Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

+2
Burrelsja
just talia
6 posters

Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga just talia Mon 15 Apr 2013 - 9:05

cilat kane qene filmat apo kartonat tuaja te preferuara kur ishit te vegjel??
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 7:22

tomi xherri
borbardha hirushja
sidomos pingu

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 21:03

Burrelsja shkruajti:tomi xherri
borbardha hirushja
sidomos pingu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Ariel Fri 21 Jun 2013 - 2:51

Kryengritje ne pallat
Mimoza llastica
Guximtaret
Beni ecen vete
Tomka dhe shoket e tij
Tela per violine
Shoku yne Tili
Taulanti kerkon nje moter
Kur xhirohej nje film
Shtigje lufte
Zonja nga qyteti
Nje shoqe nga fshati
I teti ne bronx

Etj etj etj....te paperseritshem....ndjej nostalgji per filmat e dikurshem shqiptare.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Tonii Tue 30 Jul 2013 - 10:01

kam ndjekur shum filma dhe teater 
disa jan 
 filmat shqiptar 
Nils Hlgerson
chuck norris
Bad Spencer 
Roki Adrianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bookss
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Jul 2013 - 10:02

nuk kam pare filma se kam qene ne jasht shtetit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga LaDescarada Wed 31 Jul 2013 - 10:03

rambo :P
seriali buffy the vampire slayer
filmat e bruce lee
terminatori
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise Empty Re: Filmat Tuaj te Preferuar te Femijerise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi