Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin

Shko poshtë

Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin Empty Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 5:47

Shkodra “flak tutje” Jozefina Topallin Thumb_250x150
]Një ndër qytetet që ka çuditur në këto zgjedhje është Shkodra, madje konkretisht lagjeja e Jozefina Topallit.

Për herë të parë pas 23 vitesh Partia Demokratike në Shkodër hesht pas rezultatit 'shkatërrues'.

Të dhënat e deritanishme nga KZAZ e qarkut kanë tronditur PDnë më shumë se humbja e 1996-ës. Të paktën në zgjedhjet lokale për kryetar bashkie të 1996-ës.

Meqënëse humbja duket e dukshme në Shkodër kryetarja e Parlamentit nuk ka bërë asnjë dalje në media. Sipas projeksionit të ndarjes së mandateve, koalicioni i majtë merr 6 deputetë ndërsa koalicioni i djathtë 5 deputetë./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi