Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbulohet Nora! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mbulohet Nora!

Shko poshtë

Mbulohet Nora! Empty Mbulohet Nora!

Mesazh nga WebMaster prej Thu 25 Jul 2013 - 7:26


 Këngëtarja nga Kosova, Nora Istrefi, gjatë qëndrimit në Abu Dhabi ka vizituar një Xhami, ku dhe i është dashur që të mbulojë të gjitha pjesët e trupit, ashtu siç e do vendi.Duket se veshjet tradicionale myslimane, Norës i kanë bërë shumë përshtypje aq shumë sa ka postuar dhe një foto në rrjetet sociale gjatë vizitës që i kishte bërë Xhamisë.
Ditët e fundit këngëtarja është duke zhvilluar një udhëtim në vendet arabe.
Mbulohet Nora! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Mbulohet Nora! 30l12rc Pytje & Përgjigje Mbulohet Nora! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbulohet Nora! Empty Re: Mbulohet Nora!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 26 Jul 2013 - 4:09

kush esht ai budall qe shkon nxhami per nam tzotit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi