Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vret veten dhe burrin duke parkuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vret veten dhe burrin duke parkuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vret veten dhe burrin duke parkuar

Shko poshtë

Vret veten dhe burrin duke parkuar Empty Vret veten dhe burrin duke parkuar

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 23:53

Vret veten dhe burrin duke parkuar 1372236990-vret_veten_dhe_burrinNjë grua do të hyjë në histori si shoferja më e keqe ndonjëherë, ndërsa vrau burrin dhe veten e saj... duke parkuar makinën në garazhd. Ngjarja e rëndë ndodhi në fundjavë në qytetin e Fenguas, në Kinë. 41-vjecarja sapo kishte kaluar testin e drejtimit dhe kishte blerë një makine luksoze, një "Lexus", të cilin e linte në një garazhd brenda kompleksit të apartamenteve në të cilin jetonte.

Duke pasur vështirësi në parkim, ajo i kërkoi bashkëshortit të saj qe ta ndihmonte në parkim, por në proces e sipër, teksa ai i udhëzonte, e ngjeshi me pjesen e pasme të makinës pas murit në mënyre fatale. Ende pa e kuptuar se çfare po ndodhte, gruaja duke ndiere diçka anormale, eci pak metra perpara për të parë se çfare kishte ndodhur. Megjithatë, pa e kuptuar se kishte shtypur për vdekje bashkeshortin, vazhdoi me marshin e pasëm te fuste makinen ne garazhd.

Në proces, pasi kishte nxjerrë kokën jashte dritares për të parë pas, u tregua e pavëmendshme për të kontrolluar distancën me murin, një pakujdesi e dytë fatale, pasi goditja e murit me kokë e tij, ndonëse me shpejtësi të ulët, i shkaktoi një frakturë vdekjeprurëse në kafkë. Nje rast tragjik dhe unik, i cili tregon se ndonjehere, gjerat me te thjeshta behen aq te veshtira e te rrezikshme, nese nuk i kushton rendesine e duhur.

E mare nga :Shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi