Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni!

2 posters

Shko poshtë

Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! Empty Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni!

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 2:05

Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! Thumb_250x150
Plumbat të përplasen në ajër!

Një gjahtar thesaresh nga Ukraina, zbuloi një pjesë të mrekullueshme të historisë. Dy plumba (njëri plumb vjen nga arma e një ushtari francez dhe plumbi tjetër nga një ushtar rus i shekullit të 19-të) u përplasën në ajër dhe u “shkrin”!

Sipas specialistëve, shansi të ndodh diçka e tillë, është të paktën një herë në një miliardë. Kjo që ka ndodhur na kujton se sa e ashpër ka qenë beteja. Shkëmbimi i zjarrit nga dy palët ka qenë në formë shiu, pasi është e vetmja mundësi të na jap këtë ngjarje. 
Madje specialistët thonë se edhe në laboratorët më të mirë të botës, diçka e ngjashme është e pamundur të ndodh!/alb-observer.com/
Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! Plum-2_500x375
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni! Empty Re: Kjo ndodh një herë në 1 miliardë... do habiteni!

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Jul 2013 - 5:29

e cuditme kjo prz po......

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi