Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri

Shko poshtë

‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri Empty ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri

Mesazh nga WebMaster prej Sat 9 Nov 2013 - 11:42

Nuk preferon të flasë për jetën e tij private. Madje në publik asnjëherë nuk është prononcuar për një lidhje të tij të mundshme.Por Lyrical Son duket shumë i dashuruar në fotot që kohëve të fundit po qarkullojnë nëpër rrjete sociale.Rep artisti bashkë me të përzgjedhurën që shihet në foto, Gresën, duket se janë më të lumtur se asnjëherë. Këtë e tregojnë fotografitë ku Lyrical nuk heziton ta puthë të dashurën në ballë, shenjë kjo që njihet si ndjenjë dashurie dhe respekti për dikë.Ndryshe Lyrical Son po qëndron në Amerikë por nuk e ka bërë të ditur a është atje me Gresën apo për ndonjë angazhim rreth projekteve të reja,,shkruan bota sot.
‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri 30l12rc Pytje & Përgjigje ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri Empty Re: ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri

Mesazh nga Bukurosh-Djal prej Sun 10 Nov 2013 - 1:01

hihihihihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi  hihihi
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri Empty Re: ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:27

ninanona

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri Empty Re: ‘Lyrical Son’ s’kursen dashuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi