Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albana Osmani reklamon pjesët e trupit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Albana Osmani reklamon pjesët e trupit

Shko poshtë

Albana Osmani reklamon pjesët e trupit Empty Albana Osmani reklamon pjesët e trupit

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 9:51

Prezantuesja e njohur në televizionin Top Channel Albana Osmani zgjedh vazhdimisht të përshëndesë në mënyrë të drejtpërdrejtë fansat duke u dhuruar fotografi në rrjetin social Facebook.Së fundmi ajo ka publikuar një foto të bërë po prej saj ndërsa ndodhet në palestër për të kryer ushtrime fizike e duke reklamuar kështu edhe asetet fizike
Albana Osmani reklamon pjesët e trupit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Albana Osmani reklamon pjesët e trupit 30l12rc Pytje & Përgjigje Albana Osmani reklamon pjesët e trupit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Albana Osmani reklamon pjesët e trupit Empty Re: Albana Osmani reklamon pjesët e trupit

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:54

kjo mngjanka si ajo elvana moj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi