Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci

Shko poshtë

Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci Empty Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci

Mesazh nga An0nim Sat 3 Aug 2013 - 0:05

Humb jetën 30-vjeçari, e shtyp karrotreci KarrotrecNjë person ka humbur jetën ditën e sotme pasi është shtypur nga një karrotrec. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit të sotëm në afërsi të vendit të quajtur Maminas. Një kalimtar ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është aksidentuar nga një karrotrec.

Viktima i përket seksit mashkull rreth 30 vjeç, por nuk dihet ende identiteti i tij. Pas mbërritjes së policisë në vendngjarje, e cila ka bërë dhe ekspertizën e aksidentit, ka shoqëruar në ambientet e komisariatit drejtuesin e karrotrecit.

Drejtuesi është shtetasi Sokol Rraca, 45 vjeç nga Tirana.

Ndërkohë që, po punohet për identifikimin e viktimës, trupi i të cilit ndodhet në morgun e spitalit të Durrësit. 

/Shekulli Online/ E.L/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi