Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi

2 posters

Shko poshtë

Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi Empty Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi

Mesazh nga WebMaster Fri 10 Jan 2014 - 2:49


Arjan Çanit, prezantuesit të njohur televiziv i është pezulluar leja e drejtimit të automjetit për shkak të shkeljes së rregullave të qarkullimit.Gjithçka ka nisur me një mosrespektim semafori nga Çani, e duke përfunduar më pas në një përplasje mes tij dhe shefit të trafikut rrugor të kryeqytetit, Ervin Dervishi. Nga hetimet e kryera deri më tani ka rezultuar se Çani ka kaluar me shpejtësi të madhe semaforin me të kuqe në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në krah të Galerisë Kombëtare të Arteve, duke mos u ndalur dhe duke vënë në rrezik jetën e kalimtarëve tek vijat e bardha. Dhe pse i është kërkuar të ndalojë nga shefi i patrullës, Çani ka vazhduar të shijojë shpejtësinë maksimale, duke bërë që në ndjekje të tij të vihen edhe patrullat e rendit. Çani është ndjekur për disa minuta me radhë në rrugët e kryeqytetit, pasi ai i ka rënë kryq e tërthor bulevardit, duke sjellë vërdallë policët që i ishin vënë në ndjekje, të cilët kanë mundur ta ndalin diku në afërsi të Pallatit të Kulturës. 

Kaq ka mjaftuar që Çani të nisë të ofendojë policët, e më pas të mos pranojë shkeljen rrugore që kishte bërë. Arian Çani ka kërkuar që të mos ndëshkohet, duke telefonuar edhe ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për të shmangur ndëshkimin e policisë. 

Por as telefonata me ministrin nuk e ka ndihmuar Çanin, që t’ia hedhë kësaj here. E ndërsa rrugorët i kanë bllokuar patentën dhe lejen e qarkullimit, Çani vazhdon të qarkullojë me automjetin e tij edhe pse nuk ka patentë dhe leje qarkullimi!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi Empty Re: Arjan Çanit i hiqet patenta për 6 muaj, i telefonon Tahirit por s'shpëton nga ndëshkimi

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Feb 2014 - 3:26

gjynaf
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi