Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sekrete shkaterruese ne dashuri ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sekrete shkaterruese ne dashuri ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sekrete shkaterruese ne dashuri !

4 posters

Shko poshtë

Sekrete shkaterruese ne dashuri ! Empty Sekrete shkaterruese ne dashuri !

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 0:57

Secili ne jeten e tij ka sekrete.
Sekrete te bukura , sekrete te erreta, mekate....!
Ka njerez qe i mbajne mbyllur perjete brenda vetes, ka te tjera qe perpiqen fort por bashke_mekatuesi ja nxjerr atehere kur nuk e pret !
Do te doja te dija se cfare mendoni Ju per sekretet e erreta, ata sekrete qe jane te renda nese i merr vesh partneri prej jush , por behen shkaterruese per lidhjen ose akoma me keq martesen nese i merr vesh nga te tjeret !
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekrete shkaterruese ne dashuri ! Empty Re: Sekrete shkaterruese ne dashuri !

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:21

Nese vendos te ndaj ditet e mia me nje person, cdo gje qe e mendoj shkaterruese per lidhjen e ve ne dijeni qe ne fillim, a nese s'eshte kercenim s'ka pse ta dije, fundja ca ka qene ne te kaluaren time jo cdo gje i perket atij ta dije..Nese me ka pranuar si partnere do t'thote qe ka pranuar dhe te kaluaren time!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekrete shkaterruese ne dashuri ! Empty Re: Sekrete shkaterruese ne dashuri !

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:27

Cdo njeri ka te kaluaren e tije.Kush nuk te pranon edhe me te kaluaren tende nuk te don.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekrete shkaterruese ne dashuri ! Empty Re: Sekrete shkaterruese ne dashuri !

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:02

Arian 123 shkruajti:Cdo njeri ka te kaluaren e tije.Kush nuk te pranon edhe me te kaluaren tende nuk te don.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekrete shkaterruese ne dashuri ! Empty Re: Sekrete shkaterruese ne dashuri !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi