Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!!

Shko poshtë

20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!! Empty 20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!!

Mesazh nga An0nim Mon 8 Jul 2013 - 7:18

20-vjeçarja hetohet nga dy policë për “zhdukjen” e saj, hidhet nga kati i tretë!!! Thumb_250x150Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur pak më parë në rajonin e policisë së qytetit të Kukësit, ku një studente 20 vjeçe është hedhur nga kati i tretë!

Sipas informacioneve të para, mësohet se studentja 20-vjeçare ishte thirrur në rajonin e policisë së qytetit të Kukësit për të dëshmuar rreth “zhdukjes” së saj, kallëzim që kishte bërë në polici vet i ati i saj. Ndërsa është marrë në pyetje nga dy efektiv të policisë dhe në prezencën e psikologes, 20-vjeçarja ka dëshmuar se nuk është “zhduku” apo “arratisur” nga shtëpia, por është larguar me dëshirën e saj. Në një moment, e ndodhur nën një situatë depresive, ajo është hedhur nga kati i tretë të i ndërtesës. Menjëherë është transferuar për në spitalin e qytetit, ku për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi