Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë

Shko poshtë

Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë Empty Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 2:37

Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë Thumb_250x150Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një qendër reaminacioni të një spitali në Rusi. Kamera e sigurisë së lartë ka filmuar një mjek teksa gjuan pa mëshirë një të sëmurë rëndë, të lidhur në krevat. Pacienti 45-vjeçar ndërroi jetë pak më vonë.

Mjeku Andrey Votyakov, pa precedent penal në të shkuarën, u “justifikua” duke thënë se shpërtheu në këtë mënyrë kaq të egër mbi pacientin, për të nxjerrë lodhjen e 24 orëve të fundit që ai ishte në shërbim.

Video tregon qartë shpërthimin e mjekut mbi të sëmurin e operuar në zemër, të cilin e goditi në kokë por edhe në zemër. Mesa duket, nuk ishte në dijeni se veprimet e tij regjistroheshin. “Ishte një ditë e vështirë, pas një shërbimi 24 orësh. Sapo hyra në dhomë, pacienti filloi të më shante. Kjo më nxori jashtë vetes. I kisha kushtuar shumë kohë këtij pacienti, por në vend të ndonjë fjale të mirë, mora vetëm fyerje. Lodhja bëri të vetën”, tha ai, duke vazhduar: “E godita përpara kolegëve të mi. Më pas vazhduam të kujdeseshim për të, por fatkeqësisht ndërroi jetë. Më vjen shumë keq për gjithë çfarë ndodhi dhe i kërkoj falje familjes së tij”, tha mjeku i penduar.

Ky incident ndodhi në muajin shkurt, por pamjet filmike u publikuan tani. Ashtu siç edhe pritej, mjeku u pushua nga puna. Kamera është marrë nga policia për të hetzar ngjarjen. Personeli është marrë në pyetje për të vërtetuar nëse vdekja e pacientit erdhi nga goditjet dhe a iu dha ndihma e duhur pas incidentit. Për më shumë, shikoni videon: /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë Empty Re: Mjeku godet me grushte pacientin e operuar, i cili vdes pak më vonë

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 2:37

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi