Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi ditor, ketu! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi ditor, ketu! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi ditor, ketu!

2 posters

Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 17 Jun 2013 - 23:57

Dashi 

Ka shume mundësi qe duke filluar qe sot, jeta juaj ne çift te stabilizohet. Do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin dhe nuk do i mbani mëri për ndonjë kritike te vogël. Beqaret do kenë shume besim tek vetja dhe nuk do ndalen derisa ta joshin personin qe pëlqejnë. Financat do jene te mira, por nuk duhet te entuziazmoheni dhe te bëni shpenzime marramendëse.
Demi 

Mos e helmoni jetën tuaj ne çift me dyshimet mbi partnerin sepse as ju as ai nuk do ndihet mire. Beqaret do jene ne humor te mire dhe do pranojnë çdo ftese qe do iu behet. Ne fakt do takoni dike i cili do iu pëlqejë jashtë mase. Për sa iu përket financave do jeni mjaft te vendosur ta përmirësoni situatën dhe do ia dilni mbanë. Do mund te kryeni edhe transaksionet e duhura.
Binjaket

Te shumte do jene planetët qe do ndikojnë tek jeta juaj ne çift dhe do e bëjnë atë me te bukur se me pare. Te dy do jeni te gatshëm te toleroni nga pak ne mënyrë qe te mos linde asnjë konflikt. Beqaret do jene shume te zënë me pune dhe nuk do arrijnë te gjejnë kohen per te kërkuar dashurinë. Ne planin financiar besojini instinktit për njëherë te vetme.
Gaforrja

Dite jo shume e mire kjo e sotmja për te dashuruarit. Do vuani shume nga mungesa e ngrohtësisë se atij qe keni ne krah dhe do jeni gjithë ditës te mërzitur. Beqaret do jene te vendosur te kërkojnë personin ideal dhe do e gjejnë shume shpejt atë. Për sa iu përket financave, ato do jene mjaft te stabilizuara dhe çdo gjë do behet sipas një rregulli strikt.
Luani

Jeta juaj ne çift do shkoje mjaft mire sot. Partneri do iu flasë sinqerisht dhe nuk do iu mbaje asgjë te fshehte. As qe do iu shkoje ne mendje ta tradhtoni apo ta shani. Beqaret serish do ngelen vetëm sepse mundësitë qe do iu jepen nuk do jene te përshtatshme për to. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.
Virgjeresha

Konfliktet me partnerin do jene te shumta sot. Asnjeri prej jush nuk do hape rruge dhe situata do vije duke u vështirësuar gjithnjë e me shume. Beqaret do kenë shume sukses ne dashuri gjate kësaj dite dhe me ne fund do ndihen te plotësuar. Ne planin financiar mos hidhni asnjë hap pa qene te sigurte. Nëse iu duhet te nënshkruani kontrata lexojini paraprakisht.
Peshorja

Do kërkoni shume pavarësi gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kjo mund te sjelle disa debate me partnerin. Ne fakt për çdo gjë duhet te flisni me pare me te dashurin tuaj sepse ne çift jeni dy, jo një. Beqaret nuk duhet t’i lëne pas dore mundësitë qe do iu jepen për takime. Njeri prej tyre mund te jete edhe ai qe keni ëndërruar. Financat nuk do jene problematike.
Akrepi

Dëshira seksuale do shtohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Nëse flisni me partnerin për këtë mund te kaloni momente te mrekullueshme dhe mjaft emocionuese. Beqaret do njohin dike interesant gjate një takimi pune. Shfrytëzojeni këtë mundësi. ne planin financiar do i zgjidhni te gjitha problemet qe iu kishin dale dhe do ndiheni me te qete për këtë fakt.
Shigjetari

Te dashuruarit do i pushtoje rutina. Dialogu gjithashtu do jete mjaft problematik. Beqaret do ndiejnë një dëshirë te zjarrte për te ndare gëzimet dhe mërzitjen me një person qe t’i kuptoje dhe t’i mbështesë. Mundësitë për ta njohur atë do ekzistojnë sot. Situata financiare do ketë përmirësime te ndjeshme. Do arrini te kryeni investime dhe transaksione te rëndësishme.
Bricjapi

Pasioni nuk do mungoje aspak gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, por ne disa momente mund te debatoni ashpër me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te tregohen te vëmendshëm dhe te shohin ngado. Ne fakt është dikush qe po i vrojton ata prej kohesh. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do përmirësohet akoma me shume.
Ujori

Venusi do jete i pozicionuar keq gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe debatet do jene te mëdha me partnerin. Do i kushtoni me shume kohe karrierës sesa atij qe doni. Beqaret do kenë një dite te bukur edhe pse nuk do gjane dashurinë e shumëpritur. Financat do jene te paqëndrueshme për shkak te shpenzimeve shume te mëdha qe keni kryer kohet e fundit.
Peshqit

Jeta juaj ne çift do marre kthesën e duhur gjate kësaj dite. Do e përforconi bashkëpunimin dhe komunikimi do jete akoma me i mire. Disa mund te marrin edhe një vendim te rëndësishëm për te ardhmen e tyre. Beqaret do kenë takime pa fund, por do ekzistojnë vetëm mundësitë per aventura kalimtare. Financat do jene ne përgjithësi te qëndrueshme.


Edituar për herë të fundit nga Network në Mon 1 Jul 2013 - 4:18, edituar 2 herë gjithsej
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Wed 19 Jun 2013 - 4:06

Horoskopi dt. 19 qershor. 
Dashi 
Shumë prej jush do të kenë mbështetjen e partnerit. Kujdes me financat pas vendimeve serioze që do të merrni.
Demi 
Nëse jeta në çift nuk është aty ku dëshironi , pranoni këshillën e një miku. Mënyra e vetme për t’i përmirësuar financat, është të jeni më të kursyer.
Binjaket
Do të keni të gjitha mundësitë që të bini në sy falë sharmit që ju keni. Dielli do të ndikojë tek buxheti dhe do t’ju sjellë fat.
Gaforrja
Bëni shumë kujdes, të mos tundoheni nga një aventurë kalimtare. Ekuilibri financiar do të jetë i qëndrueshëm falë Plutonit.
Luani
Sot do të jeni të karakterizuar nga sensualiteti. Ju duhet vetëm të organizoni më mirë financat.
Virgjeresha
Falë mbështetjes së Venusit, çiftet do të kalojnë një ditë të bukur dhe të mbushur me dashuri. Tregohuni të matur me shpenzimet që do të bëni.
Peshorja
Jeta sentimentale do të jetë për të gjithë ju e paqëndrueshme, dhe konfuze. Fati do të jetë në anën tuaj përsa iu përket financave.
Akrepi
Flisni hapur me partnerin, për të përmirësuar marrëdhënien tuaj në çift! Jupiteri do të jetë planeti që do t’ju ndihmojë të përmirësoni gjendjen financiare.
Shigjetari
Për ata që janë vetëm , do të jenë të shumta njohjet e reja ! Falë mbështetjes së yjeve financat do të kenë përmirësime.
Bricjapi
Nëse jeni në kërkim të harmonisë në çift, nuk do jetë ditë e mbarë. Fati do t’ju buzëqeshë në planin financiar.
Ujori
Do të kaloni momente të paharrueshme në praninë e partnerit tuaj sot. Nuk është momenti i duhur të luani me financat.

Peshqit
Sot do të jeni mbështeje e madhe për partnerin, pas një problemi të tij profesional. Nuk do të mungojnë idetë e mira për të përmirësuar buxhetin!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Thu 20 Jun 2013 - 6:53

Horoskopi ditor, 20 qershor 2013 

Dashi 

Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka menduar t’iu beje një propozim shume interesant. Beqaret duhet te pranojnë ftesat dhe te tregohen te arsyeshëm me zgjedhjet qe do bëjnë. Ne planin financiar duhet te jeni me largpamës.
Demi 

Jetën tuaj ne çift do e pushtoje lumturia sot. Do përjetoni emocione me te forta nga sa kishit menduar dhe kjo do iu beje te harroni çdo problem tjetër. Për beqaret pritet një takim i veçante, por duhet hedhur çdo hap me maturi dhe kujdes. Për financat do jene te një dite e vështirë. Shpenzimet duhet t’i bëni te menduara mire. Shmangni investimet e mëdha.
Binjaket

Edhe pse do mundoheni shume sot, do e keni te vështirë te gjeni mirëkuptimin me partnerin. Ai do këtë mendjen e vet dhe nuk do toleroje aspak. Beqaret do kenë takimin e shume ëndërruar dhe kjo do i beje te ndihen si mbi re. Shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi. Nuk priten vështirësi sot.
Gaforrja

Do iu ndryshoje shume shpesh humori gjate kësaj dite dhe kjo do sjelle disa debate ne çift. Mos u mundoni për çdo gjë t’ia hidhni fajin partnerit sepse atij do i vije ne maje te hundës ne një moment. Beqaret nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen për te dale neper takime, por shume shpejt do pendohen. Kujdes me financat. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.
Luani

Do kaloni situata te vështira gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do meritoni paksa. Ne fakt te gjithë duhet te përballen here pas here me prova për te kuptuar edhe me mire atë qe ndjejnë. Për beqaret me ne fund do linde një histori e bukur dashurie. Ne planin financiar do keni me shume fat nga sa kishit menduar. Do arrini te kryeni edhe transaksionet e dëshiruara.
Virgjeresha

Jeta juaj ne çift do jete gjithë kohës e mbrojtur nga yjet sot. Nuk do keni asnjë problem apo vështirësi dhe do dashuroheni ashtu si vetëm ju dini. Beqaret do kryejnë një takim premtues dhe emocionues. Ka shume gjasa qe rrjedha e jetës t’iu ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Financat nuk do jene problematike, por nuk duhet te hidheni me koko ne detin e shpenzimeve.
Peshorja

Dëshira seksuale dhe pasioni ne jetën tuaj ne çift do jete edhe me i zjarrte gjate kësaj dite. Do ia kaloni për mrekulli me partnerin, madje do i bëni edhe disa premtime atij. Beqaret do jene shume romantike dhe do kërkojnë një person jashtë te arsyeshmes. Ne planin financiar edhe pse nuk do mundoheni te bëni shume sakrifica situata do jete e qëndrueshme.
Akrepi

Dite me disa probleme dhe vështirësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Mundohuni te toleroni me tepër dhe te tregoheni me te kuptuar. Te gjithë kalojnë momente mërzitjeje dhe mund te thonë fjale te nxituara. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme, por do jene te pavendosur. Një gabim i vogël ne planin financiar do iu kushtoje me shume sesa mendonit. Kujdes!
Shigjetari

Nuk do jeni shume te sigurt për vazhdimësinë ne jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Flisni hapur me partnerin dhe mos e mbani atë me shpresa te kota. Për beqaret do ndodhin gjera te habitshme dhe qe shpesh do iu duken si te pavërteta. Jeta juaj do jete si një ëndërr e bukur sot. Financat nuk do ndikohen nga asnjë planet, megjithatë probleme nuk do ketë aspak.
Bricjapi

Ndjenjat për partnerin do jene edhe me te zjarrta gjate kësaj dite. Emocionet dhe kënaqësia kur te jeni pranë atij qe doni do jene te zjarrta. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Ne sektorin e dashurisë se beqareve nuk do ndikoje asnjë planet, prandaj as sot nuk do mbërrijë personi i shumëpritur. Me financat duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente dhe te matur.
Ujori

Do jeni shume xheloze për partnerin tuaj sot dhe kjo mund te sjelle disa debate ne çift. Mos u tregoni shume strikte sepse askush nuk duron një lidhje te zymte dhe asnjë nuk do te jete si i mbyllur ne kafaz. Beqaret do kenë një dite te zakonshme e pa surpriza. Ne planin financiar do kenë një rritje te konsiderueshme te të ardhurave Shfrytëzojeni për te kryer investimet e duhura.
Peshqit

Do iu duket sikur jeni ne një ëndërr te bukur sot sepse jo vetëm qe nuk do keni probleme ne çift, por mirëkuptimi do mbizotërojë gjithë kohës dhe surprizat do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do bëjnë çmos te gjejnë një person interesant dhe do ua arrijnë qëllimit. Ne planin financiar do e dini mire si t’i menaxhoni te ardhurat dhe te mos keni probleme.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 21 Jun 2013 - 3:44

Horoskopi ditor, 21 qershor 2013 

Dashi 

Ne përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione pa fund. Nuk do ndiheni me te vetmuar sepse një person i veçante do behet pjese e juaja. Financat do jene ne përgjithësi te stabilizuara dhe nuk priten probleme.
Demi 

Dashuria do shkoje shume mire sot dhe ju nuk do keni asnjë ankese për partnerin. Disa qe kane shume kohe bashke do mendojnë ta zgjerojnë familjen e tyre te re. Edhe për beqaret perspektivat do jene te mira, megjithatë ata nuk duhet te nxitohen te marrin vendime te menjëhershme. Ne planin financiar do e keni me te qarte rrugën qe duhet te ndiqni drejt përmirësimit te situatës.
Binjaket

Respektojeni mendimin dhe fjalën e atij qe keni ne krah sot dhe do e shihni qe marrëdhënia juaj do shkoje ne rrugën e duhur. Nga ana tjetër edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do ndihen me mire. Beqaret nuk duhet absolutisht te nisin aventura te shkurtra sepse do lëndohen. Ne planin financiar do keni energjinë e duhur për te kaluar çdo sfide.
Gaforrja

Do jeni te gatshëm te provoni edhe eksperienca te reja sot me atë qe keni ne krah vetëm e vetëm qe te ndiheni me mire dhe emocionet te jene me te fuqishme. Beqaret do flirtojnë mjaft me disa persona qe do kenë pranë. Veproni me takt. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi, prandaj nuk do keni as vështirësi apo probleme te mëdha.
Luani

Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jene e ngrohte dhe aspak problematike. Për çdo gjë do flisni me qetësi dhe kujdes. Për beqaret priten takime te rëndësishme dhe mjaft emocionuese. Disa persona do jene me te vërtetë fatlume qe do iu njohin apo do iu kenë ne krah. Yjet do i mbrojnë gjate gjithë kohës financat sot dhe situata nuk do jene shume e vështirë.
Virgjeresha

Klima për jetën tuaj ne çift do jete e qete. Mars do jete planeti qe do iu beje te tregoheni me te matur me fjalët dhe me te kuptueshëm përkundrejt partnerit. Beqaret nga ana tjetër do kenë surpriza te këndshme te përgatitura nga miqtë. Ku i dihet, mund te behet fjale edhe për njohje me persona te veçante. Te ardhurat do kenë përmirësime te ndjeshme. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.


Peshorja

Jeta sentimentale e qifteve do jete mjaft e qëndrueshme edhe pse kohet e fundit debatet kishin pushtuar marrëdhënien e tyre. Do falni, por do dini edhe te kërkoni falje. Ne jetën e beqareve nuk do ndodhe asgjë e veçante, megjithatë dita nuk do jete aspak e mërzitshme fale miqve. Financat do jene te mira, përfitoni për te bere investimet e duhura.
Akrepi

Gjate kësaj dite mund te lindin disa mosmarrëveshje ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah dhe kjo për shkak te kokëfortësisë suaj te tepruar. Beni kujdes! Për beqaret mund te ndodhe gjithçka. Përgatituni për një dite te mbushur me drithërima. Ne planin financiar do keni gjithë kohës mbështetjen e yjeve. Do iu behet edhe një propozim interesat qe do ua përmirësoje ndjeshëm buxhetin.
Shigjetari

Dite me e bukur sesa mendohej, kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje me mire sesa parashikohej sepse si ju ashtu edhe partneri do toleroni mjaft. Do joshni shume persona sot dhe mundësitë do jene te mira për te krijuar se shpejti lidhjen qe aq shume e keni nderuar. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme te cilat shume shpejt do sjellin përfitime.
Bricjapi

Jupiteri do jete planeti qe do merret me jetën tuaj ne çift sot. Ai do iu ndihmoje t’i zgjidhni me qetësi dhe maturi te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe ta shihni me poiztivem te ardhëm se bashku. Beqaret me ne fund nuk do jene te mbyllur ne vetvete, por do i hapin portat e zemrës. Ne planin financiar mund te kryeni edhe disa transaksione te rëndësishme.
Ujori

Klima për jetën tuaj ne çift do jete mjaft e ngrohte sot. Nuk do mbani inate me njeri-tjetrin dhe kjo do iu beje te jetoni qetësisht çdo moment se bashku. Beqaret do ia lënë çdo gjë kohës dhe nuk do kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje. Financat do kenë përmirësime fale një trashëgimie te lënë nga një i afërmi juaj. Gjithçka do ndodhe shpejt, por situata do përmirësohet ndjeshëm.
Peshqit

Dite e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Debatet me partnerin do jene te shumta dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret do kenë takime, mbase edhe dashuri me shikim te pare, por duhet te tregohen me te hapur ndaj takimeve. Me ne fund, ne planin financiar pritet një dite me shume fat. Do arrini te kryeni shpenzimet e nevojshme.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 23:51

Horoskopi ditor, 26 qershor 2013 

Dashi 

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt ne jetën sentimentale te çifteve. Duhet te tregoheni paksa me te organizuar dhe te mendoheni mire para se te flisni. Për beqaret ndikimi i planetëve do jete mjaft pozitiv. Ka shume gjasa ta bëni për vete personin qe keni do iu pëlqen prej kohesh. Financat nuk do jene te favorizuara. Shmangni çdo lloj transaksioni.
Demi 

Nëse ka disa gjera qe nuk iu pëlqejnë tek ai qe keni ne krah është me mire t’ia thoni. Mos e shtyni për me vone sepse do iu mblidhen edhe me tepër pakënaqësi. Beqaret do jene sharmante, por do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare. Financat do fillojnë te përmirësohen pak nga pak. Vazhdoni te tregoheni sa me te matur dhe te kujdesshëm.
Binjaket

Do keni shume mosmarrëveshje sot me atë qe keni ne krah dhe kjo do iu merite pa mase. Asnjeri prej jush nuk do toleroje dhe kjo do e vështirësoje situatën. Beqaret nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese qe do iu behet sepse do ketë disa persona qe do kërkojnë vetëm te luajnë me ta. Sektori i financave do jete mjaft i qëndrueshëm. Shfrytëzojeni për te kryer investimet e duhura.
Gaforrja

Jeta juaj ne çift do ketë një rëndësi shume te madhe gjate kësaj dite. Do i kushtoni kohen e duhur parterit dhe do mundoheni me çdo kusht t’i zgjidhni mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por do gjejnë një person i cili do jete fiks si ata e kishin ëndërruar. Për te ruajtur qëndrueshmërinë financiare nuk duhet te shpenzoni pa u menduar.
Luani

Do i shprehni edhe me shume ndjenjat sot për te dashurin tuaj te zemrës dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush. Disa do mendojnë t’i çojnë gjerat me tej. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime interesante, por do mund te fillojnë edhe angazhime serioze. Situata financiare do konsolidohet mjaft dhe ju do keni mundësi te bëni ndonjë shpenzim me tepër.
Virgjeresha

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete mjaft e trazuar gjate kësaj dite. Do keni debate te forta me njeri-tjetrin dhe do jeni gjithë kohës te mërzitur. Beqaret duhet te dalin sa me shume qe te mundin ne mënyrë qe te takojnë persona te shumte. Financat do jene te mbrojtura, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te dëshironi. Bëjeni çdo gjë me kufi.


Peshorja

Edhe nëse keni debate te forta me partnerin tuaj nuk duhet te tregoheni pesimiste. Ne një lidhje janë normale debatet, por duhet te dini si t’i zgjidhni ato me kujdes dhe diplomaci. Beqaret me shume gjasa do e gjejnë personin ideal dhe do ndihen me te qete. Nuk duhet ta teproni me shpenzimet sot sepse situata financiare është mjaft delikate. Kujdes!
Akrepi

Entuziazmi dhe emocionet do e pushtojnë sot jetën sentimentale te çifteve. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do i zgjidhni keqkuptimet e vogla qe kishit pasur. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri nuk do ua mbushe aq shume mendjen sa për te filluar një lidhje. Ne planin financiar nuk duhet te veproni pa u nxituar sepse do keni probleme te mëdha.
Shigjetari

Konfigurimi i yjeve do jete mjaft i mire për jetën tuaj sentimentale sot. Ata qe kane shume kohe bashke do mendojnë për një bashkëjetesë ose për një fejese. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk kane për ta gjetur personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do kryeni transaksione me rëndësi dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.
Bricjapi

Dite mjaft e turbullt kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. As vete nuk do jene te qarte për atë qe doni dhe do konfliktoheni gjithë kohës me atë qe keni ne krah. Për beqaret dita do jete me e pozitive. Do ia kaloni mire me mite tuaj dhe do takoni disa persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do tregoheni te paarsyeshëm dhe problemet do jene goxha te mëdha.
Ujori

Ndikimi i yjeve nuk do jete shume pozitiv për jetën sentimentale te çifteve. Do keni shume dyshime mbi partnerin dhe here pas here do bëni skena xhelozie. Beqaret me shume gjasa do e bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do futen ne një etape te re. Sektori i financave do jete i qete. Nuk do ketë as përmirësime te mëdha, por as probleme.
Peshqit

Dite përgjithësisht e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kuptoheni mire me njeri-tjetrin dhe nuk do keni konflikte. Ata qe kane qene larg njeri-tjetrit do kenë takime pasionante. Beqaret do dëshirojnë te qëndrojnë vetëm edhe sot për te reflektuar mbi te ardhmen. Financat duhet te administroni me kujdes. Me pak durim do ia dilni mbanë ta përmirësoni situatën.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Wed 26 Jun 2013 - 22:42

Dashi
Merkuri do jete planeti qe do e përkrahë me se shumti jetën sentimentale te çifteve gjate kësaj dite. Nuk do tregoheni me aq autoritare sa me pare dhe do e toleroni me tepër partnerin. Beqaret do kenë me shume mundësi se kurrë ta gjejnë personin e tyre te zemrës. Ne planin financiar do jete dita e duhur për te bere je riorganizim te situatës.
Demi
Jeta sentimentale do iu sjelle shume gëzim gjate kësaj dite. Do e keni te lehte te flisni për gjitha me te dashurin tuaj te zemrës dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme. takimet nuk do mungojnë, por ata nuk do arrijnë dot te gjejnë personin e duhur. Financat do jene me te begata dhe kjo do iu qetësojë mjaft.
Binjaket
Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni shume besnike ndaj atij qe keni ne krah dhe asnjë person nuk do mund t’iu tundoje dot. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te fillojnë një histori dashurie. Merrni edhe pak me tepër kohe për ta njohur personin. Ne planin financiar mund te përballeni me surpriza te pakëndshme. Kujdes!
Gaforrja
Dite përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja. Do bashkëpunoni mjaft me atë qe keni ne krah dhe nuk do veproni ne asnjë moment sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë disa takime te papritura, por qe mund t’ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Ne planin financiar duhet te këshilloheni me specialistet për çdo problem dhe jo t’iu besoni disa miqve.
Luani
Pozicionimi i Merkurit do e beje edhe me te animuar jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Pjese me e madhe prej jush do jene me humor te mire dhe do tregohen te gatshëm te provojnë eksperienca te reja me atë qe kane ne krah. Beqaret do takohen me një person te turpshëm, por qe vlen jashtëzakonisht shume. Ne planin financiar do bëni çmos te përmirësoni te ardhurat.
Virgjeresha
Do flisni me lirshëm me atë qe keni ne krah sot dhe do arrini me ne fund t’i zgjidhni me qetësi mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse do ketë nga ata qe do kërkojnë vetëm te tallen. Nëse financat kane kohe qe janë te shëndetshme, sot çdo gjë do shkoje edhe me mire. Do bëni edhe investimet e menduara.
Peshorja
Marsi do jete planeti qe do iu ndihmoje te sqaroni çdo keqkuptim me partnerin tuaj sot. Do i kuptoni edhe gabimet qe ju keni bere dhe do dini si te kërkoni falje. Beqaret me shume gjasa do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe do pëlqejnë. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte nëse nuk doni te keni probleme serioze. Shpenzimet e tepruara mund te sjellin tronditje.
Akrepi
Edhe pse partneri do iu qëndrojë pranë aq sa te mundet, ju serish do pushtoheni nga trishtimi sot. Dita do jete një rutine e vërtetë dhe mezi do prisni te vije mbrëmja e te flini. Beqaret do kenë vetëm disa takime, asgjë me shume sesa aq. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe situata mos përkeqësohet.
Shigjetari
Dite e mrekullueshme për planin sentimental. Kalimi i Venusit ne qiellin tuaj do e shtoje pasionin dhe emocionet. Edhe ata qe sapo kane kaluar një krize ne çift, do ndihen me te qete. Beqaret do takojnë disa persona për te cilët do iu rrahe zemra shume fort. Financat do jene te qëndrueshme, megjithatë mos u tregoni te nxituar dhe te bëni investime marramendëse.
Bricjapi
Jeta sentimentale e çifteve do jete një rutine e vërtetë sot. Mundohuni ta ndryshoni sa me shpejt sepse jo vetëm ju, por edhe ai qe keni ne krah do mërzitet jashtë mase. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi te shumta për aventura te njëpasnjëshme. Ne planin financiar do mund te kryeni transaksione te rëndësishme te cilat shume shpejt do e përmirësojnë situatën.
Ujori
Dite e ngrohte dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Se bashku me te dashurin tuaj te zemrës do investoni kohe dhe mund për një projekt te përbashkët i cili do iu afroje me tepër me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do kenë ditën me te favorshme, prandaj duhet te presin paksa. Ne planin financiar besojini vetëm vetes suaj ne menaxhimin e te ardhurave.
Peshqit
Fati do jete ne anën tuaj gjate kësaj dite si ne planin sentimental, ashtu edhe ne atë financiar. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe do e bëni gjithçka me mirëkuptim. Beqaret duhet ta lënë veten me te lire dhe te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Financat do i administroni me shume kujdes dhe buxheti do përmirësohet shume shpejt.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 28 Jun 2013 - 1:39

Horoskopi ditor, 28 qershor 2013 

Dashi 

Dite mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për te dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe te mos i besojnë premtimeve qe do iu bëjnë disa persona. Ne planin financiar nuk duhet te tregoheni te pamatur me shpenzimet. Po i kaluar kufijtë do keni probleme serioze.
Demi 

Dashuria për çiftet do shkoje me se miri sot. Nëse kohet e fundit e kishit lënë pas dore partnerin, sot do filloni te përkujdeseni me tepër për te. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por do e kenë te vështirë te gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar bëni kujdes nga ndikimi negativ i Marsit. Ai do iu shtyje te shpenzoni kuturu dhe mos mendoni për te ardhmen.
Binjaket

As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se kënaqësitë qe do përjetonit sot do ishin kaq te mëdha. Ne fakt si ju ashtu edhe partneri do tregoheni me te moderuar dhe do mateni mire para se te flisni. Beqaret do jene te kënaqur edhe me ndonjë aventure kalimtare. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Nëse keni menduar te blini diçka me vlere mund ta bëni sot.
Gaforrja

Projektet e përbashkëta do jene te favorizuara gjate kësaj dite. Momentet e lumtura dhe plot emocione do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen me te hapur ndaj takimeve te reja. Edhe mundësitë për te krijuar një lidhje do jene te mëdha. Financat do kenë goxha përmirësime, prandaj përfitoni për te hequr disa para mënjanë.
Luani

Venusi do ndikoje pozitivisht sot ne jetën sentimentale te çifteve. Do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin dhe nuk do i kërkoni atij gjera te pamundura. Beqaret do kenë me shume se 70% mundësi te takojnë personin e tyreve te ëndrrave. Ne planin financiar do iu jepet mundësia te kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do jete përsëri e qëndrueshme.
Virgjeresha

Sot planetët nuk do kenë as me te voglin ndikim ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kështu qe mundohuni te tregoheni sa me realiste. Beqaret do fillojnë te ndiejnë shume për një person te cilin kane fare pak kohe qe e njohin. Për financat do jete një dite jo shume e vështirë. Do e dini mire si te veproni ne mënyrë qe mos linde as problemi me i vogël.


Peshorja

Do ndiheni edhe me te dashuruar se me pare sot dhe do i shprehni gjate gjithë kohës ndjenjat tuaja. Partneri nga ana tjetër do mundohet t’iu mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe jo me shume takime. Ne planin financiar do bënit mire te reflektonit mire para çdo lloj shpenzimi. Një gabim i vogël do mund t’iu rrënonte.
Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete një rutine e vërtetë gjate kësaj dite. Edhe pse do mundoheni me sa te mundni ta ndryshoni situatën, nuk keni për t’ia dale mbanë. Për beqaret do jete dite e zakonshme. Pjese ma e madhe nuk do dëshirojë te krijoje një lidhje edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Situata ne planin financiar do jete e ndërlikuar sot. Tregohuni te kujdesshëm!
Shigjetari

Gjate kësaj dite do ketë disa debate te vogla ne jetën tuaj ne çift, por situata do përmirësohet ndjeshëm ne orët e pasdites. Beqaret do e kërkojnë ngado personin ideal, por do e gjejnë atë shume me pranë sesa e mendonin. Ndonjëherë ne jete ndodhin disa gjera qe as vete nuk mund t’i imagjinosh. financat ne përgjithësi do jene mjaft te qëndrueshme.
Bricjapi

Ka shume gjasa qe partneri te shohë dike tjetër sot dhe te mendoje t’iu braktise. Edhe nëse e kuptoni vete këtë gjë, mundohuni te reflektoni me kujdes dhe jo te bini ne depresion. Beqaret do bëjnë për vete shume persona, por do e kenë te vështirë te zgjedhin te duhurin. Ne planin financiar ka ardhur koha te zgjidhni borxhet dhe te riorganizoni situatën.
Ujori

Dialogu ne çift do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite, megjithatë serish nuk do ndiheni te plotësuar ne lidhjen qe keni krijuar. Flisni hapur me partnerin dhe shprehini gjithçka qe ndjeni. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sesa te mendojnë për një lidhje me dike qe do iu sjelle vetëm telashe. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente.
Peshqit

Duhet te merrni ne kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohe qe e keni lënë pas dore. Mos mendoni se vetëm një telefonate apo një “Te dua” mund te jete gjithçka për partnerin. Beqaret do kenë një takim te rëndësishëm i cili do ua ndryshoje përfundimisht jetën. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm. Me ne fund ne këtë plan nuk keni për çfarë te shqetësoheni.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 1 Jul 2013 - 4:17

Horoskopi ditor, 1 korrik 2013 

Dashi 

Nëse jeni ne një lidhje prej disa kohesh, ka shume gjasa te tundoheni nga dikush dhe te tentoni ta tradhtoni partnerin. Lidhjes suaj mesa duket po i vjen fundi. Beqaret nuk duhet te krijojnë shume iluzione për dike qe do takojnë sepse do zhgënjehen. Financat nuk do jene te këqija dhe situata do vazhdoje te jete e njëjtë. Mund te blini pa frike disa objekte te vogla për shtëpinë.
Demi 

Ka shume mundësi qe partneri juaj ta mbaje një premtim te bere prej disa kohesh dhe kjo do iu beje te ndiheni për mrekulli. bashkëpunimi me te do vazhdoje te jete i forte. Beqaret do dine te zgjedhin personin e duhur ndërmjet atyre qe do takojnë sot. Ne planin financiar do kryeni transaksionet e duhura dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Nuk do keni për çfarë te ankoheni.
Binjaket

Konfigurimi i yjeve do jete shume i favorshëm sot për jetën sentimentale te çifteve. Harmonia dhe mirëqenia do mbizotërojë gjate gjithë kohesh. Për beqaret me ne fund mund te rizgjohen ndjenjat dhe pasioni. Një preson qe keni njohur prej kohesh do iu beje një propozim interesant. Për financat dita do jete goxha e paqëndrueshme. Kujdes!
Gaforrja

Dite mjaft e qëndrueshme për te dashuruarit kjo e sotmja. Te dy do jeni me humor te mire dhe do bëni gjithçka për te përjetuar sa me shume emocione dhe kënaqësi. Beqaret nuk duhet te nxitohen pas një takimi qe do kenë. Me mire do jete t’i marrin gjerat sa me shtruar. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq.
Luani

Nëse bëni pak me shume lëshime gjate kësaj dite ndaj atij qe keni ne krah, marrëdhënia mes jush do përmirësohet ndjeshëm. Ne te kundërt mund te keni debate. Beqaret do tërhiqen shume nga disa persona me te mëdhenj se ata sepse do kërkojnë me shume siguri. Ne fakt jo gjithmonë kjo siguri vjen nga me te mëdhenjtë. Situata financiare nuk do jete problematike.
Virgjeresha

Fati do jete gjate gjithë kohës me ju ne planin sentimental dhe gjithçka do shkoje me se miri. Madje do i sqaroni edhe disa debate qe keni pasur apo disa mëri te se shkuarës. Beqaret do kenë te gjitha aftësitë për te bere për vete personin qe do pëlqejnë me tepër. Ne sektorin e financave duhet ta dyfishoni maturinë. Ulni edhe shpenzimet nëse nuk doni te ngeleni shpejt pa para.


Peshorja

Ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Partneri po ua punon mbrapa krahëve prej kohesh dhe ju as qe kishit kuptuar asgjë. Beqaret duhet te tregohen me te zgjuar dhe te përfitojnë nga takimet qe do kryejnë. Për financat dita do jete me e mire. Kapitali juaj buxhetor do rritet ndjeshëm dhe do ndiheni shume here me te qete.
Akrepi

Dite përgjithësisht e ekuilibruar kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ua veshin shume veshin disa kritikave te kota qe do iu beje partnerin dhe do e toleroni atë. Beqaret do kenë takime, por historitë e vërteta te dashurisë nuk pritet te fillojnë sot. Financat duhet t’i menaxhoni me shume rigorozitet dhe seriozitet. Vetëm kështu do kryeni shpejt investime e menduara.
Shigjetari

Mos bëni gabimin e madh te provokoni xhelozinë partnerit tuaj sot sepse nuk do arrini dot ta kontrolloni situatën qe do krijohet. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim dhe me shume gjasa do e gjejnë je peron serioz me te cilin do ia vleje te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar do kaloni një dite paksa te vështirë, prandaj merrni masat e duhura.
Bricjapi

Do konfliktoheni shume gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah dhe kjo nuk do iu lejoje te jetoni te qete. Mundohuni te ruani qetësinë dhe te tregoheni pak me tolerante. Beqaret o i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe nuk do kërkojnë me ngul te krijojnë një lidhje. Situata financiare do jete me e mire sesa mendoni, prandaj mund te kryeni shpenzimet e menduara.
Ujori

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak si një lume i qete sot. Do jeni shume xheloze dhe do reagoni ne mënyrë te menjëhershme edhe sikur partnerit t’i hidhet një vështrim. Beqaret do kërkojnë shume, por serish nuk kane për ta gjetur personin e duhur. Ne planin financiar nuk duhet te dekurajoheni nga situata ekzistuese. Me pak mund dhe përkujdesje do arrini ta stabilizoni edhe këtë sektor.
Peshqit

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin tuaj. Nga ana tjetër ai do mundohet me sa te munde t’ua beje qejfin. Beqaret do kenë shume propozime, por duhet te mendoheni mire para se te zgjedhin te duhurin. Ne planin financiar duhet te keni kujdes. Po shpenzuat pa limit do jeni te humbur.


Muaj te mbare ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 2 Jul 2013 - 4:07

Horoskopi ditor, 2 korrik 2013 

Dashi 

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite me te mire se disa dite me pare. Partneri nuk do i kritikoje për asgjë dhe toleranca do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret do jene shume tërheqës sot dhe do arrijnë te tërheqin vëmendjen e shume personave. Mundësitë për te krijuar një lidhje do jene te shumta. Financat do jene me te kënaqshme kështu qe rini te qete ne këtë plan.
Demi 

Do fiksoheni edhe pas disa detajeve te vogla sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo mund te sjelle mosmarrëveshje te njëpasnjëshme me partnerin. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk kane për ta gjetur personin e duhur. Nuk është ende dita me e përshtatshme për ju. Dite problematike për sektorin e financave. Mos bëni gabim as te merrni hua sepse do keni me tepër vështirësi.
Binjaket

Dialogu dhe bashkëpunimi do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sot. Do arrini t’i zgjidhni edhe problemet qe keni pasur dhe do shihni me realizëm drejt se ardhmes. Beqaret nuk do tërhiqen aspak nga aventurat kalimtare dhe do qëndrojnë serish vetëm. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv për financat. Te paktën ne këtë plan nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.
Gaforrja

Klima ne sektorin e dashurisë do jete mjaft e ngrohte sot dhe çdo gjë do shkoje ashtu si ju e kishit menduar. Beqaret duhet te joshin, por jo te pranojnë çdo lloj propozimi qe do iu behet. Ka disa persona qe pëlqejnë te tallen dhe te luajnë me ndjenjat e te tjerëve. Te ardhurat do fillojnë te rriten ndjeshëm gjate kësaj dite dhe për këtë arsye situata financiare do përmirësohet ndjeshëm.
Luani

Dashuria e çifteve do shkoje edhe me mire gjate kësaj dite. Nëse kohet e fundit e keni lënë pas dore partnerin tuaj, këtë jave do rregulloni gjithçka. Beqaret me ne fund do arrijnë te krijojnë një lidhje dhe do ndihen te plotësuar. Ai qe do keni ne krah do ketë te gjithë cilësitë qe ju keni kërkuar. Ne planin financiar situata do jete me e qete dhe aspak problematike.
Virgjeresha

Do jeni te parrezistueshem gjate kësaj dite dhe partneri nuk do mundet t’iu qëndrojë larg për asnjë moment. Ne mbrëmje priten momente edhe me emocionuese. Beqaret do jene shume te angazhuar me pune dhe nuk do gjejnë kohet për dashurinë. Ne planin financiar duhet t’i besoni pak me tepër intuitës dhe te ulni shpenzimet. Vetëm kështu situata do jete e qëndrueshme.


Peshorja

Dite mjaft romantike dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. te gjithë planetët do jene ne anën tuaj dhe do ua bëjnë ditën me entuziaste. Shfrytëzojeni sa te mundni! Beqaret do njihen me disa persona interesante, por duhet te marrin kohen e duhur para se te angazhohen seriozisht. Ne planin financiar duhet te merrni hua qe t’ia dilni mbanë.
Akrepi

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite shume te qete dhe pa probleme. Beqaret do jene akoma me te fiksuar pas karakterit te personave dhe jo nga pamja. Do takojnë persona te shumte, por do duhet t’i njohin mire ata para se te hedhin një hap me tej. Ne planin financiar tregohuni te matur dhe mos kryeni asnjë transaksion te pamenduar mire.
Shigjetari

Paqja do mbizotërojë gjate kësaj dite ne planin tuaj sentimental. Edhe ata qe janë larguar paksa nga njeri-tjetrin do rigjejne ngrohtësinë ndërmjet tyre. Beqaret nuk duhet te bëjnë gabim te ngatërrojnë jetën profesionale me atë sentimentale. Ne planin financiar do jene yjet ata qe do iu ndihmojnë te zgjidhni çdo problem. Do keni mundësi te hiqni edhe disa para mënjanë.
Bricjapi

Dite përgjithësisht e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do i mbani asnjë inat njeri-tjetrit dhe do tregoheni akoma me tolerante se me pare. Beqaret do e kenë te vështirë te krijojnë një lidhje edhe pse mundësitë për takime nuk do mungojnë. Ne planin financiar do jene te favorizuara transaksionet dhe operacionet e rëndësishme financiare.
Ujori

Do iu mungoje besimi tek ai qe keni ne krah sot dhe here pas here do debatoni me te. Kujdes me fjalët qe do nxirrni nga goja sepse nuk do ketë me kthim ne kohe. Beqaret nuk duhet te joshin vend e pavend sepse përndryshe do krijojnë një opinion te keq tek personat qe i rrethojnë. Ne planin financiar duhet te bëni pak me tepër ekonomi ne mënyrë qe t’ia dilni.
Peshqit

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite shume te qete dhe pa asgjë te veçante sot. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe shfrytëzojeni momentet kur te jeni se bashku. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te përfitojnë nga takimet qe do kenë. Financat nuk do jene aspak te qëndrueshme. Kujdes me çdo lloj shpenzimi qe do kryeni sepse mund te rrezikoni shume.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Wed 3 Jul 2013 - 3:50

Horoskopi ditor, 3 korrik 2013 

Dashi 

Bashkëpunimi ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate kësaj dite. Askush dhe asgjë nuk do iu pengoje te ecni përpara dhe te mendoni me pozitivizëm. Beqaret nuk duhet te trishtohen nëse nuk do e krijojnë menjëherë një lidhje. Rëndësi ka qe sot ata do hedhin hapat e para drejt saj. Nëse kohet e fundit jeni treguar te arsyeshëm me financat, situata nuk do jete problematike.
Demi 

Mos bëni gabimin t’i premtoni partnerit gjera te cilat nuk mund t’i plotësoni dot sepse jo vetëm ai, por edhe ju do mërziteni pa mase. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Beqaret do jene mjaft joshës dhe do e bëjnë për vete personin qe do pëlqejnë. Për financat dita do jete e shkëlqyer. Do keni mundësi te kryeni shpenzimet e domosdoshme dhe te mblidhni disa para.
Binjaket

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. Marrëdhënia me partnerin do jete me e mire sesa ju mendonit dhe kënaqësitë qe do përjetoni do jete te pafundme. Beqaret do kërkojnë lidhje ne fshehtësi dhe do ia dalin mbanë t’i gjejnë. Financat nuk priten te përbejnë as problemin me te vogël. Përfitoni nga ky fakt për te kryer transaksione.
Gaforrja

Nëse çiftet kane kohe qe janë ne kërkim te harmonisë ne çift, sot nuk ehte koha e duhur. Do debatoni me partnerin mbi disa tema delikate dhe nuk do jeni aspak te qete. Beqaret do ndikohen negativisht nga yjet dhe nuk do kenë fat te gjejnë personin ideal. Duhet ende te bëjnë durim. Ne planin financiar matuni mire para se te kryeni çdo lloj investimi.
Luani

Venusi, përendesha e dashurisë do iu mbroje gjate gjithë ditës sot ju te dashuruarve. Do ia kaloni me se miri pranë partnerit, madje do diskutoni edhe për te ardhmen se bashku. Beqaret nga ana tjetër do takojnë persona fantastike me te cilat do iu vleje te krijohet një lidhje. Ne planin financiar duhet te mos shpenzoni kuturu sepse nuk është momenti i duhur.
Virgjeresha

Nëse keni një lidhje me një person qe nuk është i lire, do bënit mire te ndaheshit dhe te mendonit për te ardhmen. Ju jeni shume te veçante dhe kushdo do dëshironte t’iu kishte ne krah. Beqaret do kenë shume mundësi te realizojnë takimin e shumëpritur. Përfitoni! Financat do jene te paqëndrueshme prandaj bëni kujdes mos kryeni shpenzime me shume sesa duhet.


Peshorja

Venusi do jete i pozicionuar me se miri ne sektorin tuaj te dashurisë. Marrëdhënia me partnerin do jete edhe me e ngrohte se kohet e fundit. Beqaret do hapin një faqe te re ne jetën e tyre. Ka shume gjasa qe një person mjaft serioz te behet pjese e jetës se tyre. Financat do kenë here pas here disa probleme sidomos për shkak te huave qe keni marre.
Akrepi

Dielli do ua qartësojë edhe me tepër idetë sot dhe do e dini mire çfarë te bëni ne lidhjen qe keni krijuar. Do sqaroni edhe ndonjë mosmarrëveshje te vogël qe keni pasur. Beqaret nuk duhet te flirtojnë me cilindo qe do iu dale sepse do krijojnë një opinion te keq mbi veten. Ne planin financiar situata do jete përgjithësisht mjafte qëndrueshme. Do jeni te qete ne këtë sektor.
Shigjetari

Do jeni te vendosur te sqaroni çdo keqkuptim qe keni pasur me partnerin tuaj ne mënyrë qe te ndiheni edhe me te qete. Edhe ai nga ana e tij do tregohet me i kuptueshëm. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe te mos ëndërrojnë me shume sesa duhet. Ne planin financiar duhet te përballeni me problemet dhe jo t’i anashkaloni ato. Vetëm kështu do ia dilni.
Bricjapi

Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni me një shikim me partnerin tuaj dhe dita do te jete me e bukur. Beqaret do jene te drejtpërdrejtë me personat qe do pëlqejnë dhe do ua shprehin atyre pëlqimin. Ekuilibri financiar do jete i qëndrueshëm, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te dëshironi. Tregohuni te matur.
Ujori

Dite mjaft interesante dhe e mbushur me surpriza te njëpasnjëshme për jetën ne çift. Do i merrni me pozitivizëm kritikat qe do iu beje partneri sepse ju e dini mire qe ai iu do te mirën. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim te personit ideal dhe do e lënë pas dore jetën shoqërore. Nëse merrni disa masa strikte ne planin financiar nuk do keni asnjë problem.
Peshqit

Edhe pengesa me e vogël qe mund t’iu dale sot ne jetën tuaj ne çift do iu alarmoje. Mos reagoni aq keq sepse ne te vërtetë jeta është e mbushur me vështirësi dhe me i fituari është ai qe nuk dorëzohet lehte. Beqaret as sot nuk do e gjejnë dashurinë e shumëpritur. Financat ne përgjithësi do jene te mira megjithatë duhet te vazhdoni te tregoheni te kursyer me shpenzimet.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 4:59

Horoskopi ditor, 4 korrik 2013 

Dashi 

Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje dhe do harrojnë te bëjnë gjithçka tjetër. Kujdes, mos u shkëputni nga realiteti. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe do jeni me te organizuar se me pare.
Demi 

Dita e sotme nuk do jete aspak problematike për ata qe janë ne një lidhje. Do kujdeseni mjaft për njeri-tjetrin dhe do hapni rruge kur ai te tregohet pak me kokëfortë. Beqaret nuk duhet te dëgjojnë vetëm zemrën sepse do gabojnë. Merkuri do jete planeti me i favorshëm për sektorin e financave, megjithatë lojërat e fatit duhen shmangur. Situata do jete e qëndrueshme.
Binjaket

Marrëdhënia me partnerin tuaj do jete shume e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni hapur për gjithçka dhe do bashkëpunoni me te. Nuk ka asnjë rrezik për tension apo debate. Ju beqare nuk duhet te ndryshoni asgjë nga karakteri juaj për te bere për vete një person. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni shume për te rritur te ardhurat sepse mund ta përkeqësoni situatën.
Gaforrja

Fati do jete me ju ne sektorin e dashurisë. Çdo gjë do shkoje ashtu si ju keni dashur prandaj do ndiheni te plotësuar. Edhe ata qe kane pasur disa mosmarrëveshje do i zgjidhin sa hap e mbyll sytë. Beqaret do kenë një takim vendimtar dhe mjaft emocionues. Financat do jene me te qëndrueshme se kurrë dhe nuk pritet as problemi me i vogël. Beni ndonjë shpenzim me tepër nëse doni.
Luani

Jupiteri do jete planeti qe do merret me se shumti sot me jetën tuaj sentimentale dhe do ua beje atmosferën me te ngrohte dhe entuziaste. Ka shume gjasa qe edhe ata qe kishin menduar t’i jepnin fund lidhjes se gjate te pajtohen dhe te rikthehen bashke. Beqaret duhet te tregohet te matur me ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar shmangni investimet e tejskajshme.
Virgjeresha

Ambienti yjor nuk do favorizoje bashkëpunimin ne jetën tuaj ne çift. Do debatoni here pas here me atë qe keni ne krah dhe asnjeri pre jush nuk do hape rruge. Beqaret do jene te rezervuar dhe nuk do pranojnë çdo ftese qe do iu behet. Ne planin financiar nuk duhet te bëni çmenduri sepse do keni probleme shume te mëdha. Shpenzoni me kujdes!


Peshorja

Qe sot do filloje te ndryshoje rrjedha e jetës suaj ne çift. Do mendoheni mire para se te flisni dhe do jeni me serioze. Problemet qe keni pasur do i zgjidhni me qetësi. Beqaret do e gjejnë me ne fund personin qe kane ëndërruar gjithmonë dhe do ndihen te plotësuar. Nëse te ardhurat tuaja janë modeste mos tentoni te bëni shpenzime marramendëse për gjera qejfi.
Akrepi

Dite paksa e vështirë kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. Nuk do kuptoheni me njeri-tjetrin dhe here pas here do debatoni. Beqaret do kenë disa takime, por ai qe do ndodhe ne orët e mbrëmjes do jete me interesanti. Shfrytëzojeni sa te mundni! Ne planin financiar nuk do keni vështirësi te mëdha megjithatë duket te tregoheni te matur me çdo shpenzim.
Shigjetari

Tregohuni me te kuptueshëm sot me atë qe keni ne krah dhe toleroni pak me tepër. Edhe ai do beje çfarë te jete e mundur qe te bashkëpunojë me ju. Beqaret nuk duhet te mbyllin sytë dhe te ecin drejt te panjohurës sepse do lëndohen se tepërmi. Ne planin financiar duhet te vendosni rregull sa me shpejt sepse përndryshe do keni probleme edhe me te mëdha.
Bricjapi

Mos lejoni askënd te ndikoje tek jeta juaj ne çift dhe te sjelle turbullira te mëdha sepse nuk do dilni kollaj nga tuneli i erret ku do futeni. Edhe beqaret nga ana tjetër duhet te tregohen largpamës dhe jo te krijojnë një lidhje sa për t’u kënaqur për momentin. Fatmirësisht me financat do keni fat dhe do mund te realizoni transaksione te rëndësishme.
Ujori

Dite e bukur dhe e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja. Shfrytëzojeni sa me shume te mundeni dhe shprehini ne çdo moment ndjenjat. Beqaret do jene me optimiste dhe nuk do e humbin shpresën deri ne sekondën e fundit. Ndikimi i planetëve ne planin financiar do jete i dyzuar. Tregohuni te arsyeshëm dhe mos hidhni asnjë hap pa qene te sigurte.
Peshqit

Me ne fund pasioni ne çift do rizgjohet dhe emocionet qe do përjetoni do jene te njëpasnjëshme. Do jeni te buzëqeshur dhe te lumtur gjithë ditën. Beqaret nuk duhet te ëndërrojnë shume për dike qe do takojnë sepse do zhgënjehen shpejt. Për te stabilizuar financat besojini vetëm vetes dhe specialisteve. Miqtë nuk do mundeshin t’iu ndihmonin dot.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 5 Jul 2013 - 2:31

Horoskopi ditor, 5 korrik 2013 

Dashi 

Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa fund. Njihuni mire me personat qe do takoni dhe me pas vendosni çfarë do bëni. Financat nuk do jene te këqija prandaj mund te kryeni shpenzimet e nevojshme.
Dem

Mirëqenia, bashkëpunim dhe komunikim. Kjo dite do jete edhe me e mire sesa çiftet e kishin menduar prandaj duhet ta shfrytëzojnë deri ne sekondën e fundit. Beqaret nuk do jene ne humor te mire për te krijuar një lidhje kështu qe me mire te presin. Dielli do iu ndihmoje te riorganizoni te ardhurat. Nëse vazhdoni ne këtë rruge shume shpejt do vijnë edhe përmirësimet.
Binjaket

Do e dëgjoni me kujdes atë qe keni ne krah dhe do ia plotësoni dëshirat me te zjarrta. Jo vetëm ai, por edhe ju do ndiheni me se miri. Ata qe kane shume kohe bashke do hedhin një hap me tej. Beqaret qe mendojnë se dashuria i ka harruar do realizojnë takimin me te bukur te jetës se tyre. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli.
Gaforrja

Nuk duhet te tregoheni shume autoritare gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse do keni probleme te mëdha me partnerin. Beni çmos te toleroni me tepër. Beqaret do njihen me një person shume serioz. Ne fakt po ta njohin me mire atë do e kuptoni se është një njeri me shume vlera. Për te rritur financat nuk duhet te bëni çdo lloj sakrifice sepse do pendoheni.
Luani

Sektori i dashurisë do jete mjaft i favorizuar gjate kësaj dite. Do flisni me partnerin për gjithçka madje te dy se bashku do bëni plane për një te ardhme. Beqaret duhet me patjetër te largojnë turpin nëse duan te gjejnë dike. E kush mund t’iu gjeje nëse ju gjithmonë fshiheni pas diçkaje apo dikujt? Ne planin financiar do iu duhet shume durim dhe këmbëngulje për ta përmirësuar situatën.
Virgjeresha

Ka shume gjasa qe ta lini paksa pas dore jetën tuaj ne çift sot dhe kjo mund te sjelle disa probleme me vone. Jeta familjare do iu marre shume kohe. Beqaret do ia kalojnë mire pranë miqve te ngushte dhe nuk do kërkojnë me ngulm dike. Financat do jene goxha te mira kështu qe mund t’iu lejohet edhe ndonjë çmenduri e vogël me shpenzimet.


Peshorja

Dite delikate kjo e sotmja për te dashuruarit. Do debatoni ashpër mbi disa tema delikate dhe serish nuk do bini dakord. Me mire do jete te largoheni paksa nga njeri-tjetrin sepse nuk i dihet deri ku mund te shkoje nervozizmi. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te dashurisë, por prape nuk do e gjejnë. Me financat nuk duhet te tregoheni aspak te pamatur.
Akrepi

Ju qe jeni ne një lidhje mos prisni ndonjë mrekulli sot. Nëse atmosfera ka qene e tensionuar nuk pritet qe te rivendoset menjëherë qetësi, ndërsa nëse bashkëpunimi ka kohe qe ka filluar gjithçka do shkoje edhe me mire. Beqaret do jene ne kërkim te dashurisë se madhe e cila ka gjasa te shfaqet shume shpejt. Financat fatmirësisht do jete goxha te qëndrueshme.
Shigjetari

Edhe pse do jene te shumte personat qe do iu joshin dhe do kërkojnë t’iu bëjnë për vete, ju nuk do bini ne tundim sot. Dashuria për partnerin është aq e madhe dhe e rëndësishme për ju saqë asgjë nuk mund t’iu shkëputë prej tij. Beqaret duhet te tregohen ashtu si janë dhe jo te improvizojnë e te gënjejnë. Vetëm kështu do tërheqin vëmendjen. Financat nuk do jene te këqija.
Bricjapi

Do i tregoni partnerit tuaj sa shume e dashuroni sot dhe do ia shprehni ndjenjat me mënyra te ndryshme. Edhe ai do tregohet i përkujdesur me ju dhe do iu përkëdhele mjaft. Beqaret do jene te mbyllur ne vetvete dhe nuk do i shfrytëzojnë mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne p;lanin financiar ka rrezik te bëni disa gabime te pafalshme qe mund t’iu sjellin probleme serioze.
Ujori

Merkuri do jete i pozicionuar mire sot ne planin sentimental te çifteve. Ai do iu nxite te tregoheni me te duruar dhe me te kuptueshëm me partnerin. Beqaret do kenë takime, por nuk duhet t’i besojnë shume instinktit te pare dhe te fillojnë lidhje shpejt e shpejt. Ne planin financiar do arrini te kryeni transaksione te rëndësishme. Situata do jete goxha e qëndrueshme.
Peshqit

Ndjenjat për partnerin do jene edhe me te thella sot, por do e keni te vështirë t’ia shprehni atij te gjitha. Mundohuni te qëndroni sa me shume kohe me te ne mënyrë qe te keni mundësi te flisni me qetësisht. Beqaret nuk do e gjejnë as sot personin ideal dhe kjo do i merite paksa. Financat nuk do kenë asnjë problem edhe sikur te kryeni ndonjë shpenzim me tepër.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 5 Jul 2013 - 21:07

Horoskopi ditor, 6 korrik 2013 

Dashi 

Do ketë zhvillime pozitive gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe çdo gjë do shkoje me se miri. Do tregoheni akoma me te hapur me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene te shpërqendruar dhe nuk do përfitojnë aspak nga ftesat qe do iu bëhen. Situata financiare do ketë përmirësime goxha te ndjeshme. Shfrytëzojeni për te kryer investime apo transaksione.
Demi 

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do e toleroni me shume partnerin tuaj. Komunikimi dhe bashkëpunimi me te do jete i njëjtë. Beqaret do njohin një person te veçante gjate një shëtitjeje apo gjate një feste me miqtë e tyre. Ne planin financiar do ndikoje se tepërmi Marsi. Ai do iu ndihmoje te zgjidhni sa me shpejt problemet dhe te tregoheni largpamës.
Binjaket

Nuk do merreni shume me jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite sepse një çështje familjare do iu marre me tepër kohe sesa mendonit. Flisni me partnerin tuaj dhe sqarojani situatën. Beqaret do bënin mire te tregoheshin me realiste dhe te mos ëndërronin shume. Financat do jene te mira, megjithatë nuk duhet bere shpenzime ekstravagante. Situata mund te përkeqësohet menjëherë.


Gaforrja

Mos u dekurajoni nëse lidhja ne çift nuk shkon mire sot. Ne çdo fushe te jetës ka ulje dhe ngritje, por e rëndësishme është qe te dilni si t’i tejkaloni situatat e vështira. Beqaret do kenë mundësi me shumice te takojnë persona interesante dhe do ndihen me te plotësuar. Ne planin financiar do merrni disa masa strikte qe pak nga pak situata te përmirësohet.
Luani

Plutoni do ndikoje negativisht sot ne jetën tuaj dhe atmosfera nuk do jete aq e ngrohte sa ju mendonit. Mundohuni te zgjidhni çdo gjë me qetësi dhe delikatese. Beqaret do kalojnë një dite te qete. Tregohuni te hapur ndaj ftesave qe do iu bëhen, por mos u nxitoni për asgjë. Me financat duhet te tregoheni shume here me te kujdesshëm se me pare sepse situata mund te përkeqësohet.
Virgjeresha

Dite përgjithësisht harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Ai qe keni ne krah do mendoje ne çdo çast t’ua beje qejfin dhe do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës. E kush nuk do donte te ishte ne pozicionin tuaj. Beqaret nuk do mendojnë aspak për dashurinë sepse do takohen me disa miq te vjetër. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse do gaboni rende.
Peshorja

Dite mjaft pasionante kjo për gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni dhe do ia shprehni partnerit ndjenjat ne çdo moment. Beqaret do takohen me disa persona jo shume te sinqerte, prandaj do bënin mire te mos mendonin një histori dashurie me ta. Paguani te gjitha faturat qe keni, por mos shpenzoni për gjera koti sepse financat mund te bëhen problematike.
Akrepi

Partneri do jete ne dispozicionin tuaj gjate kësaj dite dhe do mundohet t’ua beje qejfin ne çdo moment. Tregohuni edhe ju pak me te përkujdesur me te. Dite e trazuar për beqaret. Ata nuk e dine as vete se çfarë do bëjnë dhe kjo do krijoje shpesh situata konfuze. Financat do i menaxhoni me maturi dhe rigorozitet prandaj nuk pritet asnjë problem ne këtë fushe.
Shigjetari

Dëgjojini me mire dëshirat dhe pakënaqësitë e personit qe keni ne krah sot ne mënyrë qe ta përmirësoni situatën ne çift. Toleranca do jete një virtyt i çmuar qe mund t’iu ndihmoje ne çdo situate. Beqaret do kenë mundësi te fillojnë vetëm aventura emocionuese, por afatshkurtra. Investimet e mëdha duhet t’i lini për me vone sepse financat nuk do jene aq te qëndrueshme.


Bricjapi

Do keni goxha debate ne çift gjate kësaj dite dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Ne vend qe te largoheni, mundohuni ta zgjidhni situatën me qetësi. Partneri do iu vlerësojë edhe me tepër nëse e bëni këtë gjë. Beqaret ka mundësi te kryejnë takime, por nuk duhet te nxitohen për te bere premtime menjëherë. Financat do jene përgjithësisht jo problematike.
Ujori

Çdo gjë qe keni dëshiruar do iu plotësohet gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do merrni vendime te cilat mund t’ua bëjnë te ardhmen edhe me te bukur. Nëse jeni beqare, as sot nuk pritet te keni shume fat për te gjetur personin e duhur. Financat do mbrohen gjate gjithë kohës nga yjet dhe nuk priten aspak probleme. Përfitoni për te shlyer borxhet.
Peshqit

Dite përgjithësisht pozitive kjo e sotmja për te dashuruarit. Do vazhdoni te flisni hapur me partnerin për gjithçka dhe nuk do keni aspak debate. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica ekstreme për te gjetur personin ideal sepse me vone do pendohen. Me shpenzimet duhet te tregoheni te arsyeshëm. Vetëm ne këtë mënyrë financat nuk do kenë probleme serioze.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sun 7 Jul 2013 - 3:26

Horoskopi ditor, 7 korrik 2013 
Dashi 

Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një ëndërr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime pa fund dhe do e gjejnë shpejt ata qe kane dëshiruar. Për shkak te shpenzimeve te mëdha, situata financiare nuk do jete shume e qëndrueshme. Kujdes!
Demi 

Ndjenjat për partnerin do jene edhe me te thella sot. Do dashuroheni ne pafundësi dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Edhe beqaret nga ana tjetër do kenë dashuri me shikim te pare, megjithatë nuk duhet te nxitohen për asgjë. Ne planin financiar do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat dhe fatmirësisht nuk do keni as problemin me te vogël.
Binjaket

Do grindeni kot se koti me partnerin tuaj sot dhe dita do jete e paqëndrueshme. Mos i kaloni limitet sepse do futeni ne një tunel te erret. Beqaret edhe pse do kenë mundësi te shumta për takime nuk duhet te bëjnë asnjë çmenduri. Çdo gjë duhet te realizohet ne kohen e vet. Ne planin financiar duhet te merrni masa drakonike sepse përndryshe nuk keni për t’ia dale mbanë.


Gaforrja

Asnjë planet nuk do ndikoje tek jeta sentimentale e çifteve sot, prandaj çdo gjë do varet nga sjellja juaj. Mos u tregoni impulsive dhe te paduruar. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk do e gjejnë atë qe kane ëndërruar gjithë kohës. Financat nuk do jene te mira dhe kjo do jete një shqetësimi i juaji për gjithë kohen. Tregohuni te kujdesshëm me shpenzimet.
Luani

Sot duhet te merrni ne dorën fatin e jetës suaj ne çift dhe duhet ta përforconi lidhjen qe keni krijuar. Partneri do beje te njëjtën gjë dhe gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret do kenë shume mundësi te gjejnë personin ideal. Shume shpejt ata nuk do ndihen me vetëm. Ne planin financiar nuk duhet ne asnjë mënyrë te kryeni shpenzime te tejskajshme sepse do keni shume vështirësi me vone.
Virgjeresha

Do ndiheni mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni debate te forta. Te dy do tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshëm se disa dite me pare. Beqaret me shume gjasa do e gjejnë personin ideal dhe do ndihen te plotësuar ne këtë plan. Ne planin financiar do iu gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete.
Peshorja

Ata qe janë ne çift do e adhurojnë personin qe kane ne krah dhe do ndihen te gatshëm te bëjnë çdo lloj sakrifice për te qëndruar gjithë kohës me te. Beqaret do takojnë shume persona qe do iu ngjajnë me atë qe kane ëndërruar, por ne te vërtetë nuk do jene te njëjtë. Kujdes me hapat qe do hidhni. Ne planin financiar do iu duhet te merrni vendime te rëndësishme.
Akrepi

Dite e shkëlqyer për te dashuruarit. Momentet e lumtura do jene te shumta gjate kësaj dite kështu qe shfrytëzojini sa me shume qe te mundeni. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe do pëlqejnë. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe ua ndriçoje rrugën dhe do iu nxite te tregoheni me te kujdesshëm me shpenzimet.
Shigjetari

Edhe pse partneri është shume kokëforte, sot do arrini te rivendosni bashkëpunimin ne çift. Do tregoheni pak me tolerante dhe te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Nëse zemra juaj është ende e lire mundësitë për te gjetur personin e duhur do jene te pakta kështu qe qëndroni me miqtë. Ne planin financiar do përballeni me disa vështirësi. Kujdes!


Bricjapi

Mos kërkoni gjate gjithë kohe te jeni ne qendër te vëmendjes dhe partneri te qëndrojë gjithë kohës me ju sepse nuk do iu plotësohen dëshirat. Çdo gjë e ka një kufi, mos e tejkaloni atë. Beqaret ka mundësi te fillojnë një aventure shume te bukur dashurie. Për financat do jeni paksa te shqetësuar sepse ato nuk do jene ne gjendjen me te mire. Me pak durim dhe kujdes mund t’ia dilni.
Ujori

Nëse kohet e fundit jeni përballur me vështirësi dhe debate te forta ne jetën sentimentale, sot ka ardhur koha t’i zgjidhni ato dhe te qetësoheni. Ai qe keni ne krah do kërkojë falje për gabimet qe ka bere. Beqaret do kenë takime joshëse, por nuk do ndihen te sigurte për te filluar menjëherë një lidhje. Rrethanat nuk do jene te favorshme për përmirësime te financave.
Peshqit

Duhet te tregoheni me te sinqerte me partnerin tuaj gjate kësaj dite nëse doni qe emocionet te jene edhe me te mëdha me vone. Nëse nga ana tjetër jeni beqare duhet te luani me sharmin dhe aftësinë tuaj joshëse. Pritet te keni fat ne dashuri. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni kuturu sepse do keni probleme shume te mëdha. Tregohuni me largpamës.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sun 7 Jul 2013 - 19:56

Horoskopi ditor, 8 korrik 2013 

Dashi 

Mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm dhe me tolerante me partnerin tuaj sot sepse përndryshe do keni debatet akoma me te zjarrta me te. Beqaret do kenë disa takime, por asgjë vendimtare nuk ka për te ndodhur. Beni edhe me tepër durim. Buxhetin duhet ta menaxhoni me shume kujdes dhe maturi sepse gabimi me i vogël do iu rendoje shume.
Demi 

Çiftet nuk do jene me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe kjo mund te sjelle debate te njëpasnjëshme. Ata qe kane pasur zënka dhe vështirësi prej kohesh do qëndrojnë vetëm për te reflektuar mbi te ardhmen. Beqaret do kenë shume angazhime te tjera dhe nuk do e kenë mendjen për te krijuar një lidhje. Financat do jene te mrekullueshme, por nuk duhet te abuzoni me shpenzimet.
Binjaket

Dita e sotme do jete një nga me te bukurat dhe emocionueset e vitit. Si ju ashtu edhe partneri do jeni te gatshëm te ndërmerrni aventura vetëm për te arritur lumturinë. Beqaret nuk duhet te nxitohen dhe t’i japin fjalën dikujt pa qene te sigurte për atë qe duan te bëjnë. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje për mrekulli kështu qe mos u shqetësoni aspak/


Gaforrja

Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do iu gjendet gjithë kohës pranë dhe do iu beje te ndiheni me se miri. Beqaret do jene ne humor dhe nuk do ndalen derisa te joshin personin e përshtatshëm. Ne planin financiar ka ardhur koha e përshtatshme për te ndërmarrë iniciativa. Shpenzoni me kursim dhe mendoni për te ardhmen.
Luani

Jeta sentimentale nuk do përbëjë prioritet për ata qe janë ne një lidhje. Duke qene se ambienti është i ngrohte, parësore për ta do jete ana profesionale. Beqaret nga ana tjetër do jene gjithë kohës ne ajër dhe nuk do e dine as vete çfarë do bëjnë. Ne planin financiar do jene disa planetë qe do iu ndihmojnë te kryeni transaksione te rëndësishme.
Virgjeresha

Shmangni sa te mundni konfliktet me partnerin sot sepse do jete shume e vështirë me pas qe te rivendosni harmoninë dhe qetësinë. Kujdes me kokëfortësinë! Dashuritë me shikim te pare për beqaret do jene te shumta. Shfrytëzojeni ditën sa me shume qe te mundeni. Financat do jene përgjithësisht te mira. Nuk priten vështirësi ne këtë fushe kështu qe qëndroni te qete.
Peshorja

Venusi do krijoje një klime shume te ngrohte sot për jetën sentimentale te çifteve. Mbrëmja do jete mjaft romantike dhe emocionuese kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni. Beqaret duhet te mendohen mire para se te hedhin çfarëdo lloj hapi. Financat do jene te mira, por nuk duhet te jepni shuma te mëdha hua. Ka ardhur koha te mblidhni disa para për veten tuaj.
Akrepi

Dite shume e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni me se miri pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me tepër. Beqaret do jene me fat dhe do gjejnë personin e duhur. Para se te filloni një lidhje njiheni me mire atë. Mos i dëgjoni këshillat e te tjerëve ne planin financiar sepse mund t’iu shtyjnë drejt gabimeve te renda.
Shigjetari

Jupiteri do e mbroje gjate gjithë kohës jetën sentimentale te çifteve. Darkat romantike me qirinj do jene te shumta. Shfrytëzojeni ditën deri ne minutën e fundit. Beqaret do kenë një takim vendimtar i cili do ua ndryshoje tërësisht jetën. Ne planin financiar duhet te reflektoni mire para se te bëni çdo lloj shpenzimi. Po u treguat te pamatur mund te keni probleme serioze.


Bricjapi

Disa probleme qe keni ne familjen tuaj mund te provokojnë debate te forta edhe me partnerin. Mos u tregoni agresive nëse nuk doni te futeni ne rruge pa dalje. Beqaret do provojnë eksperienca te reja dhe do ndihen mire ne shoqërinë e personave qe do takojnë. Ne planin financuar duhet ta menaxhoni me kujdes buxhetin dhe ta keni nen kontroll atë.
Ujori

Venusi do sjelle stabilitetin ne jetën tuaj ne çift sot. Ndjenjat për parterin do jene me te thella dhe emocionet akoma me te mëdha. Disa do marrin vendime mjaft te rëndësishme mbi te ardhmen. Për beqaret priten dashuri me shikim te pare. Për te menaxhuar financat mos dëgjoni këshillat e miqve, por këshillohuni me specialistet e fushës. Vetëm ata mund t’iu ndihmojnë.
Peshqit

Kontrollojeni veten sot dhe mos flisni ne asnjë moment pa u menduar. Pjesa me e madhe e atyre qe janë ne një lidhje do korrin atë qe kane mbjelle prej kohesh. Beqaret do ndihen te poshtëruar nga disa persona dhe do lëndohen tej mase. Ne planin financiar nuk duhet te bëni shpenzime te tejskajshme edhe nëse situata është e qëndrueshme. Hiqni disa para mënjanë.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 9 Jul 2013 - 2:39

Horoskopi ditor, 9 korrik 2013 

Dashi 

Ata qe janë ne një lidhje prej disa kohesh do marrin vendime shume te rëndësishme mbi te ardhmen sot. Do i dëgjoni ato qe do iu thotë tjetri dhe ne asnjë mënyrë nuk do vendosni vete. Beqaret do jene me te hapur dhe do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Dielli do ndikoje se tepërmi tek financat dhe situata do filloje te përmirësohet dalëngadalë.
Demi 

Me ne fund do dilni nga vështirësitë qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift dhe do jeni me optimiste për te ardhmen se bashku. Mirëkuptimi do jete një pike e forte. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim, por nuk do arrijnë ta gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar nuk do bëni asnjë shpenzim pa qene te sigurte se financat janë te qëndrueshme. Bravo!
Binjaket

Jeta sentimentale do jete prioritet për ju sot. Do dini te kërkoni falje për gabimet qe keni bere dhe toleroni me shume. Edhe ata qe kane pasur probleme serioze do mundohen t’i sqarojnë gjerat. Beqaret nuk do fillojnë histori dashurie pa qene te sigurte pe rate qe duan. Financat do jene delikate kështu qe tregohuni shume te matur. Fatmirësisht do keni një aleat qe quhet Jupiter.


Gaforrja

Jeta juaj ne çift do jete me pasionante sesa mendonit sot. Lidhja juaj do përforcohet ndjeshëm dhe do dëshironi te mos ndaheni për asnjë çast pre atij qe dashuroni. Beqaret do jene viktima te disa personave aspak serioze. Mos bëni gabimin te krijoni menjëherë lidhje. Financat fatmirësisht nuk do jene problematike. Disa familjare do iu japin një shume te konsiderueshme.
Luani

Jeta sentimentale e çifteve nuk do jete aq e qete sa ata mendonin. Urani do ndikoje negativisht dhe do iu shtyje te tregoheni me kokëfortë se kurrë. Beni shume kujdes sepse situata pak nga pak mund te ndërlikohet se tepërmi. Beqaret do kenë flirte me shumice me persona interesante. Ne planin financiar duhet te bëni çmos te stabilizoni situatën.
Virgjeresha

Do ndiheni shume mire pranë atij qe dashuroni sot dhe do flisni qetësisht për te ardhmen. Edhe ai iu do po aq sa ju dhe dëshiron me gjithë zemër te kaloje jetën me ju. Beqaret do kenë disa takime, por do jene te pavendosur te zgjedhin. Për planin financiar do jete dite e qete. Me ato te ardhura qe keni bëni investimet e duhura dhe hiqni disa para mënjanë.
Peshorja

Dialogu do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Nuk do lini asnjë t’ua prishe harmoninë dhe ne mbrëmje do e surprizoni partnerin. Beqaret nuk duhet ta presin sot personin ideal sepse mjedisi yjor nuk ehte fort i përshtatshëm. Beqaret do kryejnë shpenzime te tejskajshme dhe situata mund te përkeqësohet nga momenti ne moment.
Akrepi

Te ndihmuar nga Merkuri do e mahnitni partnerin tuaj sot. Do tregoheni shume me te hapur dhe do e toleroni me tepe rate. Edhe ndjenjat do i shprehni me shume. Beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen te hapur ndaj njohjeve te reja. Ne planin financiar mos i besoni shume intuitës sepse do gaboni rende. Mos jepni as hua sepse situata nuk është aq e qëndrueshme.
Shigjetari

Mos u dekurajoni edhe nëse keni kontradikta me partnerin tuaj sot. Te gjithë çiftet kane debate here pas here, por merita juaj do jete nëse do i kaloni ato sa me shpejt dhe pa u lënduar shume. Beqaret nuk duhet te nxitohen, por t’ia lënë kohës gjithçka. Sektori i financave do jete me fat. Nuk do keni as problemin me te vogël ne këtë plan.


Bricjapi

Nëse doni qe lidhja juaj te shkoje sa me mire duhet te mos e ndërprisni për asnjë moment komunikimin dhe te ndihmoni njeri-tjetrin me tepër. Beqaret nga ana tjetër do kenë një takim shume te rëndësishëm i cili do ua ndryshoje përgjithmonë te ardhmen. Financat do përmirësohen dalëngadalë nëse nuk kryeni shpenzime stratosferike.
Ujori

Asnjë planet nuk do ndikoje gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Tregohuni pak me te hapur ndaj propozimeve qe do iu beje partneri. Beqaret do jene shume te angazhuar me pune dhe nuk do kenë kohe për t’ia kushtuar jetës sentimentale. Ne planin financiar duhet te bëni me patjetër një riorganizim te situatës.
Peshqit

Dite mjaft e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me partnerin tuaj dhe dita do jete akoma me sensuale. Për beqaret do ekzistojnë mundësi reale për te krijuar lidhje, kështu qe ata duhet te përfitojnë sa me shume qe te mundin. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen, por ende duhet te vazhdoni te shpenzoni me kursim.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Thu 11 Jul 2013 - 2:04

Horoskopi ditor, 11 korrik 2013 

Dashi 

Me ne fund gjate kësaj dite do arrini te merrni fryme lirisht dhe gjithçka do shkoje për mrekulli me atë qe keni ne krah. Do bëni edhe deklarata te forta. Beqaret do kenë mundësi te shumta për njohje te reja, por do jene goxha te ndrojtur dhe nuk do përfitojnë. Ne planin financiar do tregoheni largpamës dhe nuk do bëni asnjë shpenzim te pamenduar mire.
Demi 

Yjet premtojnë një dite shume te bukur dhe te mbushur me emocione te forta për te dashuruarit. Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Beqaret do kenë një takim vendimtar i cili do ua ndryshoje përgjithmonë rrjedhën e jetës. Financat nga ana tjetër do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm dhe do jeni me te qete ne këtë plan.
Binjaket

Asnjë planet nuk do preke sektorin qe lidhet me jetën tuaj sentimentale sot dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Kujdes mos tregoheni me shume kërkues sesa duhet. Dita e beqareve do jete shume e zakonshme dhe pa ndonjë takim surprize. Bëhuni me te duruar. Financat do jene me delikate sesa mendonit kështu qe mos kryeni investime te tejskajshme.


Gaforrja

Pas një periudhe te stresuar dhe aspak te mire për jetën ne çift, sot do e shihni me më tepër realizëm te ardhmen dhe do i shtoni dozat e komunikimit. Beqaret do kenë një takim ne momentin qe me pak e presin, por personi do jete me te vërtetë shume i veçante. Venusi do iu sjelle fat ne sektorin financave dhe ju do keni mundësi ta stabilizoni situatën e cila ka qene e paqëndrueshme.
Luani

Dite e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kuptoheni me se miri me njeri-tjetrin dhe nuk do keni mosmarrëveshje me te. Edhe për beqaret gjerat do shkojnë me mire sesa ata mendonin. Shume shpejt statusi i tyre do ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar duhet te bëni pak me shume kursime qe te mos keni vështirësi.
Virgjeresha

Ka shume mundësi qe ata qe kane kohe qe janë ne një lidhje te planifikojnë diçka me serioze gjate kësaj dite. Te dy do tregohen me mendjehapur dhe do bëjnë atë qe ndiejnë. Beqaret do kenë një takim interesant, por nuk duhet te nxitohen. Njihuni mire me personin ne fjale para se t’i jepni fjalën. Financat do jene te pastabilizuara prandaj bëni kujdes.
Peshorja

Do keni disa debate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do jeni gjate gjithë kohës te mërzitur. Nuk është momenti i duhur për te marre vendime te rëndësishme. Beqaret do i shtojnë kontaktet, por asnjeri prej personave qe do takojnë nuk do jete shume i përshtatshëm për ta. Ne planin financiar duhet te mendoheni mire para se te kryeni çdo lloj shpenzimi.
Akrepi

Beni shume kujdes gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse nëse problemet zmadhohen pak nga pak mund te arrini edhe deri ne ndarje. Nëse jeni një zemër e vetmuar nuk duhet te nxitoheni dhe te pranoni çdo ftese qe do iu behet. Financat do jene goxha te paqëndrueshme, por ju do bëni çmos ta përmirësoni sa me shpejt situatën. Me pak mundim do ia dilni.
Shigjetari

Venusi do jete planeti qe do iu qëndrojë gjithë kohës pranë sot dhe do iu nxite te tregoheni me tolerante me personin qe keni ne krah. Marrëdhënia mes jush do jene goxha me e ngrohte se me pare. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te marrin vendime. Ne planin financiar do keni disa probleme te vogla, por ato do iu motivojnë te luftoni fort për ta përmirësuar situatën.


Bricjapi

Do jeni gjate gjithë kohës te trishtuar sot dhe do vuani nga mungesa e ngrohtësisë te partnerin tuaj. Dita do jete përgjithësisht pesimiste. Nëse jeni ende vetëm ka gjasa te kryeni një takim impresionues, por yjet këshillojnë t’i merrni gjerat me qetësi. Ne planin financiar do tregoheni shume te kursyer dhe do mendoni me shume se kurrë për te ardhmen.
Ujori

Dite mjaft e animuar dhe e mbushur me emocione te forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni me se miri ne krahët e tij dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë moment. Për beqaret do ketë ndryshime te mëdha. Personi qe keni takuar rishtazi do iu beje një propozim mjaft te veçante. Ne planin financiar duhet me patjetër te ulni shpenzimet.
Peshqit

Çdo gjë qe dëshironi do iu plotësohet gjate kësaj dite. Si ju ashtu edhe partneri juaj do i respektoni mendimet e njeri-tjetrit dhe do tregoheni me te kuptueshëm. Beqaret duhet te tregohen te sinqerte me personat qe do takojnë, jo te thurin gënjeshtra. Ne planin financiar situata do jete goxha e vështirë prandaj rekomandohet shume kujdes dhe sa me pak shpenzime.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 12 Jul 2013 - 3:00

[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(34, 37, 41); font-family: Georgia, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; line-height: 21.828125px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]Horoskopi Ditor, 12 Korrik 2013[/b]
Dashi

Do jeni sharmante sot dhe gjithçka do shkoje me se miri me atë qe keni ne krah. Bashkëpunimi do jete mjaft i forte dhe komunikimi nuk do reshte për asnjë çast. Beqaret nuk duhet te tregohen te turpshëm sepse përndryshe nuk kane për ta gjetur personin qe kërkojnë. Financat do jene edhe me te mira sesa ju mendonit prandaj do jeni mjaft te qete ne këtë plan.
Demi

Dite shume e bukur dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do kenë një dite te qëndrueshme dhe pa debate. Beqaret do bënin mire te mos fillonin asnjë histori dashurie sepse ende nuk ka ardhur momenti i duhur. Ne planin financiar situata do përmirësohet ndjeshëm dhe do ndiheni me te qete kur te shpenzoni.
Binjaket

Dite mjaft harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për çdo gjë do flisni me partnerin tuaj dhe nuk do hidhni asnjë hap pa qene te sigurt se çfarë doni te bëni. Beqaret do jene me humor te mire dhe do jene gati te fillojnë angazhime serioze. Mundësitë nuk do mungojnë. Ne planin financiar do i kaloni vështirësitë një e nga një dhe do jeni me te qete.

Gaforrja

Do jeni shume te afërt me partnerin tuaj sot dhe nuk do e keni problem te flisni për gjithçka. Nga ana tjetër merrni po aq dashuri sa edhe jepni. Beqaret do takojnë një person mjaft joshës i cili do ua ndryshoje shume shpejt jetën. Çështjet financiare do iu marrin me tepër kohe sesa mendonit. Duhet te bëni disa sakrifica sot qe situata te mos jete problematike nesër.
Luani

Do e dashuroni mjaft atë qe keni ne krah sot dhe do ia kaloni për mrekulli. Do i sqaroni shpejt e shpejt edhe disa mosmarrëveshje qe keni pasur. Beqaret do bëjnë një jete shoqërore mjaft aktive dhe do kenë mundësi te shumta te gjejnë personin e duhur. Financiarisht nuk do keni probleme te mëdha sepse edhe shpenzimet do i kryeni me maturi.
Virgjeresha

Debatet nuk do mungojnë ne jetën tuaj ne çift sot dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Do jeni shume kokëfortë dhe nuk do e toleroni aspak atë qe keni ne krah. Beqaret do njihen me disa persona jo shume serioze, por qe ne fakt zemrën e kane shume te mire. Hëna do kujdeset për sektorin tuaj te financave. Do i kaloni me lehtësi problemet dhe do jeni me te qete.
Peshorja


Dite shume e gëzuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do i mbaje disa premtime te bëra prej kohesh dhe do ndiheni për mrekulli ne krahët e tij. Beqaret duhet te bëjnë kujdes te mos ia japin fjalën çdokujt sepse do lëndohen. Financat do jene delikate. Mundohuni te ulni shpenzimet dhe te kërkoni ndihmën e disa specialisteve te fushës.
Akrepi

Edhe pse keni një lidhje do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do iu lere pas dore dhe do qëndrojë me shume kohe me miqtë e tij. Flisni seriozisht me te. Beqaret do flirtojnë me disa persona jo shume te përshtatshëm. Kujdes! Ne planin financiar do jete dite e vështirë dhe me probleme. Shmangni çdo lloj investimi apo transaksione.
Shigjetari

Qielli i dashurisë do jete i kontrastuar gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire prandaj bëni shume kujdes para se te thoni diçka. Beqaret do kenë një dite me te privilegjuar dhe te mbushur me takime interesante. Shfrytëzojeni sa te mundni. Me financat duhet sa me shume maturi. Po e tepruat sadopak do keni probleme te mëdha.

Bricjapi

Klima ne jetën ne çift do jete mjaft harmonike sot. Do komunikoni me se miri me partnerin dhe do jeni te gatshëm te provoni aventura emocionuese se bashku. Beqaret nuk do kenë fat dhe do mbeten serish vetëm. Gjithsesi mos e humbni për asnjë çast shpresën. Financat nuk do jene ne gjendjen e tyre me te mire kështu qe reflektoni para se te kryeni ndonjë shpenzim.
Ujori

Gjate kësaj dite do jeni me te sigurte për lidhjen qe keni krijuar dhe do mendoni edhe për një te ardhme me personin qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite shume te veçante dhe te mbushur me emocione. Do takoni personin qe keni ëndërruar gjithë kohës. Nëse keni probleme financiare duhet te mbështeteni tek ndihma qe do iu japin disa familjare.
PeshqitAta qe janë ne një lidhje do mendojnë për diçka me serioze gjate kësaj dite. Vitet ikin dhe nevoja për te pasur dike pranë për një kohe te gjate shtohet. Beqaret duhet t’i pranojnë ftesat qe do iu bëhen, por jo te nxitohen e te bëjnë premtime te cilat nuk dihet a do i mbajnë dot apo jo. Ne planin financiar me pak kujdes dhe maturi mund t’ia dilni mbanë.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 12 Jul 2013 - 20:37

Horoskopi ditor, 13 korrik 2013 

Dashi 

Duke filluar qe sot nuk do ketë me tabu ne jetën tuaj sentimentale. Do tregoheni me te hapur ndaj risive dhe do e toleroni me tepër partnerin. Beqaret do jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu bëhen dhe mundësitë për te krijuar lidhje serioze do jene te shumta. Ne planin financiar është dita e duhur për te bere një riorganizim te situatës.
Demi 

Marrëdhënia ne çift do jete me e mire sot dhe bashkëpunimi me njeri-tjetrin do shtohet. Nuk do i mbani mëri atij për disa kritika qe iu ka bere sepse do e lini pas te shkuarën. Beqaret do jene me humor shume te mire dhe do përfitojnë nga njohjet e reja. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm dhe do kryeni me lehtësi shpenzimet me te nevojshme.
Binjaket

Ata qe janë ne një lidhje ka rrezik te kalojnë një krize sot. Do debatoni shume ashpër me partnerin dhe do jeni gjithë kohës te tensionuar. Beqaret do jene ne kërkim, por nuk do kenë fat ta gjejnë personin e duhur. Lërjani gjithçka kohës. Sektori i parave nuk do preket nga yjet dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Shpenzoni me maturi dhe mendoni edhe për te ardhmen.


Gaforrja

Ju qe jeni ne një lidhje do keni një dëshirë te çmendur për te provuar eksperienca te reja me partnerin tuaj sepse doni te përjetoni emocione te mëdha. Flisni me te dhe ai do ua plotësojë këtë dëshirë. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe pa takime impresionuese. Financat do jene delikate kështu qe duhet shmangur shpenzimet e mëdha.
Luani

Për pjesën me te madhe te çifteve dita do jete shume e mire. Komunikimi nuk do reshte për asnjë moment dhe mund te planifikojnë edhe diçka serioze. Beqaret nuk do hedhin asnjë hap pa qene te sigurte se personi qe do njohin është fiks për ta. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe situata do jete goxha me e qëndrueshme se kohet e fundit.
Virgjeresha

Jeta juaj ne çift do kaloje ne plan te pare sot. Do e vlerësoni dhe do e adhuroni tej mase personin qe keni ne krah. Nga ana tjetër do mundoheni ta surprizoni here pas here atë. Beqaret do jene shume joshës dhe do marrin propozime te shumta nga persona me vlere. Financat do i menaxhoni me maturi dhe kujdes. Shmangni edhe dhëniet e huave.
Peshorja

Pas një periudhe te mbushur me debate te forta dhe mosmarrëveshje ne çift, sot do jeni me te qete dhe do mundoheni ta përmirësoni situatën. Beqaret nuk do kenë shume fat ne dashuri, megjithatë nuk duhet ta humbin shpresën për asnjë moment. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Situata do iu lejoje te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Akrepi

Klima ne çift do jete shume e ngrohte gjate kësaj dite. Partneri do ua beje qejfin për gjithçka ne mënyrë qe ju te ndiheni sa me rehat. Beqareve qe iu pëlqejnë aventurat kalimtare do kenë mundësi me shumice. Ata qe janë ne kërkim te një lidhjeje serioze nuk do kenë fat as sot. financat do jene përgjithësisht te stabilizuara, megjithatë shpenzimet duhet te kryeni serish me maturi.
Shigjetari

Do jeni te stresuar sot dhe gjithë nervat qe keni do ia nxirrni partnerin. Mos përfitoni nga durimi i tij sepse gjithçka e ka një kufi i cili po u kalua do sjelle probleme. Jeta e beqareve do ndryshoje njëherë e përgjithmonë fale një takimi te papritur, por impresionues. Ne planin financiar do jeni me largpamës se me pare dhe nuk do nxitoheni me shpenzimet.


Bricjapi

Nëse keni disa mosmarrëveshje te vogla ne jetën tuaj ne çift mundohuni t’i rregulloni ato sa me pare. Pe i late pas dore situata mund te ndërlikohet me tepër. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare dhe jete do iu ndryshoje përgjithmonë. Ne planin financiar do arrini te kryeni transaksione me rëndësi. Nëse vazhdoni kështu do keni mjaft përmirësime.
Ujori

Mos debatoni pa asnjë arsye me parterin tuaj sot sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Qëndroni me këmbë ne toke dhe mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm. Beqareve ka shume mundësi t’iu plotësohen dëshirat me te zjarrta. Situata financiare do jete e kënaqshme. Vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet dhe menaxhojini me maturi te ardhurat.
Peshqit

Shmangni aventurat kalimtare nëse jeni ne një lidhje dhe nëse doni qe gjithçka te ece mbare. Nëse vërtet nuk i rezistoni dot sharmit te personit qe do takoni rishtazi jepini fund lidhjes qe keni krijuar duke folur hapur me partnerin. Beqareve do iu shkoje çdo gjë ashtu si e kishin ëndërruar. Financat nuk do kenë përmirësime, por situata do vazhdoje te jete e ekuilibruar.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sat 13 Jul 2013 - 20:32

Horoskopi ditor, 14 korrik 2013 

Dashi 

Jeta juaj ne çift do jete shume e trazuar gjate kësaj dite. Mosmarrëveshjet me partnerin do jene me te shumta sesa ju mund te mendonit. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë edhe sikur te takojnë një person te veçante. Ne planin financiar situata do jete e qete kështu qe mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër. Nëse keni borxhe për te shlyer bëjeni sot.
Demi 

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjithçka do shkoje ashtu si ju keni dashur dhe do bini dakord për gjithçka me partnerin. Për beqaret do jete Merkuri planeti me i favorshëm. Disa do gjejnë një person te përshtatshëm ndërsa disa te tjerë do kalojnë momente argëtuese me miqtë. Ne planin financiar mund te kryeni transaksione te rëndësishme.
Binjaket

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, dialogu do te rivendoset dhe do jeni me optimiste. Partneri do mundohet t’iu surprizoje here pas here. Beqaret do kenë takime me rëndësi, por do ngurrojnë t’ia shprehin pëlqimin dikujt. Ne planin financiar nuk do keni asnjë problem kështu qe te paktën ne këtë plan mund te bëni ndonjë çmenduri te vogël pa e tepruar.


Gaforrja

Nuk do jeni aspak ne humor për te marre vendime te rëndësishme sot dhe kjo mund te shkaktoje disa mosmarrëveshje me partnerin. Pranojeni se edhe ju keni gabimet tuaja, mos ia hidhni gjithmonë fajin partnerit. Beqaret nuk do e gjejnë as sot atë qe kane kërkuar. Ne planin financiar mund te bëni ndonjë investim te vogël, por absolutisht pa e tepruar.
Luani

Dite e kënaqshme dhe pa probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do e toleroni për gjithçka partnerin tuaj vetëm e vetëm qe te mos keni debate me te. Beqaret nuk do jene as sot me fat dhe do ngelen përsëri vetëm. Mos e humbisni shpresën sepse do vije edhe dita juaj. Financat do jene te mira dhe mund te paguani faturat qe iu kane ngelur nga muaji.
Virgjeresha

Shprehjani partnerit tuaj çdo gjë qe mendoni sot nëse nuk doni qe me kalimin e kohës te keni mosmarrëveshje me te. Mos dëgjoni as ato qe do iu thonë disa miq, por veproni si mendoni. Beqaret me shume gjase do takojnë dashurinë e madhe. Perspektivat financiare janë goxha te mira. Hiqni disa para mënjanë qe te siguroni edhe te ardhmen.
Peshorja

Ambienti ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite dhe gjate gjithë kohës do bashkëpunoni me partnerin. Do i zgjidhni me qetësi mosmarrëveshjet qe keni pasur ne çift. Beqaret nuk duhet te pranojnë çdo ftese qe do iu behet sot. Financat do jene me te mira sesa ju mendonit, kështu qe ne këtë plan do jeni te qete. Ndihmoni me këshilla edhe disa miq.
Akrepi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here do debatoni ashpër e here do dashuroheni çmendurisht me atë qe keni ne krah. Për beqaret ka shume gjasa qe situata e zakonshme te ndryshoje fale një takimi impresionues. Ne planin financiar do keni goxha probleme. Merrni sa me shpejt masa qe te mos mbeteni pa asnjë para.
Shigjetari

Klima do jete e ngrohte dhe e përshtatshme për te marre disa vendime me rëndësi ne jetën tuaj ne çift. Bashkëpunimi me partnerin do arrije kulmin. Beqaret duhet te tregohen me te gatshëm për te pasur eksperienca te reja edhe pse për disa do jene thjesht kalimtare. Ne planin financiar duhet te hiqni dora nga disa shpenzime me rëndësi sepse situata është delikate.


Bricjapi

Nëse keni shume kohe bashke ka ardhur dita te planifikoni diçka me serioze. Mendoni me kujdes dhe bini dakord me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do dëshirojnë aspak te angazhohen sepse iu pëlqen shume jeta qe bene te vetëm. Ne fakt miqtë nuk iu lënë për asnjë çast te mërziteni. financat do fillojnë pak nga pak te përmirësohen. Ne këtë plan do jeni me te qete.
Ujori

Kushtojini me shume rëndësi lidhjes qe keni krijuar sot dhe mbajeni afër partnerin. Një person tjetër qe e ka pëlqyer atë prej kohesh do iu vështron nga larg dhe mezi pret qe ju te bëni ndonjë gabim me sjelljen tuaj. Beqaret do jene shume ne humor dhe te gatshëm për te filluar histori dashurie. Transaksionet ne planin financiar do jene mjaft te favorizuara.
Peshqit

Nëse jeni ne një lidhje nuk duhet te ndaleni për asnjë moment se shprehuri ndjenjat. Pritet qe atmosfera te ngrohet edhe me shume sesa ka qene. Ju beqare do bini koke e këmbë ne dashuri gjate kësaj dite dhe do Beni deklarata te forta ndaj personin qe do pëlqeni. Për sa iu përket financave duhet thënë se situata do jete goxha e stabilizuar dhe mund t’i lejoni vetes ndonjë shpenzim me tepër.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 15 Jul 2013 - 1:08

Horoskopi ditor, 15 korrik 2013 

Dashi 

Klima yjore do jete e përshtatshme për te dashuruarit. Do keni surpriza te njëpasnjëshme nga partneri dhe do përjetoni emocione pa fund. Për beqaret dita do jete mjaft premtuese, prandaj ata duhet te jene te vëmendshëm gjate gjithë kohës. Financat do jene te mbrojtura dhe nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë fushe. Mund te kryeni me qetësi shpenzimet e nevojshme.
Demi 

Gjate kësaj dite do keni mundësi t’i shprehni edhe me shume dashurinë dhe ndjenjat e forta personit qe keni ne krah. Ai do ndihet me mire dhe ne mbrëmje do iu përgatisë një darke romantike. Beqaret duhet te tregohen te matur dhe nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese. Ne planin financiar situata do jete e qëndrueshme. Disa te afërm do iu ndihmojnë me shuma te konsiderueshme.
Binjaket

Dite e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni gjate gjithë kohës me partnerin për gjera pa ndonjë vlere te madhe. Beqaret do zhgënjehen shume nga disa miq te cilët do i prezantojnë me persona aspak te përshtatshëm. Ne planin financiar duhet te luftoni fort për te ruajtur ekuilibrin. Nëse iu pëlqen një objekt luksi mos guxoni ta blini ne këtë periudhe.


Gaforrja

Nëse ndiheni mire ne krahët e atij qe dashuroni duhet te mendoni te hidhni edhe ndonjë hap me tej sot. Mund t’iu tregoni familjareve për shembull ose mund te kryeni një ceremoni fejese. Beqaret do ndihmohen mjaft nga Urani. Ai do iu nxite te tregoheni me te hapur ndaj ftesave qe do iu bëhen. Me financat duhet te vazhdoni te tregoheni sa me te matur.
Luani

Nëse keni krijuar një familje duhet te merreni pak me tepër me punët e shtëpisë sepse kështu edhe partneri do iu vlerësojë me tepër. Ata qe kane thjesht një lidhje do kalojnë një dite te qete. Beqaret nuk duhet te nxitohet edhe nëse dikush do iu pëlqejë shume. Financat do jene te mira, por ju ka rrezik ta përkeqësoni situatën fale shpenzimeve marramendëse qe do kryeni.
Virgjeresha

Mos e ngrini ne piedestal partnerin tuaj sot sepse ka rrezik qe shume shpejt te përballeni me zhgënjime. Mundohuni te tregoheni sa me realiste qe te mundeni. Beqaret me mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sesa te dalin neper takime me persona aspak te përsheshem. Ne planin financiar mos u tregoni impulsive sepse do keni probleme me te mëdha sesa mendonit.
Peshorja

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do kuptoheni për gjithçka me njeri-tjetrin. Ne mbrëmje ambienti do jete edhe me romantik. Beqaret do kenë disa takime impresionuese te cilat mund t’ua ndryshojnë përgjithmonë te ardhmen. Influenca e yjeve do jete pozitive për te ardhurat. Do mund te kryeni investimet e duhura dhe te hiqni edhe disa para mënjanë.
Akrepi

Dite mjaft intensive kjo e sotmja për te dashuruarit. Do provoni eksperienca te reja me partnerin dhe do ndiheni me mire se kohet e fundit. Beqaret do kenë mundësi te provojnë shijen e ëmbël te dashurisë. Personi qe do keni ne krah do jete mjaft i veçante. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni shume edhe nëse situata është e qëndrueshme.
Shigjetari

Klima ne çift do filloje dalëngadalë te ngrohet gjate kësaj dite. Do flisni me hapur me atë qe keni ne krah dhe do shprehni çdo gëzim apo qejfmbetje. Disa nga beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ndërsa te tjerët do kenë veçse aventura kalimtare. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume te matur sepse situata nuk është aq e qëndrueshme sa mendonit.


Bricjapi

Ka ardhur koha te flisni me partnerin tuaj për disa tema delikate te cilat deri me sot nuk keni guxuar t’i prekni. Ne fakt ai do tregohet i gatshëm t’iu dëgjojë me kujdes dhe do bashkëpunoje me ju. Beqaret do mundohen shume te gjejnë dike, por as sot nuk do kenë fat. Financat do jene delikate. Shmangni investimet shume te mëdha qe mos keni probleme.
Ujori

Fale ndikimit mjaft pozitiv te Plutonit momentet pasionante do jene te shumta gjate kësaj dite. Do ndiheni si ne ëndërr ne krahët e partnerit tuaj dhe do dëshironi qe dita te mos mbaroje. Beqaret me mire te mos bëjnë premtime sepse do zhgënjeheshin shume nga personat qe do takojnë. Financat do përmirësohen fale një trashëgimie qe do merrni.
Peshqit

Lidhja juaj do filloje te stabilizohet gjate kësaj dite dhe do jeni me optimiste për te ardhmen se bashku. Do jeni gjithë kohës te gëzuar dhe te buzëqeshur. Beqaret duhet t’ia lënë gjithçka kohës dhe nuk duhet te bëjnë sakrifica te mëdha për te pasur dike ne krah. Fati do jete ne anën tuaj për sa iu përket financave, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni pa menduar.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 15 Jul 2013 - 20:29

Horoskopi ditor, 16 korrik 2013 

Dashi 

Dite mjaft euforike kjo e sotmja për te dashuruarit. Marrëdhënia me partnerin do jete e mire dhe ne disa momente sensualiteti dhe pasioni mund t’iu rrëmbejë te dyve. Beqaret duhet te tregohen pak me indiferente me personat qe do i joshin sepse kështu do i tërheqin edhe me tepër ata. Ne planin financiar do keni vështirësi, por serish do ia dilni mbanë.
Demi 

Do i kushtoni me shume vëmendje se kurrë partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te mërzitet për asnjë moment. Gjithsesi yjet këshillojnë te mes bëni premtime shume te mëdha, por te qëndroni me këmbë ne toke. Beqaret me ne fund do e gjejnë personin qe aq shume kane ëndërruar. Ne planin financiar situata do jete me e qëndrueshme sesa e kishit menduar.
Binjaket

Dita e sotme do jete një nga me te veçantat për te dashuruarit. Pasioni do jete i zjarrte dhe do dashuroheni ne mënyrë te çmendur me partnerin. Beqaret nga ana tjetër do jene ne kërkim te shpirtit binjak, por mundësitë për ta gjetur atë do jene te pakta. Ne planin financiar nuk duhet te kryeni transaksione te mëdha apo te bëni investime marramendëse.


Gaforrja

Sot do jeni si një poet dhe do i thurni lavde personin qe dashuroni. Ai do ndihet aq mire ne krahët tuaja saqë ne një moment mund t’iu beje edhe një propozim impresionues. Edhe beqaret do kenë surpriza te shumta dhe me shume gjasa do e gjejnë personin qe kane kërkuar. Financat nuk do jene te këqija megjithatë nuk duhet te jepni shume para hua.
Luani

Bashkëpunimi me partneri do vazhdoje te jete i forte edhe gjate kësaj dite. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret do kenë takime impresionuese dhe do jene me te gëzuar. Gjithsesi mos hidhni menjëherë hapa pa i njohur mire personat. Ne planin financiar nuk është koha e duhur për te luajtur me zjarrin.
Virgjeresha

Atmosfera ne jetën tuaj sentimentale do jete mjaft e ngrohte sot. Do e keni me te lehte te flisni hapur me personin qe keni ne krah dhe do ia shprehni atij çdo dëshirë apo edhe pakënaqësi. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim. Do takojnë disa persona, por ne fakt ata nuk do iu përshtaten aq sa duhet. Klima yjore do jete e mire për sektorin financiar.
Peshorja

Dite përgjithësisht e qëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do tundoheni aspak nga personat qe do mundohen t’iu joshin sepse ndjenjat për partnerin janë te forta. Mundohuni t’i shprehni atij këto pak me tepër. Nëse jeni vetëm duhet te përfitoni nga ftesat qe do iu bëhen për takime. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe.
Akrepi

Situata ne jetën tuaj ne çift do filloje te përmirësohet sot dhe do e keni me te lehte te komunikoni qetësisht me partnerin tuaj. Ne dashuri duhet te dini te falni dhe te toleroni, mos e harroni kurrë këtë këshillë. Beqaret do kenë veçse dashuri platonike asgjë me tepër. Financat serish nuk do jene ne gjenden e tyre me te mire, kështu qe kujdes me çdo shpenzim.
Shigjetari

Tregohuni pak me te duruar me partnerin tuaj sot sepse për shkak te angazhimeve te shumta mund te vonohet neper takime, apo edhe mund te harroje disa detaje. Beqaret do e vuajnë shume mungesën e një personi ne krah dhe as prezenca e miqve nuk do ua heqë mërzitjen. Ne planin financiar do e dini mire çfarë te bëni për te përmirësuar situatën.


Bricjapi

Dite e mbushur me surpriza te shumta dhe me emocione kjo e sotmja. Do ndiheni me se miri ne krahët e atij qe dashuroni dhe te dy do i shprehni me tepër ndjenjat. Beqaret nuk do mendojnë shume te krijojnë një lidhje, por personi qe do takoje do i joshe jashtë mase. Te ardhurat ka rrezik te vijnë duke u ulur. Merrni sa me shpejt masa qe te mos mbeteni pa asnjë para.
Ujori

Marrëdhënia ne çift do jete shume me e mire nga sa e prisnit sot. Bashkëpunimi do jete i forte dhe do mendoni te bëni ndonjë çmenduri te vogël se bashku. Beqaret do kenë disa takime, por duhet te tregohen sa me vigjilente qe te munden. Disa persona do kërkojnë vetëm te tallen me ta. Ne planin financiar do përballeni me një surprize te pakëndshme.
Peshqit

Dite e mrekullueshme kjo për te dashuruarit. Gjithçka do shkoje ashtu si ata e kane menduar, madje do marrin edhe vendime te rëndësishme mbi te ardhmen. Beqaret do mendohen shume para se te bëjnë një zgjedhje, por do bëjnë gjene e duhur. Dielli do iu ndihmoje te stabilizoni financat dhe te qetësoheni ne këtë plan. Shpenzimet mund t’i kryeni më me qetësi.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 20:33

Horoskopi ditor, 20 korrik 2013 

Dashi 

Ata qe janë ne një lidhje do jetojnë te lumtur gjate kësaj dite pranë atij qe duan. Mbrëmja do jete edhe me romantike dhe emocionuese. Beqaret do kenë me shume fat sesa mendonin dhe do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me kujdes dhe maturi. Po e tepruar me shpenzimet do keni vështirësi te mëdha me vone dhe nuk do dini çfarë tebëni.
Demi 

Konfigurimi i yjeve nuk do jete shume pozitiv për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me atë qe keni ne krah dhe nuk do jeni aspak ne humor. Edhe beqaret do e kenë shume te vështirë ta gjejnë personin e përshtatshëm prandaj do duhet te presin ende. Ne planin financiar do jete dite e mbushur me fat, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te dëshironi.
Binjaket

Ata qe janë ne një lidhe do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te veçante. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Beqaret do kenë mundësi te nisin aventura te këndshme dhe do ndihen shume mire. Duhet te prisni edhe pak për te filluar një lidhje serioze dhe afatgjate. Ne planin financiar askush nuk mund t’iu ndale te kryejnë shpenzimet qe keni menduar. Vetëm bëni shume kujdes!


Gaforrja

Venusi do i beje atë qe janë ne një lidhje me sharmante he me shprehës. Do e mbani gjithë kohës pas vete partnerin dhe ai do ndihet me se miri qe iu ka ne krah. Beqaret nuk do kenë shume fat për te filluar një lidhje serioze kështu qe do bëjnë mire te qëndrojnë edhe pak kohe vetëm. Financat do jene përgjithësisht te stabilizuara dhe pa probleme.
Luani

Jeta sentimentale e çifteve do jete shume e trazuar gjate kësaj dite. Do keni probleme te shumta me partnerin dhe nuk do i pranoni ato qe ai do iu thotë. Beqaret duhet te bëjnë ende shume durim sepse as sot nuk është dita e duhur për te gjetur dashurinë. financat do jene te mira, por po u tunduat te kryeni shpenzime te mëdha mund te keni ndonjë tronditje.
Virgjeresha

Pasioni ne çift do jete edhe me i zjarrte gjate kësaj dite dhe do ndiheni shpesh si mbi re ne krahët e atij qe dashuroni. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme dhe do iu jepet mundësia te zgjedhin personin qe iu përshtatet me tepër. Financat do jene te paqëndrueshme kështu qe duhen shmangur investimet e mëdha.
Peshorja

Turbullirat me ne fund do mbarojnë ne jetën tuaj sentimentale dhe do e shihni më me optimizëm te ardhmen. Do jeni me te qete edhe për te marre disa vendime. Beqaret nuk do mendojnë për te krijuar një lidhje, por për ta do ketë surpriza sidomos gjate ndonjë feste. Financat do i menaxhoni me shume maturi dhe kujdes prandaj nuk do keni as me te voglin problem.
Akrepi

Çështjet e zemrës do shkojnë me se miri gjate kësaj jave. Do flisni për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni as keqkuptimin me te vogël. Beqaret do jene gjithë kohës te dëshpëruar sepse jo vetëm qe nuk do gjejnë dashurinë, por dhe miqtë nuk do iu qëndrojnë afër. Financat nuk do jene problematike kështu qe ne këtë plan nuk do keni për çfarë te merakoseni.
Shigjetari

Duke filluar qe sot lidhja me partnerin do përforcohet tej mase dhe do mendoni për një te ardhme afatgjate se bashku. Partneri do i mbaje edhe disa premtime qe kishte bere prej kohesh. Beqaret nuk do kërkojnë me ngulm dashurinë sepse do ndihen mire edhe ashtu si janë. Financat do përmirësohen fale kontratave te mira qe ju do nënshkruani.


Bricjapi

Çdo gjë do jete rutine ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do përjetoni asnjë emocion te veçante nga çfarë keni përjetuar deri me sot. Beqaret do kenë një takim vendimtar qe ne orët e para te mëngjesit. Mos e humbni për çfarëdo lloj arsyeje. Ne planin financiar duhet te kërkoni me çdo mënyrë strategjinë e duhur për ta stabilizuar situatën. Me pak mund t’ia dilni.
Ujori

Nuk do e toleroni aspak atë qe keni ne krah sot dhe debatet me njeri tjetrin do jene shume te mëdha. Ata qe kane kohe qe janë futur ne një vorbull mosmarrëveshjesh mund te marrin edhe vendime për një ndarje te mundshme. beqaret do tërhiqen nga persona te cilët janë te angazhuar. Kujdes mos bëni ndonjë gabim për te cilin te pendoheni gjithë jetën. Financat do jene shume te mira.
Peshqit

Klima yjore do favorizoje bashkëpunimin dhe komunikimin ne çift. Me ne fund do i zgjidhni disa probleme te vogla qe keni pasur dhe do flisni lirshëm edhe për disa tema delikate. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen, Ne planin financiar priten përmirësime te ndjeshme. Mund te shpenzoni për disa objekte qe iu kane mbetur fiksim.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sun 21 Jul 2013 - 5:59

Horoskopi ditor, 21 korrik 2013 

Dashi 

Marrëdhënia me partnerin do jete e qete sot, megjithatë yjet iu këshillojnë te mos merrni vendime te nxituara. Nëse nga ana tjetër keni ndonjë dyshim, zgjidhni kohen dhe vendin e duhur për t’ia thënë. Beqaret do kenë takime interesante te cilat nuk duhen humbur për asnjë arsye. Ne planin financiar duhet te bëni disa zgjedhje te veshura, por qe do ua përmirësojnë situatën.
Demi 

Pak nga pak marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet dhe do e keni me te lehte t’i shprehni ato qe ndjeni. Te dy do tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshëm me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do ndiejnë aspak vetminë sepse do takohen me disa miq te vjetër. Financat do fillojnë pak nga pak te përmirësohen. Nëse vazhdoni te tregoheni te matur do pasuroheni shpejt.
Binjaket

Ne jetën tuaj ne çift do korrni ato qe deri me sot keni mbjelle. Ju e dini me mire sesi ka qene sjellja e kohëve te fundit përkundrejt partnerit. Beqaret do jene shume te vendosur për ta bere për vete personin qe duan dhe me shume gjasa do ia arrijnë qëllimit. Ne planin financiar me shume durim dhe diplomaci do i zgjidhni problemet qe iu kishin dale para.


Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do jene mjaft nostalgjike për ato qe kane kaluar dhe nuk do e shfrytëzojnë si duhet kohen kur te kenë partnerin pranë. Për beqaret Urani do ofroje mundësi pa fund për takime interesante. Shfrytëzojini sa te mundeni. Financat do jene delikate prandaj duhen shmangur sa me shume investimet apo transaksionet.
Luani

Beni kujdes me skenat e xhelozisë gjate kësaj dite sepse po e tepruat do keni probleme shume te mëdha. Mos kërkoni qe partneri te qëndrojë vetëm me ju dhe mos ketë as miq apo mikesha. Për beqaret duket se gjerat do shkojnë me mire. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shmangni edhe dhëniet e huave.
Virgjeresha

Dite e mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e keni menduar sepse ne fakt jeni kokëfortë dhe nuk toleroni aspak. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë shume personave qe do kenë afër dhe qe do i propozojnë. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me mire se kohet e fundit.
Peshorja

Do keni me shume nevoje se kurrë për qëndrueshmëri dhe harmoni ne jetën tuaj sentimentale. flisni me partnerin dhe mendoni te përgatisni diçka ndryshe. Beqaret do jene paksa mendjemëdhenj dhe do përzgjedhin shume. Nëse doni te zgjidhni problemet qe keni pasur me financat duhet te merrni disa masa drastike. Ulni menjëherë shpenzimet e tejskajshme.
Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete përgjithësisht e mbrojtur gjate kësaj dite. Mund te debatoni shume pak, por pa arritur ne zënka te forta do sqaroni gjithçka. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri prej personave nuk do ua mbushe mendjen. Njihuni njëherë sepse mund te zbuloni cilësi te vyera tek ta. Financat do jene me te mire, kështu qe mund te bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Shigjetari

Klima ne jetën tuaj sentimentale do ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Partneri do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret do e kenë mendjen vetëm për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa kaq. Sektori i financave do filloje te përmirësohet dalëngadalë. Shume shpejt do i merrni frytet e maturisë dhe kujdesit te treguar.


Bricjapi

Do e joshni dhe do josheni mjaft nga partneri juaj gjate kësaj dite. Momentet qe do kaloni se bashku do jene te mrekullueshme dhe mjaft emocionuese. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim, por serish nuk kane për ta gjetur personin e duhur. financat nuk do jene problematike, por po shpenzuat pa u matur do jeni shume vështirësi me vone.
Ujori

Do jeni te gatshëm te toleroni madje te bëni edhe ndonjë sakrifice gjate kësaj dite për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Gjithë përpjekja do iu shpërblehet shume shpejt. Beqaret duhet te largojnë turpin nëse duan te gjejnë dike. financat nuk do kenë asnjë vështirësi kështu qe mund te investoni diku ku mund te merrni me shume përfitime.
Peshqit

Pasioni do jete i zjarrte gjate kësaj dite dhe emocionet e kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. As vete nuk e kishit menduar se mund te ndiheshit ndonjëherë kaq mire. Beqaret do kenë takime me vlere me persona qe mund t’iu sigurojnë një te ardhme te ndritur. Ne planin financiar do kryeni disa transaksione me rendësi dhe do ndiheni me te qete se me pare.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sun 21 Jul 2013 - 20:12

Horoskopi ditor, 22 korrik 2013

~Dashi~

Marrëdhënia me partnerin do jete e qete sot, megjithatë yjet iu këshillojnë te mos merrni vendime te nxituara. Nëse nga ana tjetër keni ndonjë dyshim, zgjidhni kohen dhe vendin e duhur për t’ia thënë. Beqaret do kenë takime interesante te cilat nuk duhen humbur për asnjë arsye. Ne planin financiar duhet te bëni disa zgjedhje te veshura, por qe do ua përmirësojnë situatën.
~Demi~

Pak nga pak marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet dhe do e keni me te lehte t’i shprehni ato qe ndjeni. Te dy do tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshëm me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do ndiejnë aspak vetminë sepse do takohen me disa miq te vjetër. Financat do fillojnë pak nga pak te përmirësohen. Nëse vazhdoni te tregoheni te matur do pasuroheni shpejt.
~Binjaket~

Ne jetën tuaj ne çift do korrni ato qe deri me sot keni mbjelle. Ju e dini me mire sesi ka qene sjellja e kohëve te fundit përkundrejt partnerit. Beqaret do jene shume te vendosur për ta bere për vete personin qe duan dhe me shume gjasa do ia arrijnë qëllimit. Ne planin financiar me shume durim dhe diplomaci do i zgjidhni problemet qe iu kishin dale para.

~Gaforrja~

Ata qe janë ne një lidhje do jene mjaft nostalgjike për ato qe kane kaluar dhe nuk do e shfrytëzojnë si duhet kohen kur te kenë partnerin pranë. Për beqaret Urani do ofroje mundësi pa fund për takime interesante. Shfrytëzojini sa te mundeni. Financat do jene delikate prandaj duhen shmangur sa me shume investimet apo transaksionet.
~Luani~

Beni kujdes me skenat e xhelozisë gjate kësaj dite sepse po e tepruat do keni probleme shume te mëdha. Mos kërkoni qe partneri te qëndrojë vetëm me ju dhe mos ketë as miq apo mikesha. Për beqaret duket se gjerat do shkojnë me mire. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shmangni edhe dhëniet e huave.
~Virgjeresha~

Dite e mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e keni menduar sepse ne fakt jeni kokëfortë dhe nuk toleroni aspak. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë shume personave qe do kenë afër dhe qe do i propozojnë. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me mire se kohet e fundit.
~Peshorja~

Do keni me shume nevoje se kurrë për qëndrueshmëri dhe harmoni ne jetën tuaj sentimentale. flisni me partnerin dhe mendoni te përgatisni diçka ndryshe. Beqaret do jene paksa mendjemëdhenj dhe do përzgjedhin shume. Nëse doni te zgjidhni problemet qe keni pasur me financat duhet te merrni disa masa drastike. Ulni menjëherë shpenzimet e tejskajshme.
~Akrepi~

Jeta juaj ne çift do jete përgjithësisht e mbrojtur gjate kësaj dite. Mund te debatoni shume pak, por pa arritur ne zënka te forta do sqaroni gjithçka. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri prej personave nuk do ua mbushe mendjen. Njihuni njëherë sepse mund te zbuloni cilësi te vyera tek ta. Financat do jene me te mire, kështu qe mund te bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
~Shigjetari~

Klima ne jetën tuaj sentimentale do ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Partneri do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret do e kenë mendjen vetëm për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa kaq. Sektori i financave do filloje te përmirësohet dalëngadalë. Shume shpejt do i merrni frytet e maturisë dhe kujdesit te treguar.

~Bricjapi~

Do e joshni dhe do josheni mjaft nga partneri juaj gjate kësaj dite. Momentet qe do kaloni se bashku do jene te mrekullueshme dhe mjaft emocionuese. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim, por serish nuk kane për ta gjetur personin e duhur. financat nuk do jene problematike, por po shpenzuat pa u matur do jeni shume vështirësi me vone.
~Ujori~

Do jeni te gatshëm te toleroni madje te bëni edhe ndonjë sakrifice gjate kësaj dite për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Gjithë përpjekja do iu shpërblehet shume shpejt. Beqaret duhet te largojnë turpin nëse duan te gjejnë dike. financat nuk do kenë asnjë vështirësi kështu qe mund te investoni diku ku mund te merrni me shume përfitime.
~Peshqit~

Pasioni do jete i zjarrte gjate kësaj dite dhe emocionet e kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. As vete nuk e kishit menduar se mund te ndiheshit ndonjëherë kaq mire. Beqaret do kenë takime me vlere me persona qe mund t’iu sigurojnë një te ardhme te ndritur. Ne planin financiar do kryeni disa transaksione me rendësi dhe do ndiheni me te qete se me pare.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 22 Jul 2013 - 20:33

Horoskopi ditor, 23 korrik 2013 

Dashi 

Jeta sentimentale e çifteve do jete shume e qete sot. Do flisni hapur me njeri-tjetrin dhe do bini ne mirëkuptim për gjithçka. Do jeni me te qarte edhe për vendimet qe do iu duhet te merrni. Për beqaret do jete Venusi planeti me i favorshëm dhe qe do i nxite te joshin pa fund. Ne planin financiar tregohuni me te kujdesshëm dhe menaxhojini me maturi ato te ardhura qe keni.
Demi 

Dite paksa e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni shpesh me partnerin dhe nuk do hapni rruge aspak. Beqaret do njihen me persona shume interesante dhe me shume gjasa do fillojnë një histori te bukur dashurie. Financat do jene me te mira sesa mendoheshin dhe do i zgjidhni edhe problemet qe keni pasur para disa kohesh.
Binjaket

Do jeni shume xheloze sot për ata qe keni ne krah dhe marrëdhënia midis jush do jete goxha e tensionuar. Kujdes mos e prekni atë ne thembrën e Akilit sepse do keni probleme te mëdha. Beqaret nuk do jene ende gati te fillojnë një histori dashurie. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do filloje te përmirësohet ndjeshëm.


Gaforrja

Marrëdhënia ne çift nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite dhe here pas here mund te keni mosmarrëveshje me njeri-tjetrin. Mundohuni te mos abuzoni me durimin e partnerit sepse gjerat mund te marrin tatëpjetën. Beqaret ka shume gjasa te rifillojnë te pëlqejnë një person qe kane pasur ne kreh kohe me pare. Financat do jene delikate, prandaj kujdes me shpenzimet.
Luani

Jeta juaj sentimentale do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do kaloni momente pasionante me partnerin dhe here pas here do iu duket vetja sikur jeni ne një ëndërr. Edhe beqaret do jene me fat dhe do mund ta bëjnë për vete atë qe do pëlqejnë. Ne planin financiar duhet te reflektoni shume here para se te bëni një investim te madh.
Virgjeresha

Për pjesën me te madhe te të dashuruarve dita do jete shume e qete dhe pa probleme. Ai qe keni ne krah do i kuptoje te gjitha prioritetet tuaja dhe do iu mbështetëse ne çdo moment. Beqaret nuk duhet te mendojnë për aventura, por te presin edhe pak për te nisur një histori serioze. Ne planin financiar do bëni një riorganizim te situatës dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli.
Peshorja

Do ia shprehni partnerit tuaja si gëzimin ashtu edhe mërzitjen dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush. Edhe ata qe kane pasur probleme do i sqarojnë. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe serish nuk do e gjejnë personin qe kane kërkuar. Financat do jene goxha me te mira sesa kohet e fundit dhe do mund te shpenzoni pak me tepër sesa zakonisht.
Akrepi

Do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush. Do i harroni mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Beqaret do jene te privilegjuarit e kësaj dite dhe do përjetojnë emocione pa fund. Ne planin financiar nuk duhet te bëni shpenzime marramendëse sepse do përballeni me vështirësi te mëdha me pas.
Shigjetari

Do diskutoni hapur për gjithçka me partnerin dhe marrëdhënia mes jush do jete akoma me e ngrohte. Disa mund te mendojnë te krijojnë se shpejti një familje. Beqaret do kenë disa takime interesante, por nuk do dine ke te zgjedhin. Reflektoni sa kohe qe te doni. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje për mrekulli. Do kryeni disa shpenzime dhe situata serish do jete e qëndrueshme.


Bricjapi

Ndikimi i yjeve ne planin sentimental do jete shume i madh gjate kësaj dite. Ata do iu shtyjnë te tregoheni me te hapur dhe te mos keni komplekse. Beqaret do jene te gatshëm te bëjnë edhe sakrifica vetëm për te gjetur personin e duhur. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Mund te shpenzoni edhe pak me tepër dhe situata do jete përsëri e qëndrueshme.
Ujori

Çdo dëshirë qe te keni gjate kësaj dite duhet t’ia shprehni atij qe keni ne krah. Vetëm ne këtë mënyrë ai mund t’iu kuptoje dhe mund t’iu beje te ndiheni sa me mire. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm një person. Ne planin financiar mund te përballeni me surpriza te këqija nëse nuk tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet.
Peshqit

Dite harmonike dhe e mbushur me surpriza te këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni aspak kohe te mërziteni sepse partneri do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kenë mundësi te takojnë personin e tyre te ëndrrave. Për financat dita do jete e paqëndrueshme. Mos prisni qe gjendja te stabilizohet nëse nuk merrni sa me shpejt masa strikte.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 23 Jul 2013 - 20:21

Horoskopi ditor, 24 korrik 2013 

Dashi 

Te gjithë ata qe kane kaluar një periudhe te vështirë ne jetën sentimentale qe sot do jene me optimiste mbi te ardhmen. Toleranca dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret edhe pse do kenë mundësi te shumta për takime nuk do duan ta sakrifikojnë lirinë e tyre. Ne planin financiar do mendoheni mire para se te hidhni çdo lloj hapi dhe nuk do keni probleme.
Demi 

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e mbrojtur gjate kësaj dite. Do bashkëpunoni fort me atë qe keni ne krah dhe çdo gjë di shkoje sipas parashikimeve. Beqaret duhet ta lënë veten te udhëhiqen nga ndjenjat dhe do e shohin qe do ndihen me te plotësuar. Ne planin financiar nuk duhet ta teproni me shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme.
Binjaket

Ata qe janë ne një lidhje do jene me te përkushtuar ndaj personit qe kane ne krah dhe do ia plotësojnë atij te gjitha dëshirat. Marrëdhënia mes jush do jete edhe me e ngrohte. Beqaret do kenë një nga takimet me te bukura te jetës se tyre dhe çdo gjë do ndryshoje rrjedhën. Ne planin financiar do filloni operacione te rëndësishme ne mënyrë qe ta stabilizoni situatën sa me shpejt.


Gaforrja

Ka shume gjasa qe personat qe janë ne çift te arrijnë qiellin e shtate gjate kësaj dite. Surprizat e partnerit do jene te shumta dhe emocionet gjithashtu do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do jene te shoqërueshëm dhe mjaft te sjellshëm me te gjithë. Kjo do tërheqë vëmendjen e disa personave interesante. Financat do jene goxha te qëndrueshme.
Luani

Sektori i dashurisë do jete përgjithësisht i qëndrueshëm gjate kësaj dite. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do e zgjidhni ne moment çdo problem qe t’iu dale. Për ata qe janë vetëm priten takime, por do varet nga ata nëse do fillojnë apo jo një lidhje. Financat do jene me te mira sesa mendoheshin prandaj mund te kryeni edhe ndonjë transaksion me tepër.
Virgjeresha

Do jeni mjaft sensuale dhe sharmante gjate kësaj dite. Partneri do ndihet me fat qe iu ka juve ne krah dhe do mundohet t’ua plotësojë te gjitha dëshirat e zjarrta. Beqaret do gjenden përballë disa zgjedhjeve te vështira dhe do iu duhet kohe për te vendosur. Ne planin financiar nuk do i shmangni dot problemet qe do iu dalin, por mundohuni te paktën te ruani qetësinë.
Peshorja

Jeta sentimentale e çifteve do jete e mbushur me momente te zjarrta dhe mjaft interesante sot. Do flisni për gjithçka me partnerin dhe nuk do i mbani asnjë te fshehte. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen nëse nuk e gjejnë personin ideal sepse çdo gjë ndodh për një arsye. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme te cilat shume shpejt do e përmirësojnë situatën.
Akrepi

Duhet te bëni ende shume përpjekje gjate kësaj dite për te vendosur qëndrueshmërinë ne jetën tuaj sentimentale. Mos e kritikoni ne çdo moment partnerin dhe mos i vini ne pah pikat e dobëte. Beqaret do argëtohen mjaft me miqtë e tyre te ngushte dhe nuk do mendojnë aspak për dashurinë. Financat nuk do jene shume te mbrojtura kështu qe kujdes me shpenzimet.
Shigjetari

Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do i mbani me asnjë inat personin qe keni ne krah dhe do jeni me optimiste për te ardhmen. Beqaret nuk duhet te luajnë shume me zjarrin sepse do digjen keq. Financat do ndikohen pozitivisht nga Saturni. Mos hezitoni te hiqni ndonjë para mënjanë tani qe do iu jepet kjo mundësi e mire.


Bricjapi

Mjedisi yjor do favorizoje një klime te ngrohte dhe te këndshme për ata qe janë ne një lidhje. Do bashkëpunoni gjithë kohës me atë qe keni ne krah. As beqaret nuk do kenë komplekse dhe do përfitojnë nga çdo ftese qe do iu behet për te dale. Ne planin financiar duhet te tregoheni paksa me te organizuar qe te mos keni probleme serioze. Ju mund t’ia dilni mbanë.
Ujori

Ka shume gjasa te kaloni një krize te rende ne jetën tuaj ne çift sot dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Nëse vazhdoni te mos e toleroni aspak partnerin tuaj do përballeni me probleme serioze. Beqaret edhe do kërkojnë kudo personin ideal nuk kane për ta arritur. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire, prandaj matuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi.
Peshqit

Dite e turbullt dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kokëfortësia dhe inati qe do keni mund t’iu çojnë edhe ne probleme mjaft serioze. Beqaret do kenë takime interesante, por nuk do jene gati t’iu japin një përgjigje personave qe do iu propozojnë. Financat fatmirësisht nuk do jene problematike dhe ne këtë sektor do ndiheni me te qete.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Sun 28 Jul 2013 - 20:12

Horoskopi ditor, 29 korrik 2013 


Dashi 

Do keni vështirësi dhe probleme gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Si ju ashtu edhe partneri do kërkoni qe gjerat te bëhen sipas mënyrës suaj dhe nuk do bini dakord për asgjë. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Financat mund te kenë ndonjë përmirësim te vogël, megjithatë ende nuk është koha për te bere investime te mëdha.
Demi 

Nëse jeni ne një lidhje do bënit mire te hiqnit disa nga zakonet tuaja te vjetra dhe te mendoni te provoni eksperienca te reja me partnerin. Do iu duket sikur keni rilindur. Beqaret do jene te pakontrollueshëm dhe do bëjnë gjithçka si ta mendojnë për momentin. Ne planin financiar do keni një përmirësim te ndjeshëm te situatës dhe do ndiheni me te qete.
Binjaket

Do iu ndryshoje shpesh humori gjate kësaj dite dhe mund te keni mosmarrëveshje te shumta me partnerin. Me mire qëndroni pak larg sesa ta acaroni edhe me tepër situatën. As për beqaret nuk është dita e duhur për te filluar histori dashurie. Prisni edhe pak kohe. Me shpenzimet duhet te tregoheni ende te matur. Po e kaluat limitin do keni probleme serioze.
Gaforrja

Ka shume gjasa qe rutina ta pushtoje jetën tuaj sentimentale sot. Secili prej jush do beje ato qe bën çdo dite dhe nuk do përjetoni asnjë emocion te veçante. Beqaret do njihen me disa persona, por nuk duhet te nxitohen te krijojnë menjëherë një lidhje. Njihuni me mire me ta. Ne planin financiar do keni me shume fat sesa e kishit menduar. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.


Luani

Ata qe janë ne një lidhje duhet t’i kushtoje me shume rëndësi dhe vëmendje personit qe kane ne krahë. Dite me shume fat kjo e sotmja për ata qe janë beqare. Mundësitë për te njohur persona interesante do jene te mrekullueshme kështu qe bëjini sytë katër dhe zgjidhni personin me te përshtatshëm. Financat do vijnë duke u përmirësuar.
Virgjeresha

Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse doni qe atmosfera ne çift te ngrohet me shume. Mos kini as frike te filloni një lidhje me serioze. Beqaret do jene shume te pavendosur edhe pse do kenë njohje te reja me shumice. Ne planin financiar do kryeni transaksione shume te rëndësishme sepse situata do jete goxha e qëndrueshme.
Peshorja

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën sentimentale te çifteve, sot do filloni t’i mendoni më me qartësi gjerat dhe situata do përmirësohet ndjeshëm. Beqaret do jene ne humor shume te mire dhe nuk do e humbin asnjë mundësi qe do iu jepet për te dale neper takime. Financat do jene gjate gjithë kohës te mbrojtura. Mund te shpenzoni edhe pak me tepër për ndonjë gjë te nevojshme.
Akrepi

Jeta ne çift do jete gjithë kohës e mbrojtur sot. Askush dhe asgjë nuk mund ta prishe harmoninë qe mbizotëron ndërmjet jush. Përgatituni edhe për ndonjë surprize drithëruese ne mbrëmje. Beqaret do kenë vetëm dëshira për aventura kalimtare asgjë me tepër sesa aq. Mundësitë nuk do mungojnë. Me financat jo çdo gjë do shkoje ashtu si duhet. Kujdes!
Shigjetari

Gjithçka do ece me se miri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe me një vështrim te vetëm me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël. Beqaret do pëlqejnë jashtë mase një person për te cilin para disa vitesh e kane injoruar. Bota është me rrota! Saturni do ndikoje negativisht ne planin financiar dhe do keni disa probleme ne këtë sektor.
Bricjapi

Ka rrezik qe te keni probleme serioze gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Një gënjeshtër qe i keni thënë partnerit para disa kohesh do dale ne drite dhe ai do inatoset shume për këtë fakt. Beqaret pa pritur e pa kujtuar mund te fillojnë një histori dashurie te bukur e mjaft pasionante. Financat do jene te mira megjithatë shpenzimet duhet te vazhdoni t’i kryeni me kujdes.
Ujori

Do jeni shume euforike dhe te gëzuar gjate kësaj dite ne krahët e atij qe dashuroni. Ai do ua beje qejfin gjithë kohesh de do iu përgatisë surpriza te njëpasnjëshme. Beqaret do bëjnë për vete shume persona dhe ne fund do jene ata vete qe do bëjnë zgjedhjen me te mire. Ne planin financiar do iu duhet te bëni disa shpenzime te nevojshme dhe situata do jete e paqëndrueshme.
Peshqit

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift sot çdo gjë do marre një tjetër drejtim. Do tregoheni me te hapur me partnerin dhe do bëni zgjedhjen qe është me e mire për te dy. Beqaret do argëtohen pa fund nen praninë e miqtë dhe shoqërisë se tyre, por asnjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar situata do jete goxha e qëndrueshme.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Mon 29 Jul 2013 - 20:25

Horoskopi ditor, 30 korrik 2013 


Dashi 

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt ne jetën tuaj sentimentale sot dhe e ardhmja do varet vetëm nga sjellja juaj. Mundohuni te mos kritikoni gjithë kohës dhe te falni me tepër. Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk duhet te bëjnë plane shpejt e shpjet. Nëse doni qe financat mos jene problematike, nuk duhet te kryeni shpenzime te paarsyeshme.
Demi 

Konfigurimi i yjeve do jete mjaft pozitiv për ata qe janë ne një lidhje. Komunikimi nuk d shuhet për asnjë moment dhe çdo gjë do shkoje me se miri. Nëse ende jeni beqare, lërjani çdo gjë kohës dhe mos bëni sakrifica jashtë te zakonshmes sepse nuk ia vlen. Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni menjëherë sepse nuk do ia dilni. Ruani vetëm qëndrueshmërinë.
Binjaket

Jeta juaj sentimentale nuk do jete shume e qete gjate kësaj dite. Do kërkoni shume me shume nga sa iu jep partneri dhe kjo mund te nxite debate te forta me njeri-tjetrin. Kujdes! Beqaret me shume gjase do e gjejnë atë qe kane ëndërruar prej kohesh dhe do ndihen te plotësuar. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te organizuar dhe te reflektoni për te ardhmen.
Gaforrja

Do ndiheni me te lumtur se kurrë gjate kësaj dite ne krahët e partnerit tuaj te dashur. Venusi do krijoje çdo mundësi qe ju te kaloni me tepër kohe me te dhe t’i shprehni pa pushim ndjenjat. Beqaret nuk do e kenë mendjen tek dashuria, por një takim mbresëlënës do i nxite te mendojnë me shume për këtë sektor. Për financat mos u shqetësoni sepse ato do jene te qëndrueshme.


Luani

Kujdes me agresivitetin e tepruar gjate kësaj dite sepse mund ta acaroni partnerin e te keni debate te forta me te. maturia duhet te mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret nuk duhet t’i besojnë shume instinktit te pare sepse do zhgënjehen shume shpejt. Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni shpejt sepse duke nxituat mund te bëni gabime te pafalshme.
Virgjeresha

Do i bëni me shume komplimente personit qe keni ne krah sot dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush. Edhe ata qe kane kaluar dite te vështira do e përmirësojnë situatën. Beqaret do jene me te çliruar nga emocionet dhe do ia shprehin pëlqimin një personi qe pëlqejnë. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë duhen shmangur shpenzimet e tejskajshme.
Peshorja

Do tregoheni shume te kuptueshëm me partnerin tuaj sot dhe do e lini atë te shprehet me lirisht se me pare. Disa do mendojnë edhe për një angazhim me serioz. Beqaret duhet t’ia lënë gjithçka kohës dhe te mos kërkojnë te bëjnë asgjë me zor. Ne planin financiar do keni me shume fat se kurrë dhe do arrini te hiqni disa para mënjanë. Shume shpejt do keni përmirësime te ndjeshme.
Akrepi

Pas një periudhe jo shume te mire për jetën ne çift, sot gjerat do fillojnë te rregullohen. Do jeni me optimiste për te ardhmen dhe do toleroni me shume. Beqaret do jene me humor te more dhe do bëjnë për vete shume persona. Do e keni ju te drejtën e zgjedhjes me pas. Ne planin financiar do i arrini objektivat qe i kishit vene vetes. Situata nuk do jete problematike.
Shigjetari

Edhe pse keni një lidhje prej shume kohesh do ndiheni te vetmuar gjate kësaj dite. Flisni me partnerin për këtë dhe shpjegojini gjithçka qe ndjeni. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen edhe nëse nuk e gjejnë personin e ëndrrave sepse brenda pak ditëve gjithçka do ndryshoje. Ne planin financiar do bëni çmos për ta përmirësuar situatën dhe do jeni me te qete.
Bricjapi

Joshje, pasion dhe emocione pa fund gjate kësaj dite. Do kaloni momente te paharrueshme me atë qe keni ne krah dhe do kërkoni qe dita te mos mbaroje. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat apo propozimet qe do iu bëjnë. Ne pune duhet te shmangni shpenzimet e mëdha, por gjithashtu edhe lojërat e fatit. Do humbni me shume sesa mendonit se do fitonit.
Ujori

Do jeni te vendosur te merrni ne dore fatin e jetës suaj sentimentale sot dhe do arrini te vini nen kontroll gjithçka. Do e afroni me tepër pas vetes partnerin dhe gjerat do shkojnë me mire se kohet e fundit. Beqaret do kenë mundësi te njihen me persona serioze, te dashur dhe me para. Nëse nuk tregoheni te arsyeshëm me shpenzimet do keni probleme te mëdha financiare.
Peshqit

Si ju ashtu edhe partneri juaj do keni te njëjtat synime për te ardhmen dhe do ecni ne te njëjtin drejtim. Marrëdhënia mes jush do jete me e qëndrueshme se me pare. Beqaret do kenë takime impresionuese te cilat do i lënë me goje hapur. Shfrytëzojini! Ne planin financiar duhet te bëni kujdes me shpenzimet apo dhëniet e huave. Tregohuni me largpamës.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 30 Jul 2013 - 21:51

Horoskopi ditor, 31 korrik 2013 


Dashi 

Mos i mbani inat partnerit nëse debatoni me te sepse çdo gjë qe do ua thotë do ua thotë për te mirën tuaj. Mundohuni nga ana tjetër te tregoheni me te hapur dhe me tolerante. Beqaret do jeni shume indiferente ndaj personave qe do takojnë dhe kjo do largoje mundësitë për te krijuar një lidhje. Financat duhen pasur me ne qendër te vëmendjes sepse po e tepruat me shpenzimet do keni probleme.
Demi 

Merkuri do kujdeset sot për jetën sentimentale te çifteve. Komunikimi ndërmjet jush do jete edhe me i forte dhe çdo gjë do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret nuk duhet te ecin me sy mbyllur drejt një personi qe sapo e kane njohur sepse shume shpejt do pendohen. Financat do jene gjate gjithë kohës te ekuilibruara kështu qe mos u shqetësoni aspak.
Binjaket

Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës jetën tuaj ne çift sot. Dita do jete e mbushur me emocione dhe do dëshironi qe ajo te mos ketë fund. Beqaret do ndërmarrin iniciativa dhe do dalin neper takime. Edhe me miqtë po te dilni do takoni persona interesante. Ne planin financiar do jene te favorizuara edhe transaksionet. Situata do jete goxha e mire.
Gaforrja

Dëgjojeni me shume tjetrin sot nëse nuk doni te keni mosmarrëveshje me vone. Ne një lidhje jeni dy, kështu qe mos veproni ne asnjë moment sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë takime pa asnjë te ardhme dhe serish do ngelen vetëm. Ekuilibri financiar do jete i garantuar. Te paktën ne këtë plan do jeni te qete dhe do shpenzoni pa frike për ato qe iu duhen.


Luani

Mos i mbyllni sytë sot dhe mos e toleroni partnerin me shume sesa duhet. Mos duroni hakërrimet e tij apo zërin e larte vetëm sepse nuk është ne qejf. Çdo gjë e ka një kufi dhe këtë duhet t’ia thoni atij. Beqaret nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por një takim interesant do i beje te ndryshojnë mendim. Ne planin financiar do keni fat me shumice.
Virgjeresha

Te dashuruarit do përgatisin surpriza për njeri-tjetrin dhe do përjetojnë emocione pa fund. Format e te shprehurit te ndjenjave do jene nga me te shumtat. Ka shume mundësi qe ata qe janë ende vetëm te takojnë një person nga elita e shoqërisë i cili do ua ndryshoje përgjithmonë jetën. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje ashtu si e kishit menduar.
Peshorja

Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj sot dhe nuk do i mbani atij asnjë te fshehte. Çdo gjë do shkoje mire mes jush kështu qe nuk do keni për çfarë te shqetësoheni. Beqaret do takojnë shume persona. Bëjini sa me shume pyetje dhe njihini me mire ata para se te hidhni çdo lloj hapi. Ne planin financiar do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat dhe situata do jete e mire.
Akrepi

Edhe nëse jeni te ngarkuar me pune apo keni lënë ndonjë angazhim me miqtë, nuk duhet t’ia prishni qejfin partnerit dhe ta lini atë vetëm ne momentin qe ua ka me shume nevojën. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë mjaft një shok fëmijërie. Ne fakt edhe ai ka njëfarë simpatie për ju. Financat do jete te stabilizuara megjithatë tregohuni ende pak strikte me shpenzimet.
Shigjetari

Dite tërësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje me se miri dhe do ndiheni mire ne krahët e partnerit tuaj. Beqaret me shume gjasa do kenë dashuri me shikim te pare kështu qe duhet t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment. Ne planin financiar shmangni me çdo kusht shpenzimet marramendëse edhe sikur te jene për objekte te nevojshme.
Bricjapi

Jeta ne çift do shkoje mire sot, por duhet t’iu kushtoni edhe pak vëmendje familjareve dhe miqve tuaj te ngushte. I keni lënë paska pas dore dhe ata janë mërzitur për këtë fakt. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak durim nëse duan te gjejnë personin qe iu përshtatet me tepër. Financat nuk do jene problematike megjithatë kini parasysh qe shpenzimet duhen kryer me kujdes.
Ujori

Ata qe janë një lidhje do kenë një rizgjim te pasionit gjate kësaj dite. Do kaloni momente edhe me entuziazmues se me pare. Nëse ende nuk e keni gjetur shpirtin tuaj binjak, sot mundësitë për ta arritur këtë janë te shumta. Shikoni ne çdo vend qe do shkoni. Ne planin financiar do e dini mire çfarë hapash te hidhni për ta përmirësuar situatën.
Peshqit

Duhet te reflektoni me kujdes sot për te ardhmen e jetën tuaj ne çift dhe te merrni vendimet e duhura. Nëse keni kohe qe keni pasur probleme me partnerin me mire te qëndroni pak larg qe ta kuptoni sa ndjeni për njeri-tjetrin. Beqaret serish do ngelen vetëm edhe pse takimet nuk do mungojnë. Financat do jene te mira, megjithatë para se te blini diçka pyesni ne disa vende për ta marre sa me lire.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga An0nim Tue 30 Jul 2013 - 21:52

Horoskopi ditor, 31 korrik 2013 


Dashi 

Mos i mbani inat partnerit nëse debatoni me te sepse çdo gjë qe do ua thotë do ua thotë për te mirën tuaj. Mundohuni nga ana tjetër te tregoheni me te hapur dhe me tolerante. Beqaret do jeni shume indiferente ndaj personave qe do takojnë dhe kjo do largoje mundësitë për te krijuar një lidhje. Financat duhen pasur me ne qendër te vëmendjes sepse po e tepruat me shpenzimet do keni probleme.
Demi 

Merkuri do kujdeset sot për jetën sentimentale te çifteve. Komunikimi ndërmjet jush do jete edhe me i forte dhe çdo gjë do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret nuk duhet te ecin me sy mbyllur drejt një personi qe sapo e kane njohur sepse shume shpejt do pendohen. Financat do jene gjate gjithë kohës te ekuilibruara kështu qe mos u shqetësoni aspak.
Binjaket

Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës jetën tuaj ne çift sot. Dita do jete e mbushur me emocione dhe do dëshironi qe ajo te mos ketë fund. Beqaret do ndërmarrin iniciativa dhe do dalin neper takime. Edhe me miqtë po te dilni do takoni persona interesante. Ne planin financiar do jene te favorizuara edhe transaksionet. Situata do jete goxha e mire.
Gaforrja

Dëgjojeni me shume tjetrin sot nëse nuk doni te keni mosmarrëveshje me vone. Ne një lidhje jeni dy, kështu qe mos veproni ne asnjë moment sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë takime pa asnjë te ardhme dhe serish do ngelen vetëm. Ekuilibri financiar do jete i garantuar. Te paktën ne këtë plan do jeni te qete dhe do shpenzoni pa frike për ato qe iu duhen.


Luani

Mos i mbyllni sytë sot dhe mos e toleroni partnerin me shume sesa duhet. Mos duroni hakërrimet e tij apo zërin e larte vetëm sepse nuk është ne qejf. Çdo gjë e ka një kufi dhe këtë duhet t’ia thoni atij. Beqaret nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por një takim interesant do i beje te ndryshojnë mendim. Ne planin financiar do keni fat me shumice.
Virgjeresha

Te dashuruarit do përgatisin surpriza për njeri-tjetrin dhe do përjetojnë emocione pa fund. Format e te shprehurit te ndjenjave do jene nga me te shumtat. Ka shume mundësi qe ata qe janë ende vetëm te takojnë një person nga elita e shoqërisë i cili do ua ndryshoje përgjithmonë jetën. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje ashtu si e kishit menduar.
Peshorja

Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj sot dhe nuk do i mbani atij asnjë te fshehte. Çdo gjë do shkoje mire mes jush kështu qe nuk do keni për çfarë te shqetësoheni. Beqaret do takojnë shume persona. Bëjini sa me shume pyetje dhe njihini me mire ata para se te hidhni çdo lloj hapi. Ne planin financiar do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat dhe situata do jete e mire.
Akrepi

Edhe nëse jeni te ngarkuar me pune apo keni lënë ndonjë angazhim me miqtë, nuk duhet t’ia prishni qejfin partnerit dhe ta lini atë vetëm ne momentin qe ua ka me shume nevojën. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë mjaft një shok fëmijërie. Ne fakt edhe ai ka njëfarë simpatie për ju. Financat do jete te stabilizuara megjithatë tregohuni ende pak strikte me shpenzimet.
Shigjetari

Dite tërësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje me se miri dhe do ndiheni mire ne krahët e partnerit tuaj. Beqaret me shume gjasa do kenë dashuri me shikim te pare kështu qe duhet t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment. Ne planin financiar shmangni me çdo kusht shpenzimet marramendëse edhe sikur te jene për objekte te nevojshme.
Bricjapi

Jeta ne çift do shkoje mire sot, por duhet t’iu kushtoni edhe pak vëmendje familjareve dhe miqve tuaj te ngushte. I keni lënë paska pas dore dhe ata janë mërzitur për këtë fakt. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak durim nëse duan te gjejnë personin qe iu përshtatet me tepër. Financat nuk do jene problematike megjithatë kini parasysh qe shpenzimet duhen kryer me kujdes.
Ujori

Ata qe janë një lidhje do kenë një rizgjim te pasionit gjate kësaj dite. Do kaloni momente edhe me entuziazmues se me pare. Nëse ende nuk e keni gjetur shpirtin tuaj binjak, sot mundësitë për ta arritur këtë janë te shumta. Shikoni ne çdo vend qe do shkoni. Ne planin financiar do e dini mire çfarë hapash te hidhni për ta përmirësuar situatën.
Peshqit

Duhet te reflektoni me kujdes sot për te ardhmen e jetën tuaj ne çift dhe te merrni vendimet e duhura. Nëse keni kohe qe keni pasur probleme me partnerin me mire te qëndroni pak larg qe ta kuptoni sa ndjeni për njeri-tjetrin. Beqaret serish do ngelen vetëm edhe pse takimet nuk do mungojnë. Financat do jene te mira, megjithatë para se te blini diçka pyesni ne disa vende për ta marre sa me lire.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 7:07

Horoskopi ditor, 30 maj 2014

Horoskopi ditor, ketu! DashiDashi

Venusi do krijoje mundësinë qe ju te kaloni një dite fantastike pranë atij qe dashuroni. Emocionet do jene te papërshkrueshme. Beqaret do ndihen shume mire me lirinë qe kane, por kur një person interesant t’i joshe, nuk do mund ta përballojnë dot. Financat do i menaxhoni me më shume maturi dhe kujdes, prandaj edhe gjendja nuk do jete e keqe.
Demi

Do jeni me shprehet dhe me pasionante sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka do shkoje me se miri mes jush dhe partnerit. Do i harroni te gjitha problemet qe keni pasur ne te shkuarën dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret do kenë një dite romaneske dhe plot surpriza. Ne planin financiar duhet pasur shume kujdes. Yjet ne fakt do ju nxitin te shpenzoni pa mase.
Binjaket

Saturni do luaje një rol shume te rëndësishëm sot ne jetën ne çift. Ky planet do e thelloje edhe me shume lidhjen qe keni krijuar. Do e keni me te lehte te shpreheni dhe te dashuroheni si e ndjeni. Beqaret nuk do e gjejnë as sot personin ideal, por nuk duhet te mërziten sepse kjo do ndodhe me shpejt sesa mendojnë. Financat do jene shume te mira
. Horoskopi ditor, ketu! GaforrjaGaforrja

Do jeni me te drejtpërdrejtë sot ndaj atij qe keni ne krah dhe ne këtë mënyrë do mund te sqaroni disa mosmarrëveshje te se kaluarës. Nga ana tjetër duhet te largoni rutinën dhe te provoni eksperienca te reja. Beqaret do marrin shume propozime, por duhet te mendohen mire para se te pranojnë ndonjë. Me financat tregohuni gjithë kohës vigjilente.
Horoskopi ditor, ketu! LuaniLuani

Kjo do jete një dite e veçante për çiftet sepse pikërisht sot do merren vendime te rëndësishme te cilat mund te ndryshojnë edhe te ardhmen. Beqaret do fillojnë ta pëlqejnë jashtë mase një mik i cili i ka kuptuar ne momentet me te vështira. Ne planin financiar do jeni me fat dhe do arrini ta stabilizoni shume shpejt situatën. Do mund te hiqni edhe disa para mënjanë.

Horoskopi ditor, ketu! VirgjereshaVirgjeresha

Do ju jepen mundësi pa fund për aventura kalimtare sot, por nëse nuk doni ta humbni përgjithmonë partnerin, as qe duhet t’iu shkoje neper mend t’i provoni ato. Beqaret nga ana tjetër duhet te përfitojnë sa me shume dhe duhet te hidhen ne sulm. Me financat duhet te vazhdoni ende te tregoheni vigjilente qe te mos keni vështirësi.
Horoskopi ditor, ketu! PeshorjaPeshorja
Dite shume e paqëndrueshme pritet te jete kjo e sotmja për ta qe janë ne një lidhje. Nuk do kuptoheni aspak me personin qe keni ne krah dhe kjo do sjelle debatet te njëpasnjëshme. Edhe beqaret do jene te paqarte për atë qe duan te bëjnë prandaj nuk do përfitojnë sa duhet nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do keni goxha përmirësime nëse nuk kryeni shpenzime ekstravagante.
Horoskopi ditor, ketu! AkrepiAkrepi

Te dashuruarit do kenë një dite normale, pa debate, por edhe pa pasion te zjarrte. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa u shqetësuar aspak për te nesërmen. Do joshni cilindo qe do shihni sot ju beqare dhe mundësitë për te filluar një lidhje te qëndrueshme do jene me te mëdha. Gjendja financiare do jete e mire. Mundohuni te hiqni disa para mënjanë për rastet e papritura.

Horoskopi ditor, ketu! ShigjetariShigjetari

Pas një periudhe te mbushur me zënka, me ne fund do pajtoheni e mate qe keni ne krah. Do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe te dy do dini te kërkoni falje. beqaret do fillojnë aventura kalimtare, por qe do i bëjnë te ndihen mire për disa kohe. Financat nuk do jene shume te mira, megjithatë fale ndihmës se disa miqve nuk do keni probleme serioze.
Horoskopi ditor, ketu! BricjapiBricjapi

Nëse jeni ne një lidhje duhet te bëni kujdes me debatet dhe mosmarrëveshjet qe do keni. Partneri do jene ne humor shume te keq dhe po u kalua caku do marre masa ekstreme. Beqaret duhet te tregohen sa me te hapur dhe te peritone nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar duhet te tregoheni largpamës dhe te mendoni edhe për te nesërmen
Ujori

Ju dhe partneri do krijoni një lidhje te qëndrueshme dhe mjaft te forte gjate kësaj dite. Gjerat do ecin edhe me mire sesa mendonit. Beqaret do fillojnë te njihen seriozisht me dike te cilin kane pak kohe qe e kane njohur. Financat nuk do jene te këqija, por dhe jo aq te mira sa për te kryer shpenzime kuturi. pak maturi do ju ndihmonte te ruani qëndrueshmërinë.
Horoskopi ditor, ketu! PeshqitPeshqit

Te gjithë planetët do bëhen bashke sot dhe do ua bëjnë jetën tuaj ne çift sa me te bukur. Do e zgjedhoni ne shume kohe foljet “Dashuroj”. Beqaret do kenë flirtime pa fund, por ende nuk pritet te ndodhin lidhje te qëndrueshme. Me financat do merreni me shume se kurdoherë tjetër. Gjendja do vije duke u përmirësuar, prandaj mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me shume.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Feb 2016 - 2:08

Horoskopi mujor për muajin SHKURT 2016
DASHI21. mars – 20. prill
Këtë muaj do kaloni me tepër kohe me njerëzit tuaj te dashur dhe kjo gjë do ua heqë disi mendjen nga problemet e se përditshmes. Çiftet do jene ata qe do kalojnë edhe momente delikate dhe te turbullta sidomos dy javët e para. Mundohuni t’i shprehni hatermbetjet dhe jo t’i mbani përbrenda sepse do vuani. Beqaret ka mundësi t’iu përgjigjen pozitivisht ftesave te disa personave dhe do fillojnë një lidhje me shpejt nga sa mendonin. Shëndeti nuk do jete i keq, por as shume i mire. Here pas here do ndiheni pa fuqi dhe do doni vetëm te qëndroni shtrire. Financat nuk do jene te këqija, por ju do jeni edhe me kërkues dhe do ndërmerrni rreziqe për t’i shtuar te ardhurat. Ne pune gjerat do ju ecin mire deri ne datën 20. Pas kësaj data mendohuni disa here para se te veproni.
DEMI21. prill – 21. maj
Aktivitete te ndryshme do monopolizojnë vëmendjen tuaj gjate këtij muaji dhe ka mundësi te lini pas dore edhe gjera me rëndësi. Nëse jeni ne një lidhje mundohuni ta ndryshoni sa me pare rutinën qe ju ka bllokuar sepse situata sa do vije e do përkeqësohet. Beqaret do ndihen gati te bëjnë ndryshime dhe te përjetojnë emocione. Deri ne datën 17 do keni njohje pa fund, vetëm se nuk duhet te kërkoni gjera te ekzagjeruara. Gjendja shëndetësore here pas here do lere për te dëshiruar. Mos e lini stresin t’iu pushtoje sepse do përballeni me pasoja shume shpejt. Gjendja financiare do jete e qëndrueshme. Ne këtë sektor nuk do keni asnjë lloj problemi. Ne pune do keni nen kontroll gjithçka dhe gjithmonë do veproni me diplomaci. Para datën 21 mund t’iu behet edhe një propozim për ndryshim pozicioni.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Muaj përgjithësisht pozitiv do jete ky për te gjithë. Ne disa dite madje nuk do ndaleni se buzëqeshuri. Çiftet do kalojnë jave harmonike. Nuk do ketë aspak dyshime, xhelozi apo probleme te tjerat mes te dashuruarve. Javën e trete do kaloni me shume momente pasionante. Beqaret do i kenë te gjitha mjetet për te joshur personin qe pëlqejnë. Kujdes me ata qe e shohin veten si shume te bukur dhe krenohen për këtë gjë. Shëndeti ne disa dite mund te jete problematik, por gjithçka ka për t’u përmirësuar shpejt. Merrni kura me vitamina e proteina. Ne planin financiar gjerat kane për t’iu ecur mire fale zbatimit te këshillave qe ju kane dhënë specialistet. Do bëni edhe ndonjë investim te vogël. Ne pune gjithë muaji do jete pozitiv, por ne datën 23 përgatituni për shpërblime te majme.
GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Këtë muaj duhet te mundoheni t’i zgjidhni sa me shpejt problemet qe keni pasur pasi nëse i lini pas dore situata mund te ndërlikohet me shume. Mos kërkoni me ngulm gjera te gabuara sepse do vuani tej mase. Beqaret duhet te mendohen disa here para se te pranojnë propozimet qe do ju beje partneri i tyre pasi jo çdo gjë qe ai mendon se është mire mund te arrihet. Pas datës 6 dielli do ndriçoje me tepër. Beqaret edhe pse mund te ndihen mire me statusin qe kane nuk duhet t’i neglizhojnë ftesat qe do ju bëhen pasi asnjëherë nuk i dihet çfarë mund te ndodhe. Shëndetin duhet ta keni gjithë kohës ne vëmendje sepse do jete disi delikat. Për financat do mundoheni gjithë kohës dhe do arrini qe t’i përmirësoni. Ne pune do filloni projekte te reja te cilat do ju lodhin me tepër.
LUANI23. korrik – 22. gusht
Mundohuni te mos e acaroni shume partnerin gjate këtij muaji sepse po filluan problemet nuk kane për t’u zgjidhur lehtësisht. Me tepër kujdes duhet te bëni javët e para. Ata qe kenë pasur probleme serioze duhet te mendojnë me mire për një ndarje. Beqaret duhet te presin datën 24 për te filluar lidhjen e ëndrrave. Do ju duket kohe e gjate, por ne fakt ka për te ikur sa hap e mbyll sytë. Shëndeti mund te ketë disa tronditje te vogla për shkak te stresit. Do bëni mire te relaksoheni here pas here dhe te pini çaj. Financat do mbeten te kënaqshme për aq kohe sa ju te shpenzoni me kujdes. Po e tepruat do fillojnë edhe vështirësitë. Ne pune do punoni ne ekip dhe keni për te arritur rezultate me inkurajuese nga sa keni planifikuar. Miqtë e vjetër do jene ata qe do iu japin idetë me te vyera.
VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Muaj i ngrohte do jete ky për ata qe janë ne një lidhje. Do i përkushtoheni partnerit, por nuk do lini asnjëherë pas dore miqtë dhe familjaret. Pas datës 20 do ju duket sikur jeni ne muaj mjalti. Komunikimi i ngushte do jete ai qe do e mbaje gjithë kohës atmosferën te ngrohte. Beqaret mire është t’i bëjnë sytë katër para se te tentojnë te joshin dike pasi jo te gjithë janë ashtu si duken. Shmangni sa te mundni personat e mëdhenj ne moshe dhe qe kane pasur me pare lidhje afatgjata. Shëndeti do ketë shqetësime te vogla ne disa momente. Nuk do ndiheni shume te qete dhe do ju mungoje rezistenca. Ne planin financiar duhet ta dyfishoni maturinë pasi gabimi me i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjte. Ne pune do i merrni gjerat me qetësi dhe kjo do jete pika juaj me e forte. Do jeni edhe luftarake ne çdo moment.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Gjate këtij muaji duhet te reflektoni gjere e gjate ju te dashuruarit ne mënyrë qe te mos ju dalin te papritura. Mire do jete qe te mos e mbivlerësoni veten dhe te mos e neglizhoni shume partnerin. Nga java e dyte ka rrezik te ndizet tensioni. Beqaret nga ana tjetër do jene mjaft karizmatike dhe tërheqës. Do marrin ftesa nga me te ndryshmet, por duhet te bëjnë përzgjedhje. Shëndeti do lere për te dëshiruar. Shpesh do jeni pa energji dhe mezi do qëndroni ne këmbë. Ushqimi nuk duhet lënë asnjëherë pas dore. Ne planin financiar do jeni luftarake dhe do arrini ta stabilizoni situatën qe javën e pare. Do mësoni edhe nga gabimet e bëra. Ne pune duhet te ecni vetëm me plane ne mënyrë qe gjithçka te shkoje mire. Me te suksesshmit do jene personat e profesioneve te lira.


AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Ky muaj nuk do filloje mire për ju pasi do keni disa debate te forta me një te afërm. Zgjidheni sa me pare këtë çështje pasi do ju sjelle probleme ne çdo fushe. Ata qe janë ne një lidhje nuk duhet te tregohen kërkues me shume sesa duhet dhe nuk duhet te dalin nga realiteti. Po e bene këtë do kenë probleme dhe nuk kane për te qëndruar gjate bashke. Beqaret do vazhdojnë te jene vetëm deri javën e fundit te muajit. Rreth datës 22 ose 23 mund te ndodhe diçka e bukur. Bëjini sytë katër. Për shëndetin duhet te përkujdesjen me tepër ata qe mbajnë dieta. Mos e teproni me mos ngrënien dhe merrni sa te mundni vitamina. Financat nuk do i mbani dot te stabilizuara sado qe te mundoheni. Edhe ne pune vështirësitë do jene te njëpasnjëshme. Shpesh do e humbni durimin dhe do doni te hiqni dore nga gjithçka.SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Këtë muaj do jeni përgjithësisht me humor te mire dhe gati për te bere edhe ndonjë çmenduri te vogël. Te dashuruarit do marrin fryme lirisht dhe do ndihen te bekuar për partnerin qe kane ne krah. Ai do ua plotësojë dëshirat dhe do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret gjithashtu do kenë ndryshime pozitive. Duhet ta hapin zemrën sa me shume sepse do ju ndodhin gjera te jashtëzakonshme. Shëndeti here pas here do jete delikat. Dhimbja e kokës dhe e barkut mund t’iu bëjnë te vuani. Po e pate qe situata nuk qetësohet flisni me mjeket. Me financat mundohuni te mos bëni çmenduri pasi mund te mbeteni shpejt pa para. Ne pune do jeni te vendosur te mos ndaleni derisa te arrini qëllimin. Nuk do jete aspak e lehte, por te paktën nuk do qëndroni ne vend duke pritur.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Muaj here pas here i zymte do jete ky jo vetëm për te dashuruarit. Nuk duhet kurrsesi te nxitoheni sepse po filluan problemet ne çdo sektor vështirë se mund te mbarojnë shpejt. Ata qe kane kohe ne një lidhje do kenë edhe momente romantike edhe zënka te fuqishme. Mundohuni te ruani ekuilibrin dhe te mos thoni fjale te gabuara. Beqaret do marrin propozime interesante nga jave e dyte e muajit dhe gjithçka ka për t’iu ndryshuar. Do ndihen me mire pranë disa personave te shenjës se gaforres. Gjendja shëndetësore ka për te qene e qëndrueshme ne pjesën me te madhe te kohës, megjithatë do bëni mire te mbroheni nga i ftohti dhe te relaksoheni here pas here. Financat do jene mjaft delikate sidomos nëse kohet e fundit keni kryer shpenzime te pamenduara dhe te ekzagjeruara. Mos mendoni vetëm për te tashmen sepse do keni vërtet probleme serioze. Ne pune do keni sukses vetëm javën e fundit. Deri atëherë forca.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Këtë muaj do jeni me te logjikshëm dhe do arrini te zgjidhni edhe disa nga problemet me te mëdha qe kishin kohe qe ju mundonin. Te dashuruarit do i japin prioritet absolut personit qe kane ne krah dhe nuk do e lënë vetëm për asnjë çast. Java e dyte ka për te qene e mbushur me momente fantastike kështu qe shfrytëzojeni sa te mundeni. Beqaret nuk do i konkretizojnë dot ëndrrat dhe do e vuajnë këtë gjë. Ne fakt gjithçka ndodh për një arsye. Gjendja shëndetësore do jete e mire. Nuk do keni me as dhimbje mesi apo kockash. Ne planin financiar do ju duhet te bëni edhe sakrifica për ta mbajtur gjendjen sa me te qëndrueshme. Do jete pak e vështirë për t’i bere balle tundimit, por jo e paarritshme. Ne pune do jeni me ambicioze se me pare dhe nuk do ndaleni derisa te arrini majat.PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Gjate këtij muaji duhet te tregoheni te kujdesshëm ne çdo hap qe do hidhni dhe nuk duhet t’iu besoni verbërisht te tjerëve. Te dashuruarit do kalojnë çaste te këndshme pranë njeri tjetrit. Shpeshherë ata do organizojnë edhe mbrëmje me miqtë dhe do kënaqen pa fund. Beqaret nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin e ëndrrave. Takimet do jene te shumta, por asnjë nga personat nuk do ua përmbushë kërkesat. Shëndetin duhet ta keni nen kujdes sidomos javët e para. Mund te prekeni nga virozat e stinës, mund te keni probleme nga stomaku ose nga shpina. Financat nuk do jene gjithë kohës te qëndrueshme. Mendohuni disa here para se te shpenzoni dhe pranojeni ndihmën e te afërmve. Ne pune do keni pengesa dhe vështirësi te njëpasnjëshme. Mos u dorëzoni lehtësisht pasi pas datës 19 dielli do filloje te linde.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Feb 2016 - 2:10

Horoskopi ditor për diten e martë - 16. shkurt 2016
Horoskopi ditor, ketu! DashiDASHI21. mars - 20. prill
Mos hezitoni për asnjë moment t'i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit dhe nuk keni për t'u penduar asnjë çast. Qe nga mesdita emocionet do shtohen. Beqaret nuk do ndihen aspak mire me statusin qe kane, por nuk do kenë çfarë te bëjnë për ta ndryshuar atë. Ne planin financiar duhet te reflektoni disa here para se te hidhni çdo lloj hapi. Vetëm kështu situata do mbetet e qëndrueshme.
Horoskopi ditor, ketu! DemiDEMI21. prill - 21. maj
Zemra juaj ka për t'u ndier mjaft mire sot dhe emocionet qe do përjetoni do i mbani mend gjate. Ja qe ndonjëherë nuk është e thënë te besh shume sakrifica për te ndryshuar ambientin. Beqaret do kenë plot mundësi për te filluar lidhje serioze, por po nuk u treguan te arsyeshëm nuk do arrijnë atje ku duan. Buxhetin do e mbani gjithë kohës nen kontroll dhe nuk pritet asnjë tronditje.
Horoskopi ditor, ketu! BinjaketBINJAKET22. maj - 21. qershor
Me pak mundim, por do ju gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe keni pasur ne çift kohet e fundit. Disave do ju duket sikur do rilindin. Beqaret do jene mjaft ne humor dhe do përfitojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet për takime. Pasditja ka për te qene plot surpriza. Për financat Merkuri do jete planeti qe do ndikoje me pozitivisht se te tjerët. Nuk priten aspak tronditje.
Horoskopi ditor, ketu! GaforrjaGAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Sot duhet te rivendosni komunikimin ne çift pasi ne te kundërt situata ka për t'iu dale jashtë kontrollit. Me inat dhe me kokëfortësi nuk mund te shkoni askund. Beqaret duhet te qëndrojnë larg njerëzve mediokër dhe tradhtare qe për fat te keq sot do jene afër tyre. Me mire qëndroni vetëm edhe sot. Ne planin financiar shume gjera do ndryshojnë për mire.
Horoskopi ditor, ketu! LuaniLUANI23. korrik - 22. gusht
Dite perfekte ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment keni për t'u ndier si neper ëndrra. Partneri do ketë edhe me tepër besim tek ju dhe do ua shprehe ndjenjat si kurrë me pare. Beqaret do kenë një dite me te bukur se dje dhe do realizojnë takime interesante. Buxheti ka rrezik te kenë disa probleme te vogla kështu qe mundohuni te mos shpenzoni shume.
Horoskopi ditor, ketu! VirgjereshaVIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do ëndërroni gjera te pamundura sot ju te dashuruarit dhe kur partneri te mos ua plotësojë dot, mund te zhgënjeheni tej mase. Beqaret duhet te bëjnë kujdes nëse ka filluar t'iu pëlqejë një koleg pune, pasi mund te vene ne rrezik te ardhmen profesionale. Çështjet financiare do jene mjaft delikate kështu qe duhet te përkujdeseni me tepër se me pare qe te mos keni probleme.
Horoskopi ditor, ketu! PeshorjaPESHORJA24. shtator - 23. tetor
Te dashuruarve do ju buzëqeshë fati edhe kësaj dite dhe kane për te kaluar momente te mrekullueshme. Do bëjnë mire ta shfrytëzojnë çdo moment. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një person te cilin sapo e kane njohur. Kësaj i thonë dashuri me shikim te pare. Financat ka mundësi te kenë goxha përmirësime fale një shume te ardhurash qe do merrni.
Horoskopi ditor, ketu! AkrepiAKREPI24. tetor - 22. nëntor
Komunikimi ne çift do lere për te dëshiruar gjate kësaj dite dhe nuk do ndiheni mire për asnjë moment. kërkoni ndihme ose këshilla nga miqtë me te mire. Beqaret duhet te bëjnë kujdes mos ja japin zemrën një personi qe nuk ja vlen sepse ai mund ta lëndojë atë. Ne planin financiar planetët do pozicionohen keq kështu qe duhet serish te tregoheni sa me te matur me shpenzimet.
Horoskopi ditor, ketu! ShigjetariSHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dite e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Merrini gjerat si t'iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Beqaret do kenë një dite me te veçante dhe te mbushur me takime mbresëlënëse. Personat qe do njihni ne pasdite do jene me te veçantët. Dielli do ketë ndikim mjaft pozitiv tek financat kështu qe do arrini ta ruani ekuilibrin edhe sot.
Horoskopi ditor, ketu! BricjapiBRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Për pjesën me te madhe te çifteve dashuria do ece me se miri sot. Keni për t'u ndier për mrekulli ne çdo moment. Edhe ata qe kane pasur probleme do i zgjidhin ato sa hap e mbyll sytë. Beqaret do kenë një dite mjaft pozitive te cilët duhet ta shfrytëzojnë ne maksimum. Financat me shume gjase nuk do shtohen kështu qe mundohuni te shpenzoni me kujdes.
Horoskopi ditor, ketu! UjoriUJORI21. janar - 19. shkurt
Për te dashuruarit ka për te qene një dite e zakonshme. Beni atë qe do ndieni ne çdo moment. Beqare do dine si ta bëjnë për vete dike qe pëlqejnë dhe shume shpejt do bëhen çift. Disa te tjerë mund te realizojnë edhe takime te rëndësishme ne momentet me te papritura. Ne planin financiar çdo gjë do ju ece ashtu si i kishit parashikuar dhe do hiqni edhe para mënjanë.
Horoskopi ditor, ketu! PeshqitPESHQIT20. shkurt - 20. mars
Merkuri do jete planeti qe do e favorizoje gjithë kohës jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ju nxite te bëni me tepër surpriza. Ata qe janë vetëm nuk do kenë fat ne dashuri dhe do mbeten me te njëjtin status si me pare. Do ju duhet ende edhe disa kohe për te bere ndryshime. Ne planin financiar yjet do ju nxitin te jeni te matur dhe te merrni vendimet e duhura.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Feb 2016 - 3:08

Horoskopi ditor, ketu! 4A397B6302C576C8031E59881ECB0506
Dashi
Mos u tregoni shume idealiste sot juve qe jeni ne një lidhje sepse mund te zhgënjeheni ne mënyrë te papritur dhe do ndiheni keq. Beqaret do kenë disa takime vërtet ndryshe nga me pare dhe për dike zemra do ju rrahe shume fort. Ne planin financiar gjendja do jete e kënaqshme pasi do jeni te përqendruar mos bëni asnjë lloj gabimi.

Demi
Do kaloni plot momente te bukura sot ju te dashuruarit dhe do ju ike disi mërzitja qe ju vinte nga problemet ne pune. Partneri do ju qëndrojnë gjithë kohës pranë. Beqaret do kenë plote mundësi për takime, por nga ana tjetër do bëjnë shume përzgjedhje dhe do mbeten si janë. Buxheti do mbetet ende goxha delikat për shkak te shpenzimeve te paparashikuara qe do bëni.

Binjaket
Klima yjore do jete shume e këndshme sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm dhe nuk do mendoni vetëm për kënaqësitë vetjake. Beqaret do ndikohen mjaft nga Venusi dhe do kenë një dite me shume fat ne dashuri. Çështjet financiare do jene ato qe do ju marrin me shume kohe nga çdo gjë tjetër pasi do duhet te riorganizim.

Gaforrja
Ne jetën e çifteve do mbizotërojë gjithë kohës mirëkuptimi dhe toleranca. Ato mund te zgjidhin edhe disa çështje delikate te cilat deri me sot kishit frike edhe t’i preknit. Beqaret do kenë mundësi te mira për te filluar lidhje, por nuk duhet kurrsesi te nxitohen. Për financat do kujdeseni vete dhe situata nuk ka për te pasur as problemin me te vogël.

Luani
Dite e qete dhe pa asnjë problem do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire ne çdo moment. Ata qe deri me sot kane qene te vetmuar sot do kenë ndryshime te mëdha. Disa persona do i joshin dhe ju bëjnë propozime fantastike. Ne planin financiar do keni probleme te mëdha nëse ne çdo moment shpenzoni pa i bere llogarite.

Virgjeresha
Kjo e sotmja ka për te qene një dite e zakonshme. Si gjithmonë nuk do mungojnë as momentet e këndshme dhe as mosmarrëveshjet. Për fat te mire këto te fundit nuk do jene me pasoja. Për beqaret jeta do marre një kthese te veçante. Përgatituni shpirtërisht. Ne planin financiar nuk do ketë asnjë lloj problemi megjithatë tregohuni gjithë kohës vigjilente me shpenzimet.

Peshorja
Nëse keni një lidhje te shëndoshë dhe afatgjate çdo gjë do ece me se miri sot, ndërsa nëse kohet e fundit keni pasur disa debate, sot situata do ndërlikohet akoma me shume. Beqaret do kenë një dite harmonike gjate se cilës mund te realizojnë njohje fantastike. Financat duhen menaxhuar me seriozitet, rigorozitet dhe maturi. Vetëm kështu ato nuk do kenë vështirësi.

Akrepi
Do kaloni momente shume te vështira sot juve qe jeni ne një lidhje. Partneri do jete i mërzitur me persona te tjerë dhe gjithë inatin do ua nxjerre juve. Ne fakt një pjese e fajit është edhe i juaji qe nuk do dini te qëndroni ne heshtje. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri dhe do mbeten vetëm. Ne planin financiar edhe pse situata do jete e qëndrueshme nuk duhet te ndërmerrni rreziqe.

Shigjetari
Sot do ketë ndryshime rrënjësore ne jetën tuaj ne çift. Do futeni ne një etape tjetër edhe me te bukur nga ajo me pare. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do joshin me shume se me pare, por nuk do kenë as sot fat ne dashuri. Me financat do merreni shume seriozisht dhe dalëngadalë gjendja do ketë përmirësime te ndjeshme. Këtë gjë duhet ta kishit bere kohe me pare.

Bricjapi
Do jeni gjithë kohës me nerva sot ju te dashuruarit dhe mund ta kritikoni partnerin për gjera te kota. Kujdes sepse edhe durimi i tij e ka një kufi. Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do pranojnë te dalin me asnjë person qe do i ftoje. Askush nuk do i beje te ndryshojnë mendim. Ne planin financiar është dita e duhur për t’u përballur me problemet qe keni.

Ujori
Dite delikate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mendohuni disa here para se te flisni me partnerin pasi ne te kundërt mund te keni vështirësi te tejskajshme. Beqaret, edhe sikur vetmia t’iu peshoje shume, nuk duhet te hedhin hapa pa u menduar njëherë. Sektori i financave ka për te qene i mire kështu qe mund te përfitoni për te shlyer se pari borxhet.

Peshqit
Perspektivat janë shume te mira për jetën tuaj ne çift. Do ndiheni gjithë kohës për mrekulli dhe mund t’i bëni edhe premtime partnerit. Beqaret do hasin ne shume vështirësi dhe nuk do arrijnë dot ta ndryshojnë statusin. Me inat nuk behet asgjë. Për buxhetin do kujdeseni si duhet dhe nuk do keni asnjë lloj problemi. Këtë duhet ta kishit bere prej kohesh ne fakt.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Anakonda Mon 2 May 2016 - 2:12

[size=30]Horoskopi Javor[/size]
25.04 deri 01.05.2016
 
Horoskopi ditor, ketu! DashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04
Gjatë kësaj jave duhet të hiqni të gjitha paqartësitë dhe mospërputhjet nga rruga. Në këtë fazë ju keni nevojë për ndihmën e yjeve. Por mos u shqetësoni sepse këto çështje zgjidhen shpejt dhe ju përsëri do të kaloni mbrëmje të mrekullueshme së bashku.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! DemiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05
Këtë javë ju duhet ti përkushtoheni plotësisht partnerit. Zhytuni së bashku në një butësi dhe përjetoni ndjenja të thella me plot pasion. Kjo do të ju qojë në një dimenzion tjetër.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! BinjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06
Gjatë kësaj jave do të keni sukses në cdo gjë, pa marrë parasysh nëse e bëni mirë apo jo. Ju duhet të besoni se duke rrezikuar ju mund të fitoni shumë. Ju duhet të jeni më aktiv kur është fjala për dashuri. Do të vini re se partneri është duke ju pritur.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! GaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07
Gjatë kësaj jave ju nuk duhet të bëni asgjë vetëm por të kërkoni ndihmën e të tjerëve. Pse të mos kërkoni këshilla mbi lidhjen? Turp është nëse qëndroni në vend dhe nuk bëni asgjë.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! LuaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08
Ju thjesht ndjeheni se nuk ju duan dhe jeni keqkuptuar. Por kjo nuk qëndron, dhe vetëm ju mendoni ashtu. Tregoni gjatë kësaj jave më shumë takt dhe jeni më të kujdesshëm në lidhje me veprat.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! VirgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09
Ju në këtë moment keni disa probleme në lidhjen tuaj. Prandaj, ju duhet të përdorni mundësinë që gjatë kësaj jave të sjellni mardhënien tuaj sërish në formë. Braktisni shtigjet e vjetra dhe tregoni guxim për diqka të re.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! PeshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10
Ju duhet të mbani mend se një kompliment ose një dhuratë e vogël gjithmonë bën një përshtypje të mirë. Për më vonë kjo mund të jetë e dobishme dhe gjithashtu ndonjëherë duhet të bëni ndonjë sakrificë të vogël.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! AkrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11
Gjatë kësaj jave ju duhet të qartësoni shpejt një paqartësi para se ajo të kthehet në një problem të madh. Kapërcejeni, edhe në qoftëse është e vështirë, merreni hapin e parë.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! ShigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12
Këtë javë ju do të fitoni më shumë respekt veqanërisht me ngrohtësinë që ofroni. Kjo vlen për ju që të jeni më të hapur pasi është e mundur që me partnerin të kaloni gjithë jetën së bashku.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! BricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01
Gjatë kësaj jave ju duhet të merrni një vendim. Zgjedhja është në mes të profesionit dhe dashurisë, sepse është e pamundur që të jeni të kënaqur me të dyja. Bisedoni me partnerin tuaj duke qëndruar në një ambientë të bukur.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! UjoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02
Yjet janë me ju këtë javë dhe do të ju ndihmojnë për të marrë një pushim. Mos u zhytni shumë në punë, dhe ndani kohë edhe për kënaqësi. Kjo do të ju ndihmojë të mbledhni forcë të re.
 
 
Horoskopi ditor, ketu! PeshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03
Gjatë kësaj jave gjithqka do të shkojë me të vërtetë mirë dhe do të shijoni gjërat e mira që ka jeta. Mos lejoni që sytë ziliqar të dëmtojnë ditët më të mira dhe humorin e mirë.


Last modified on Sunday, 01 May 2016 03:14

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi ditor, ketu! Empty Re: Horoskopi ditor, ketu!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi