Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z

3 posters

Shko poshtë

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z Empty Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 6:08

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z F1_30-reperi1335783930

New York, 30 prill – Aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gati për të pushtuar top-listat muzikore. Siç ka raportuar albaniac, reperi e ka nisur me sportin e futbollit amerikan, por në momentin kur dukej se e ardhmja e tij kishte marrë rrugën përfundimtare, ai vendos që të lërë gjithçka -sportin,shkollën- për të ju dedikuar 100% hip-hopit. Guximi dhe pasioni i tij i çmendur për hip-hopin ka bërë që të vlerësohet pozitivisht në underground e New York-ut dhe që në shume pak kohë të krijojë një emër për veten e tij. Ai ka publikuar Mixtape-in e parë, - një përzierje këngësh origjinale dhe fragmentesh nga hitet më të njohura, "The Last of A Rare Breed", që e vendosi G4SHI-n në hartën e talenteve të reja që duhen parë me vëmendje. "Can't Go Home", "Never Coming Back", "Coulda Shoulda woulda","Before I start", "In My Lifetime","Oh Really", janë disa nga hitet e të riut, i cili shpjegon se “Roc Nation”, një prej kompanive më të njohura muzikore në botë që drejtohet nga Jay-Z, ka qenë dhe vazhdon të jetë e interesuar për ta marrë nën vete G4SHI-n, por dëshira e tij më e madhe është të lidhet me G.O.O.D Music te Kanye West.

"Dua të bëhem artisti më i madh shqiptar në Amerikë!" thotë ai duke buzëqeshur, por me një zë të sigurt e një qëndrim që të tregon se e ka seriozisht kur e thotë këtë.

Këto ditë reperi që ka publikuar një version të tijin shumë cool të "Your Song" nga Lana Del Rey dhe kënga e të cilit "Rocket" është luajtur në radion më të njohur të New York-ut "Hot 93.7", ka marrë pjesë në një koncert në Manhatan, saktësisht në “The Pyramid Club”. Por, siç ka bërë me dije ai vetë, shumë shpejt mund të vizitojë Kosovën, për t’u njohur më shumë edhe me vendin e tij.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z Empty Re: Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 23:23

Eu e habitshme,po nga njera an mire ja ka bo ka te drejten e vet se kon do te zgjedhe ky
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z Empty Re: Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 30 Apr 2012 - 23:36

Suksese te metejshme
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z Empty Re: Kid Gashi, shqiptari qe refuzon Jay-Z

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi