Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari

Shko poshtë

Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari Empty Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari

Mesazh nga WebMaster prej Fri 10 Jan 2014 - 2:53

Prezantuesja e Top Channel, Albana Osmani, duket të jetë e pakënaqur dhe e nervozuar me policët e trafikut të Tiranës.Osmanit i është dashur të pres në trafik rreth 20 minuta, gjë e cila nuk i ka pëlqyer aspak, ku edhe ka shtyrë prezantuesen të shpërthejë me shprehje banale kundrejt policëve.‘Vini re, vini re policët e trafikut  janë k*** kanari! Kaq kisha ndërkohë që kaluan 3 semaforë jeshile dhe unë pres krahun e këtij zotërisë me uniformë të hapë rrugën. Ka 20 minuta që dirigjon dynjanë prapësëprapthi”, ka shkruar Osmani në rrjetin social “Facebook”.Megjithatë, Osmani njihet si njëra ndër prezantueset më të pëlqyera në Shqipëri. Por sa mund të jetë pozitiv një fjalor rruge dhe aq banal për një prezantuese shqiptare, aq më pak ku pretendon edhe TV kombëtar.
Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari 30l12rc Pytje & Përgjigje Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari Empty Re: Albana Osmani shan policët: Janë k*** kanari

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:25

ah edukata ktyre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi