Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler

2 posters

Shko poshtë

Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler Empty Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler

Mesazh nga An0nim Wed 12 Jun 2013 - 1:16

Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler 1371024025-hitleri
Një ditar 400 faqësh të Adolf Hitlerit është zbuluar dhe ndodhet në Muzeun Memorial të Holokaustit në SHBA. Ditari është plot me fakte rreth komunikimeve mes personave të besuar të diktatorit. 

Ditari konsiderohet i një rëndësie të madhe sa i përket planeve të shfarosjes së njerëzve gjatë Luftës së Dytë Botërore. "Ditari është i një rëndësie të madhe për studime rreth periudhës naziste, përfshirë historinë e Holokaustit"- thonë nga personeli i Muzeut në SHBA. Komunikimet më të shpeshta kanë qenë mes Hitlerit dhe Alfred Rosenberg, i cili u ekzekutua si një kriminel në 1946-ën. Rosenberg e ka mbajtur ditarin si dëshmi të krimeve të luftës, dhe ende është e paqartë se si është zbuluar ai.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler Empty Re: Ditari 400 faqesh i Adolf Hitler

Mesazh nga Anakonda Sat 22 Jun 2013 - 2:46

interesante kte tket ta marr kushrira ime vdes per adolfin ajo cti bej unnn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi