Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

+2
Tonii
An0nim
6 posters

Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga An0nim Wed 12 Jun 2013 - 2:00

Kush do të fitojë zgjedhjet e 23 Qershorit? Si po shkohet me to? Cilat janë skenaret e mundshme të koalicioneve? Ky ndryshojnë zgjedhjet e këtij viti nga ato të 2009-ës?
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga Tonii Wed 12 Jun 2013 - 9:56

fiton berisha dhe antiplumbi. jemi te dytet pas gjermanis, e pse duhet te kthehemi mbrapa. forca per-para me berishen
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga Erisa Wed 12 Jun 2013 - 23:09

Do Fitoj Paria Socialiste dhe Edi Rama ... RLINDJE... Per Shqiptaret
Erisa
Erisa
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Munich, Germany
Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31

http://hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga An0nim Thu 13 Jun 2013 - 0:32

Erisa shkruajti:Do Fitoj Paria Socialiste dhe Edi Rama ... RLINDJE... Per Shqiptaret


Edhe une ne kete mendim jam,po ashtu angazhohem edhe me kete parti!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 13 Jun 2013 - 19:26

Mbeshtes gjakun tim edhe pse sjam dakord me disa nga zgjadhjet e tij.
Para Birisha.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga WebMaster Fri 14 Jun 2013 - 8:03

Un them socialistia
Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga Aristogata Fri 14 Jun 2013 - 8:43

kjo eshte pyetje per 100 milion haha


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013? Empty Re: Kush do të fitojë zgjedhjet në 2013?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi