Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video)

3 posters

Shko poshtë

Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) Empty Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video)

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:44

Në internet është publikuar një video, e cila për disa ufologë paraqet dëshmi për lidhjen e presidentit të SHBA-ve, Barack Obama, me jashtëtokësorët.
Videoxhirimi i vitit 2012 paraqet një anëtar të shërbimit sekret, përgjegjës për sigurinë e kreut politik amerikan, për të cilin teorikët e komploteve besojnë se është jashtëtokësor, njofton Kosovapress.

Në xhirim pretendohet që ekzistojnë prova se si atij i ndryshon forma nga ajo e vërteta, ‘fakt’ ky që ka inspiruar shumë teori për pjesëmarrje të jashtëtokësorëve në politikën amerikane.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) Empty Re: Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:33

je farewww je farewww je farewww e amerikanet jan tzgjut nrm si jashtoksor ngjajn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) Empty Re: Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video)

Mesazh nga Tonii Sat 15 Jun 2013 - 10:35

eshte mbrapa Amerika ne ne Shqiperi kemi 100 vite qe kemi jashtoksor ne politik
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video) Empty Re: Jashtëtokësorët pjesëmarrës në politikën amerikane?! (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi