Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës

2 posters

Shko poshtë

Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës Empty Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jun 2013 - 11:06

Jonilda e “BB6”, vajza bëri dy ndërhyrje estetike gjatë dhe pas “Big Brother”. Ajo duket se është nga banoret më protagoniste jashtë shtëpisë. 25-vjeçarja me origjinë nga Puka ndihet tashmë shumë mirë me veten, tashmë që ndërhyrjet në gjoks e hundë i plotësoi dhe ndryshimin e ngjyrës së flokëve, duke u bërë bionde. Si një vajzë e gëzuar dhe e lirshme, ajo u jep banorëve të tjerë afrimitetin për të shkëmbyer ndonjë sjellje më tepër me të, siç e shihni në këto foto. Madje, me tipin e saj ajo e ka nxjerrë dhe Shpendin nga natyra e tij e tërhequr dhe e matur. Duke pozuar së bashku në grup, 33-vjeçari nga Prishtina i “ka futur duart” Jonildës, si për t’i inauguruar gjoksin e ri. Nga ana e saj, ish-banorja e ardhur nga Parma, e cila do të mbahet mend si protagonistja e parë që pranoi të bënte një ndërhyrje estetike për zmadhimin e gjoksit ndërsa ishte në lojë, duket se i pëlqen të bëjë ekzibicione të tilla pa e vrarë mendjen. Madje, ajo shfaqet më e afruar me djemtë siç e shihni në këtë foto, ndërsa puth kameramanin e “Top Channel”, Jotin, ish-i dashuri i Ermela Mezurajt. Jonilda prej 10 vjetësh jeton e punon në Parma të Italisë, ku ushtron prej shumë kohësh profesionin e laborantes dentare, një punë të cilën ajo është shprehur se e bën me shumë dëshirë. Ajo hyri në “BB” pasi u prezantua si një vajzë shumë e hapur, por publiku e votoi të dilte nga loja që javët e para.
PanoramaPlus
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës Empty Re: Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës

Mesazh nga Anakonda Sun 16 Jun 2013 - 18:06

ha ha haha ha haha ha ha
ATO QE NGJAJN TURT JAN ME DELENXHI SA KTA TJERT
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi