Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skadon sot afati i regjistrimit të koalicioneve zgjedhore në Komisionin Qendror Zgjedhor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skadon sot afati i regjistrimit të koalicioneve zgjedhore në Komisionin Qendror Zgjedhor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skadon sot afati i regjistrimit të koalicioneve zgjedhore në Komisionin Qendror Zgjedhor

Shko poshtë

Skadon sot afati i regjistrimit të koalicioneve zgjedhore në Komisionin Qendror Zgjedhor Empty Skadon sot afati i regjistrimit të koalicioneve zgjedhore në Komisionin Qendror Zgjedhor

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Apr 2013 - 22:35

Dy kampet e mëdha politike PD dhe PS thuajse kanë përfunduar marrëveshjet me partitë e vogla dhe pritet që gjatë ditës së sotme të dorëzojnë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve(KQZ) listat e plota të koalicioneve.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi