e kuptoi gjestin e studenteve kur i pa rastësisht tek po dilnin nga stalla e gomarit. Por, nuk ngurroj, menjëherë njoftoi policinë e cila mbërriti në vendngjarje dhe i arrestoi studentet, të cilat në vijim i dërgoi në spital për vizitë mjekësore…
Dhe aty mbetën me gojë hapur.


Katër studente greke kapen duke kryer marrëdhënie seksuale me një gomar! Ato-150x150
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi