Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Shko poshtë

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Empty Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Mesazh nga An0nim prej Tue 2 Jul 2013 - 5:51

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Image_zps72929c5a
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Empty Re: Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Mesazh nga Ariel prej Tue 2 Jul 2013 - 7:56

Ooooo e hapa dhe e lexova....hahahahahaha shume e goditur... juhjjjjj

P.s. e kisha kuptuar ne tjeter aspekt ngaqe nuk me hapej foto.


Edituar për herë të fundit nga Ariel në Tue 2 Jul 2013 - 11:51, edituar 2 herë gjithsej


Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Empty Re: Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Mesazh nga Intriganti prej Tue 2 Jul 2013 - 9:01

Nje grua vlen asgje edhe gjithcka!!!
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Empty Re: Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:52

gruaja esht jeta vet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni ) Empty Re: Sa vlen nje grua.. ? (Ja vlen ta lexoni )

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi