Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi

2 posters

Shko poshtë

 Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi Empty Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi

Mesazh nga An0nim Tue 2 Jul 2013 - 4:11

 Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi 69956PAKISTAN – Dy adoleshente në Pakistan u vranë pasi akuzoheshin se kishin çnderuar familjen e tyre, duke kërcyer në shi. Noor Bashra dhe Noor Sheza, 15 e 16 vjeç, u filmuan teksa dëfreheshin duke kërcyer nën shi, por përhapja e videos u kushtoi jetën.

Të dyja vajzat u masakruan nga 5 burra të panjohur, në shtëpitë e tyre në veri të Pakistanit.

Sipas policisë, dyshohet se masakra është organizuar nga vëllai i vajzave, Khutore, i cili e konsideroi videon si një “çnderim për familjen”.
BalkanWeb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi Empty Re: Pakistan, vriten dy vajza, “çnderuan familjen” duke kërcyer në shi

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:05

pffff njerez koti un kujtova se mos kan ber dicka tjeter po per ket kta njerez nuk mbushin pzzz

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi