Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka.

Shko poshtë

Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka. Empty Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka.

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 9:36

Kjo VIDEO horror nga Siria. Priftit Katolik i pritet koka. Prifti-300x222
Kujdes video-ja permban ngjarje te rende!
Një prift katolik është ekzekutuar në Siri, duke ia prerë kokën.
Vdekjen e at Francois Murad e ka konfirmuar edhe Vatikani, ndërkohë që ai është vrarë nga luftëtarët xhihadistë.
Vrasja e tmerrshme ka ngritur sërish pikëpyetje mbi shqetësimet e Perëndimit nëse duhet të armatosen rebelët që po luftojnë kundër regjimit të presidentit Bashar Assad. Rebelët xhihadistë i përkasin një grupimi që bashkëpunon me Al Kaedën. Ata e akuzojnë priftin se bashkëpunonte me regjimin e Assad.
Te ben pershtypje thirrja e disa hoxhallarve injorante per shqiptaret qe te shkojne dhe luftojne ne Siri. Sic duket, ky eshte edhe misioni i tyre, prerja e kokave te njerzve te fese. gazetavotra
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi