Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën

Shko poshtë

Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën Empty Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën

Mesazh nga An0nim Wed 19 Jun 2013 - 1:13

Meta: Qeveria, përpjekje për të dëmtuar klimën META_9Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta akuzoi Qeverinë se po bën përpjekje të dukshme për të dëmtuar klimën e besimit në këto zgjedhje. 

Meta theksoi se LSI do të bashkëpunojë ngushtë me OSBE-ODIHR, SHBA dhe BE për të arritur standardet më të larta të zgjedhjeve.

Këtë deklaratë Meta e dha për mediat pas nënshkrimit të 'Kontratës së gjelbërt' me Zyrën për Mbrojtjen e Mjedisit.

"LSI ka qenë dhe do të jetë gjithnjë një avokate e cështjeve të mjedisit sepse nuk mund të ketë zhvillim ekonomik të qëndrueshëm pa realizuar një ambient miqësor me mjedisin që na rrethon", tha Meta.
/Tch
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi