Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Te dua

Shko poshtë

Te dua Empty Te dua

Mesazh nga Anakonda prej Sun 26 May 2013 - 21:47

Nuk bëj aspak çudi
pse me magjepse mua
Të fali bukuri, ty fati i bekuar.

Përpara bukurisë , në gjunjë biem ne
Jam rob i perendis, dhe skllav mua më ke

Ti linde të magjepsësh
e unë të magjepsem
Pse duhet ta ndërpresim ne,
ligjin e përjetshëm??

Jam fli i bukurisë
Ti bëhu fli e epshit
T'ia falim Dashurisë
Kujtimet e përjetshme...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua Empty Re: Te dua

Mesazh nga Anakonda prej Sun 26 May 2013 - 21:47

"-Une si kam dashuruar ate s'do dashuroj kurre me tjeter njeri .."

Gabohesh , do dashurosh akoma me shume , do jete nje Dashuri e pjekur , e matur por kjo s'do te thote qe s'do jete pasionante !
Do kuptosh qe ka njerez plot jashte qe po presin nje shans me ty .
Do kuptosh qe jo te gjithe meshkujt jane maskarenj , te paskrupullte dhe bastarde.
Do kuptosh qe perkedheljet qe ai te kushton jane Dashuria e shprehur cdo dite per ty.
Do kuptosh qe per ate je e vetmja dhe syte e tij ndriçohen sa here ti buzeqesh.
Do kuptosh qe fjalet e tij jane flori dhe jo te hedhura ne ajer "per te lenduar" ..

Por
me shume nga te gjitha do kuptosh se Dashuria eshte : vendi ku shtepia
s'do quhet e tille pa prezencen e tij brenda! Dashuria nuk eshte lendim,
ofendim, semundje..Dashuria eshte Shtepia e dy Shpirtave!

Beso ne vetvete dhe prit ate qe meriton!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua Empty Re: Te dua

Mesazh nga Anakonda prej Sun 26 May 2013 - 21:48

Se dije sa shum te desha thjesht
luajte si loder me mua
a skiur zoti tma fal këtë mëkat
të madh që e bëra duke të dashur ty me shum se veten
ah sikur te kisha afer ktu e të mos mendoj per vdekjen kurr
shpresoj qe zoti tme ndihmoj dhe me ndihmen e tij nga zemra ta largoj
sdu me menu mo per ty sdu as menjen me vra
po kaniher po du met thon qysh po ki ftyr perpara me um dal
funi funit skom qa me fol se shumte du edhe gjithmon pom
doket se kom met dasht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua Empty Re: Te dua

Mesazh nga Malsori prej Mon 27 May 2013 - 9:55

te dua se ti ke lindur per mua
te dua se pa ty nuk dua me jetua
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua Empty Re: Te dua

Mesazh nga Anakonda prej Mon 27 May 2013 - 19:07

do mundohem te jetoj pa ty
do mesohem tjetoj pa ato sy
do mesohem edhe pse nuk mundem ti tlutem besom
ste kerkoj shum moj zemer po tlutem e ti dashurom

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua Empty Re: Te dua

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi