Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja

2 posters

Shko poshtë

Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja Empty Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja

Mesazh nga Alberti Sun 7 Apr 2013 - 4:14

Këngëtari i ri shqiptar, i cili ka krijuar famë ndërkombëtare, Gëzim Gashi, ka paralajmëruar se do të lansojë projekte të reja dhe se kjo verë për të do të jetë plot me angazhime. Gëzimi, i cili njihet për këngën e tij “Trigger” që ishte shndërruar në hit ndërkombëtar, pasi është shfaqur në televizionet evropiane dhe ka qenë pjesë e top listave evropiane, ka zbuluar se ka qëndruar në Kosovë ditëve të fundit. “Gjatë verës do të kem këngë me Etnon. Unë po ashtu jam duke punuar në këngë të reja me producentin nga Los Angelesi, Andreas Oberg”. “Kjo këngë që do të punohet nga ky producent do të jetë në bashkëpunim me një artiste shqiptare të njohur ndërkombëtarisht. Kënga tjtër me reperin suedez të nominuar për Grammy, Lazee, do të lansohet po ashtu shumë shpejt dhe jam duke punuar me producentin Boy Rekless, që i krijon hitet e Usher, Jason Derulos dhe Demi Lovatos”, është shprehur Gëzimi për Telegrafin.

Ai ka shtuar se do të ketë edhe shumë risi, por ka falënderuar reperin dhe producentin shqiptar, Genc Prelvukajn, për ndihmën në depërtim në tregun shqiptar.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja Empty Re: Gëzim Gashi së shpejti me projekte të reja

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 21:22

HERA PAR QE E NIGJOJ KET EMER NEJSE SUKSESE TMETEJSHME
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi