Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve

Shko poshtë

 Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve Empty Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve

Mesazh nga An0nim Wed 3 Jul 2013 - 8:59

 Tiranë: Vret gruan dhe veten para fëmijëve Thumb_250x150Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pak më parë në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një efektiv policie ka vrarë me armë zjarri gruan me të cilën bashkëjetonte dhe më pas veten e tij.

Bëhet fjalë për shtetasin Ali Nikoleci, i cili ka qëlluar mbi Mira Nikollin, plot gjashtë herë, duke i shkaktuar plagë vdekjeprurëse. Fqinjët të tronditur kanë lajmëruar policinë, por Nikoleci nuk i ka lejuar uniformat blu të hyjnë në banesën e tij. Më pas ai ka vrarë veten.

Burime pranë çiftit bëjnë me dije se mes tyre ka pasur konflikte të vazhdueshme. Gjithashtu, tragjik është fakti që në apartament ndodheshin edhe fëmijët e efektivit të policisë. /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi