Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kryeministri Berisha pranon humbjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kryeministri Berisha pranon humbjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryeministri Berisha pranon humbjen

4 posters

Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga An0nim Wed 26 Jun 2013 - 22:32

Kryeministri Berisha pranon humbjen 1372276688-kryeministri
Kryetari i Partisë Demokratike dhe kryeministri Berisha pranoi sot humbjen në zgjedhjet e 23 qershorit.
Duke folur përpara përkrahësve demokratë në selinë e partisë së tij, zoti Berisha mori përsipër përgjegjësinë për humbjen në zgjedhje dhe tha se do të largohej nga drejtimi i Partisë Demokratike të cilën ai e ka udhëhequr që nga themelimi i saj.
Kryeminsitri Berisha uroi kundërshtarin e tij Edi Rama për fitoren dhe shtoi se këtej e tutje ai do të jetë një anëtar i thjeshtë dhe deputet i Partisë Demokratike.
E mare nga :Shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Re: Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga An0nim Wed 26 Jun 2013 - 22:40

Normale qe po urime per fitoren Edi Rama,dhe nje falenderim te madh per Sali Berisha per aq kohe sa ishte ne qeveri dhe dha per kombin Shqipetar!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Re: Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga Anakonda Thu 27 Jun 2013 - 0:59

se di cme then cudi shqiptaret si harrun qe berisha me tvertet vodhi po ama na coi drejt be aiii beri shum gjera cudi 20 vite demokraci i kthyen kundra tu i dhan kontrollin 1 skizofrenni

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Re: Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 4 Jul 2013 - 19:01

Vec i humbur nuk eshte ky.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Re: Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga Leo_uk Fri 5 Jul 2013 - 7:54

Ik tani meqe humbe kthehu ne shpellen tende, merr edhe shpellaret me vete... Happy Happy Happy 

qanin robte sikur ju kishte vdek baba.. :P :P :P :P :P :P :P
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kryeministri Berisha pranon humbjen Empty Re: Kryeministri Berisha pranon humbjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi