Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri

Shko poshtë

Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri Empty Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri

Mesazh nga An0nim Wed 26 Jun 2013 - 4:22

Berisha bëhet “i gjallë” rinis punën në Kryeministri Thumb_250x150
Më në fund Berisha është bërë i gjallë, ai është fotografuar teksa është nisur nga amaprtamenti i tij për në zyrën e kryeministrit.

Burimet thonë se kryeministri, në shoqërinë e truprojave të tij është drejtuar për në selinë e Kryeministrisë.

Një ditë më parë kryeministri i shoqëruar nga kryebashkiaku i Tiranës, Lulzim Basha, takoi në presidencë Presidentin e Republikës, Bujar Nishani. /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi