Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, arrestohet 31-vjeçari, u kap në flagrancë duke ngacmuar një të mitur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, arrestohet 31-vjeçari, u kap në flagrancë duke ngacmuar një të mitur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, arrestohet 31-vjeçari, u kap në flagrancë duke ngacmuar një të mitur

Shko poshtë

Durrës, arrestohet 31-vjeçari, u kap në flagrancë duke ngacmuar një të mitur Empty Durrës, arrestohet 31-vjeçari, u kap në flagrancë duke ngacmuar një të mitur

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Mar 2013 - 8:29

Një tjetër rast i rëndë i ngacmimit seksual të një të miture është shënuar në qytetin e Durrësit. Polica e qytetit bregdetar ka arrestuar në flagrancë, 31-vjeçarin Fisnik Kuka, i cili ka ngacmuar një 12-vjeçare në hyrje të pallatit të saj. (er.cu/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=42&id_ansalive=19065
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi